بهترین آرمور و تجهیزات حفاظتی در بازی پابجی

آرمور ها بازی پابجی موبایل

در ادامه به معرفی بهترین آرمور،جلیقه،کلاه در بازی پابجی موبایل میپردازیم.

پیدا کردن بهترین تجهیزات حفاظتی مثل جلیقه و کلاه ،شما را در طول بازی زنده نگه میدارد و کمک میکند آسیب کمتری به شما وارد شود ،به شما اجازه میدهد به راحتی وارد مبارزات و درگیری ها شوید.
اماّ انتخاب آرمور مناسب کار آسانی نیست. با وجود لول های مختلفی که برای هم کلاه و هم جلیقه وجود دارد، دانستن ویژگی هر کدام از لول ها و انواع آن بسیار مهم است.
در ادامه به معرفی بهترین آرمور و تجهیزات حفاظتی که در بازی پابجی نیاز دارید خواهیم پرداخت.


جلیقه ها

جلیقه ها و کلاه ها در واقع به یک میزان آسیب را کاهش میدهند،با این فرض که لول آنها یکسان باشد (مثلا هم جلیقه هم کلاه لول یک باشد)
چیزی که در آن متفاوت هستند میزان دوام آن ها است، جلیقه آسیب بیشتری نسبت به کلاه  تحمل میکند و دوام بیشتری دارد، با توجه به این موضوع ، در ادامه به معرفی آنچه نیاز دارید پیدا کنید میپردازیم.

جلیقه پلیس سطح 1
وست لول 1 در بازی پابجی موبایل

. میزان دوام این جلیقه 200 است
.  30% آسیب را کاهش میدهد

با جلیقه سطح یک که حداقل سطح آرمور یا محافظت است، که از 30% آسیب ها و ضرباتی که به شما وارد میشود جلوگیری میکند، که خودش مقدار قابل توجهی است. اماّ با توجه به فراوانی این نوع جلیقه میتوانید پس از مدت کوتاهی به جلیقه سطح 2 ارتقا دهید.

اهمیت این جلیقه بیشتر در حفاظت در برابر اسحله هایی مانند شات گان ها و مسلسل های کوچک است. با توجه به تست های انجام شده بر روی جلیقه سطح یک ، برای کشته شدن شخصیت شما چهار تیر به بدن کافی است(توسط اسلحه AR) ، در حالی که بدون جلیقه سطح یک شما با 3 تیر به بدن کشته خواهید شد. البته برای اسلحه هایی مانند مسلسل ها کوچک و شات گان این جلیقه از شما در برابر 6 گلوله محافظت میکند.

جلیقه پلیس سطح 2
وست پلیس لول 2 در بازی پابجی موبایل

. میزان دوام این جلقه 220 است
.40% آسیب را کاهش میدهد

این جلیقه تنها 10 درصد بیشتر از جلیقه سطح 1 از آسیب جلوگیری میکند، پس تفاوت چندانی با هم ندارن و اگر نتوانستید یک جلیقه سطح 2 پیدا کنید نگران نباشید، به هر حال این جلیقه میتواند از شما در برابر گلوله های بیشتری محافظت کند که خودش مزیتی برای این جلیقه محسوب میشود.

جلیقه سطح 2 از شما در برابر اسلحه هایی مانند تک تیر انداز ها محافظت میکند، برای مثال با اسلحه ی Kar98k اگر مجهز به جلیقه سطح 1 باشید با 2 تیر کشته خواهید شد در حالی که با جلیقه سطح 2 با 3 تیر کشته میشوید، در اسلحه هایی مانند SKS و  Mini 14نیازمند 4 تیر برای کشتن هست به جای 3 تیر که این مزیت خوبی برای این جلیقه محسوب میشود.


جلیقه نظامی سطح 3
وست نظامی سطح 3 در بازی پابجی موبایل

. میزان دوام این جلیقه 250 است
. 55% آسیب را کاهش میدهد

جلیقه نظامی سطح 3 قطعا آرزوی تمام بازیکنان است، با 55% حفاظت که رقم بسیار فوق العاده ای است خصوصا ً برای مبارزات از راه نزدیک.
زمانی که مجهز به این جلیقه هستید برای کشتن شما از طریق اسلحه Kar98k 4 تیر،Mini 14 6 تیر احتیاج است. که اگر شما اجازه بدهید بازیکنی با اسلحه ی Mini 14 به شما 6 تیر بزند قطعا یک جای کار مشکل دارد !
55% کاهش آسیب قطعا مزیت بسیار خوبی هست ولی شما باید همیشه به دوام جلیقه دقت کنید، برای مثال اگر شما مجهز به یک جلیقه پلیس سطح 2 با دوام کامل هستید و روی بدن بازیکنی یک جلیقه نظامی سطح 3 که بیش از نیمی از دوام خودش رو از دست داده پیدا کنید انتخاب بهتر اینه که همان جلیقه فعلی خودتون روکه با دوام کامل است نگه دارید و جلیقه با دوام نصفه را رها کنید .

کلاه ها

کلاه ها هم سهم بزرگی در حفاظت از شما دارد، یک سری از کلاه ها حفاظت زیادی از شما میکند و یک سری دیگر نقش تزئین و نمایشی دارند و حفاظتی ندارند، ولی در کل پوشیدن کلاه از هر نوع بهتر از نپوشیدن آن است. در ادامه به معرفی برخی کلاه ها و ویژگی های آنها میپردازیم.

ماسک بالیستیک(Ballistic Mask)
بالیستیک ماسک پابجی موبایل

بر خلاف تصور اکثر بازیکنان این کلاه هیچ نقش حفاظتی ندارد و هیچ گلوله ای را دفع نمیکند، بلکه فقط نقش نمایشی دارد . اگر فکر میکنید با پوشیدن آن زیبا به نظر میرسید از آن استفاده کنید ولی در نظر داشته باشید نقش حفاظتی برای شما ندارد.

کلاه ایمنی موتور سیکلت سطح 1
کلاه در پابجی موبایل

. میزان دوام این کلاه 80 است
. 30% آسیب را کاهش میدهد

این کلاه از نظر کاهش میزان آسیب شبیه جلیقه های ضد گلوله است با این تفاوت که دوام کمتری نسبت به آن ها دارد. به هر حال ، از آن جایی که ضربه به سر مرگبار تر است اهمیت بیشتری دارند این کلاه ها نسبت به جلیقه ها، پس برای همین شما همیشه باید حد اقل مجهز به یک کلاه سطح 1 باشید.

بدون پوشیدن کلاه های ایمنی شما با برخورد یک گلوله به سر توسط اسلحه هایی مانند تک تیر انداز و (AR) کشته خواهید شد، البته با اسلحه هایی مثل SKS و SMG دو تیر احتیاج است. همین اختلاف کوچک برای کشتن بازیکنان میتواند شانسی دوباره برای واکنش در مبارزات به بازیکنان بدهد.

کلاه نظامی سطح 2
کلاه نظامی سطح 2 در بازی پابجی موبایل

. میزان دوام این کلاه 150 است
. 40% آسیب را کاهش میدهد

جلیقه سطح 2 تاثیر بسیار خوبی در تعداد ضربه هایی که لازمه به سر وارد بشه برای کشته شدن بازیکنان ایجاد میکند، کلاه سطح 2 مزیت های خیلی بیشتری نسبت به سطح 1 دارد، یکی دیگر از مزایای این کلاه این است که تقریبا 2 برابر بیشتر از کلاه سطح 1 دوام دارد (کلاه سطح 1 دوام 80 دارد ولی سطح 2 دوام 150 دارد). در کل کلاه سطح 2 مزایای مناسبی را به شما میدهد و این امکان را به شما میدهد که مدت زمان بیشتری دوام بیارید و زنده بمانید. همواره به میزان دوام باقی مانده ی کلاه خود دقت کنید چون توجه به این مورد از فاکتور های مهم بازی پابجی است.

 

 

کلاه اسپتسنازسطح 3 (Spetsnaz Helmet)
کلاه سطح 3 در بازی پابجی موبایل

. میزان دوام این کلاه 230 است
. 55% آسیب را کاهش میدهد

پوشیدن کلاه سطح 3 همه چیز را برای بازیکنان سرگرم کننده و آسان میکند، AWM تنها اسلحه ای است که میتواند بازیکنی که مجهز به کلاه سطح 3 است را بکشد، با اسلحه هایی مانند Kar98k و M24 دو تیر نیاز است(2 ضربه به سر).
به طور کلی پوشیدن کلاه سطح 3 بازیکنان رو از کشته شدن با یک ضربه به سر محافظت میکند ،که کشته شدن با یک ضربه یکی از موضوعات آزار دهنده در بازی پابجی است که به لطف کلاه سطح 3 این موضوع دیگر موجب نگرانی نمیشود. بقیه اسلحه ها 3 تیر لازم است برای کشتن بازیکنانی که مجهز به این کلاه هستند.

البته که یکی از فاکتور های مهم در کلاه سطح 3 بالا بودن سطح دوام (230) است که این کلاه را متمایز میکند، اهمیت دوام این کلاه آن جا نمایان میشود که حتی یک کلاه سطح 3 با دوام نصفه بهتر از یک کلاه سطح 2 با دوام کامل است. در کل پوشیدن با پوشیدن این کلاه دیگ نگران تک تیر انداز ها یا بازیکنان با سلاح های سنگین نباشید.

خرید یوسی پابجی یکی از بهترین گزینه ها برای ارتقا اسکین و تجهیزاتتون است.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی مپ Miramar در بازی پابجی موبایل و بهترین مکان ها برای فرود در آن

نوشته بعدی

چطور در کالاف دیوتی موبایل دچار اشتباه نشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه