5 ویژگی جدید اپدیت OB34 بازی فری فایر free fire

5 ویژگی جدید اپدیت OB34 بازی فری فایر free fire

چیزی به انتشار نسخه OB34 فری فایر نمانده است و در این بین علاوه بر اینکه نسخه تست سرور منتشر شده است و همچنین اطلاعاتی نیز در رابطه با این بازی به اشتراک گذاشته شده که در این مطلب به تصمیم گرفته ام در رابطه با ویژگی های جدیدی که قرار است در نسخه جدید بازی فری فایر با آنها روبرو شوید با شما صحبت کنم.

5 ویژگی اپدیت جدید بازی فری فایر نسخه OB34

ویژگی های جدید بسیار زیادی در اپدیت OB34 فری فایر قرار است که رونمایی شود. اما 5 مورد از آنها جزو جدیدترین ها و از طرفی جذابترین ویژگی ها می باشند و قصد دارند که این ۵ ویژگی جدید را با شما به اشتراک بگذارم.

  • کاراکتر مرموز

بله درست متوجه شده اید کاراکتر مرموز یکی از ویژگی های جدیدی که در آپدیت جدید بازی فری فایر با آن روبرو می شوید یک کاراکتر جدید و البته کمی مرموز می باشد که دارای مهارت اکتیو بوده و مدت زمان cooldown  آن ۱۴۰ ثانیه می باشد.

اما قابلیت این کاراکتر بسیار ویژه است اتظار می‌رود که جزو پرطرفدار ترین کاراکتر ها در بازی فری فایر شود. در واقع قابلیت این است که این امکان را به شما می‌دهد که یک پهپاد را تا فاصله ۱۰۰ متر جلوتر مستقر کنید. حال قابلیت های پهپاد می تواند شما را شگفت زده کند.

در واقع این پهپاد این قابلیت را دارد که، سرعت حرکت و همچنین شلیک گلوله توسط بازیکنان دشمن را به ترتیب ۵۰ الی ۱۰ درصد کاهش دهد و از طرفی می تواند آسیب ۲۵درصدی نیز به بازیکنان دشمن وارد کند.

  • حیوان جدید در اپدیت OB34 فری فایر

 اما برسیم به بخش حیوانات که از محبوب ترین بخش های بازی فری فایر هستند و طرفداران بسیار زیادی نیز دارند! در آپدیت جدید نیز مورد توجه قرار گرفته اند. یک یک حیوان و یا همان پت جدید که یک کوسه می باشد در نسخه جدید بازی فری فایر در دسترس قرار می‌گیرد. اما مهارت او این است که می تواند چابکی شما را ۴ درصد در مدت ۲ ثانیه افزایش دهد و مدت زمان cooldown را نیز میتواند به ۱۲۰ ثانیه برساند. با خرید جم فری فایر میتوانید سیزن جدید بازی فری فایر را با قدرت بیشتری شروع کنید و از طرفی کاراکتر مورد نظر خود را نیز ارتقا دهید.

  • تغییرات کاراکتر محبوب کرونو

 کاراکتر کرونو کریستیانو رونالدو دنیای واقعی که یکی از کاراکتر های محبوب در چند نسخه قبلی در بازی فری فایر بود در این سیزن دچار تغییراتی شده است، بزرگترین تغییری که این کاراکتر در این فصل از بازی فری فایر داشته این است. که مدت زمان  cooldown به حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است و همین موضوع باعث محبوبیت آن هم اکنون در نسخه تست سرور بازی فری فایر شده است.

  • اسنایپر جدید در اپدیت OB34 فری فایر

علاوه بر این که در هر فصل از بازی فری فایر شما میتوانید کاراکتر و حیوان جدید مشاهده کنید. سلاح های جدید نیز در این بازی رونمایی می‌شوند که در این سیزن از بازی یک اسنایپر جدید به نام M24 در دسترس قرار می گیرد و یکی از سلاح های مرگبار دوربرد در بازی فری فایر خواهد بود، که انتظار می‌رود از محبوبیت خاصی در بازی برخوردار شود از طرف دیگر این سلاح می‌تواند سرعت شلیک گلوله بسیار بالایی داشته باشد و کشتار سریع را برای شما در بر خواهد داشت.

  • آپدیت حالت رنک مود

نسخه جدید رنک مود بازی فری فایر دچار تغییراتی خواهد شد و 2 مپ جدید در این حالت در دسترس قرار خواهد گرفت، که این مپ ها El Pastelo و  Stonescape هستند.

به محض اینکه اطلاعات جدیدتری در رابطه با آپدیت OB34 فری فایر در دسترس قرار بگیرد این اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل

نوشته بعدی

معرفی مپ Miramar در بازی پابجی موبایل و بهترین مکان ها برای فرود در آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه