چطور در کالاف دیوتی موبایل دچار اشتباه نشیم

تنها چیزی که بازی های Battle Royal و یا بازی های آنلاین را جذاب میکند، رقابتی که در این بازی ها وجود دارد است. هر دفعه که شما وارد یک بازی میشوید، یک نیروی هدایت شونده ای رو احساس میکنید که در تمام بازیکنان هم وجود دارد. اگر شما به بازیکنانی با رنک های بالا نگاه کنید، متوجه قوانین مشخصی میشوید که هر یک از آنها از این قوانین که برای خودشان هست پیروی میکنند، این قوانین طی مرور زمان به عادت های بازیکن ها تبدیل میشود و برخی اوقات بازیکن ها دچار عادت های بد میشوند، که ما در ادامه این مطلب شما رو در این زمینه راهنمایی میکنیم .

بازی کالاف دیوتی موبایل

در این مطلب ما قصد داریم چند عادت بد در بازیکنان رو به شما معرفی کنیم ، که برای پیشرفت سطی بازی خود در بازی کالاف دیوتی موبایل شما باید هرچه زودتر این عادات رو متوقف کنید !
برخی موارد جالب در در این لیست عادت ها وجود دارد که در صحنه بازی کمتر به نظر میرسد، علاوه بر این در این مطلب قصد داریم شما رو در جهت درست کردن این عادات اشتباه هم راهنمایی کنیم، برای افزایش سطح بازیتون کوچک ترین و پیش پا افتاده ترین چیز ها بیشترین تاثیر رو در پیشرفت شما دارند.

آماده سازی برای رنک:

اگر قصد رسیدن به رنک Legendary را دارید، یا سعی میکنید که در کار تیمی در تیم بهترین عملکرد رو داشته باشید، بد ترین کاری که میتونید انجام بدید انجام ندادن آمادگی (آماده سازی). انجام ندادن این آمادگی باعث میشه شما عملکرد مناسب را در بازی ای که شروع میکنید نداشته باشید و همین باعث میشود نسبت به خودتون احساس نا  امیدی کنید، همچنین باعث میشه شما خودتان را سر چیز هایی مانند نشونه گیری ( aim) ، میزان دقت و هر چیزی که فکرش بکنید سرزنش کنید. دست های شما قطعا به این آمادگی قبل شروع که نوعی تمرین است نیاز دارد، حتما لازم نیست ساعت ها تمرین کنید حتی چند دقیقه تمرین میتونه تاثیر خیلی زیادی در عملکرد شما در بازی داشته باشد.

بازی کالاف دیوتی موبایل

گرم کردن و آمادگی قبل هر گیم به شما این امکان را میدهد که انگشت هاتون رو بار دیگر آماده کنید و با مکانیک بازی به طور کامل آشنا و برای آن آماده باشید که در بازی رنک بهترین عملکرد رو داشته باشید، یکی از بهترین روش ها برای دست گرمی و آمادگی قبل از رفتن به بازی رنک این هست که شما یک دست public games بازی کنید. انجام این کار باعث بهتر شدن نشونه گیری شما میشود و ذهن شمارو برای بازی رنک آماده میکند.
اگر قصد دارید در بازی های tournament شرکت کنید میتونید از بازی های رنک هم به عنوان دست گرمی استفاده کنید و در آن تمرین کنید.
دلیلی که ما به آمادگی و دست گرمی نیاز داریم این هست که با آمادگی و اعتماد به نفس نسبت به دونستن کامل مکانیک گیم و نشونه گیری دقیق تر وارد بازی رنک شوید.
یکی از کار های اشتباهی که اکثر بازیکنان انجام میدهند این هست که زمانی که در اطراف مپ در حال دویدن هستند به پایین نگاه میکنند (سرشون پایین هست) این یکی از همان اشتباهات و عادت های اشتباهی است که نباید دیگر انجام بدید، دقت به این مورد باعث افزایش سرعت واکنش شما در بازی کالاف دیوتی موبایل میشود.
اگر قصد دارید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید اینجا کلیک کنید.

نشونه گیری در بازی کالاف دیوتی موبایل

عادت ها اشتباه هایی مثل این باعث کاهش دقت و سرعت واکنش شما نسبت یه اتفاقات اطراف میشود، در نظر داشته باشید بازی کالاف دیوتی موبایل جزو بازی های سریع است و تمام بازیکن ها سعی میکنند زودتر از شما روی شما نشونه گیری کنند و سریع تر از شما واکنش نشون بدهند، پس شما چطور میخواهید نسبت به آن ها واکنش مناسب نشون بدهید در حالی که سرتون پایین هست ، اگر این عادت اشتباه رو ترک نکنید از هر 10 مبارزه 9 تا رو خواهید باخت،خصوصاً وقتی که شما مقابل بازیکنان حرفه ای بازی میکنید. پس برای جلوگیری از این عادت اشتباه دقت کنید که همیشه نشونه اسلحه شما وسط سینه شما باشد و یعنی دقیقا صاف باشید . این حالت به شما کمک میکند نمای واضح و شفافی از نقشه ،اطراف و دشمن ها داشته باشید.
در این حالت میتونید واکنش سریع تری هم داشته باشید نسبت به زمانی که نگاهتون به سمت پایین بود . این حالت به شما برتری خوبی در مبارزات میدهد حتی قبل از شروع مبارزات.
نه تنها واکنش شما سریع تر میشود ، بلکه میتوانید دشمن هارو سریع تر بکشید ، چون به جای اینکه اول صفحه رو به بالا بیارید فقط کافیه صفحه رو سمت چپ و راست ببرید و روی بازیکن ها نشونه گیری کنید.

مینی نقشه( Mini-Map):

یکی از مهم ترین اطلاعات درباره بازی کالاف دیوتی موبابل نقشه کوچک گوشه صفحه یا مینی مپ هست که معمولا نادیده گرفته میشود. توجه به مینی مپ به شما کمک میکند زمانی که بازیکن ها تیر اندازی میکنند مکان آن ها رو در مپ شناسایی کنید، و به شما کمک میکند بدانید در چه زمانی و از کجا در مبارزات حضور پیدا کنید.همچنین به شما محل قرار گیری هم تیمی هایتان را نمایش میدهد و از همین طریق میتوانید استراتژی بچینید و با برنامه ریزی بیشتر بازی کنید.

بازی کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از استفاده های مینی مپ این هست که شما میتونید از مکان های دیگری (معمولا از پشت دشمن ها و مکان هایی که دشمن توقع حضور شما رو در اون ناحیه ندارد) در مبارزات حضور پیدا کنید ، پس حتما به استفاده از مینی مپ عادت کنید مانند استفاده از آینه های بغل در هتگام رانندگی.
محل قرار گیری مینی مپ در گوشه صفحه و جایی هست که کاملا در دسترس و آسان قابل دیدن هست پس هیچ دلیلی نداره که شما به اون بی توجهی کنید.

اهداف(Objectives):

چون شما قصد دارید در بازی تعداد زیادی kill بگیرید دلیل نمیشود که نسبت به تکمیل اهداف بی توجه باشید. اگر قصد کمک به تیم و هم تیمی هاتون رو دارید میتونید اطراف Objective ها باشید تا این فرصت رو به هم تیمی هاتون بدید که در جا های مختلف مپ بازی کنند، دائماً با خبر بودن از این Objective ها شمارو به یک بازیکن تاثیر گذار تبدیل میکند پس نسبت به اهمیت دادن به Objective ها بی میل نباشید چون در پایان Objective ها هستن که برای شما پیروزی رو به ارمغان می آورند.
بازی کالاف دیوتی موبایل

پس با گرفتن Objective ها به هم تیمی های خودتون کمک کنید شما میتوانید این کار رو با : راه رفتن رو محدوده Objective ، بمب گذاری در محدوده Objective و کنترل آن محدوده حتی میتوانید اجازه ندهید دشمنان به محدوده Objective وارد شوند ، با این کار ها میتوانید امتیاز بیشتری برای خود و تیمتان حمع آوری کنید،پس سعی کنید هر بازی که میکنید در آن نفر اول شوید از لحاظ امتیاز حتی بدون مبارزه رو در رو تنها با اهمیت دادن به Objective ها.

Kill های انتقامی:

به یاد داشته باشید زمانی که در مقابل بازیکنی شکست خوردید زمانی که میروید به دنبال انتقام این شکست با کشتن بازیکنان دیگر این کار در انتها باخت هست و شما فقط دوباره و دوباره کشته میشوید، در حقیقت اون بازیکن آگاه هست داره چکار میکنه و باعث احساس انتقام طلبی در شما میشه در حالی که برای کشتن شما برنامه ریخته است.
اگر شما بروید به دنبال انتقام خودتون رو در دردسر بزرگی انداخته اید، همیشه سعی کنید به مکانی که قبلا در آنجا کشته شدید نروید و سعی کنید از مسیر ها و راه های دیگر در اطراف آنجا با دشمنان وارد درگیری شوید.
بازی کالاف دیوتی موبایل

یکی از دلایل آن این هست که امکانش زیاد هست که هنوز آنها در حال بررسی اون محل و مکانی که بار قبل کشته شدید باشند و تمرکز بالاتری روی شما دارند، اگر قصد انتقام از آنها رو دارید سعی کنید راهی برای غافلگیر کردن آنها پیدا کنید و سپس انتقام بگیرید. کالاف دیوتی موبال یک بازی است که در دل آن صد ها بازی و روش و ترفند وجود دارد. هر دست که بازی میکنید وقایع و اتفاقات جدید ، استراتژی های مختلف و متنوع، که باید سعی کنید از همه این اشتباهات و تجربه ها درس بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل بازی کنید.

راه رفتن در گوشه ها :

یکی دیگر از اشتباهاتی که نباید انجام دهید راه رفتن اطراف کنج ها و گوشه ها است ، اگر شما به گوشه ای بروید و بازیکنی روی اون نقطه نشونه گرفته باشد قبل از آنکه متوجه شوید کشته خواهید شد چون مکان برای پناه گرفتن در اینجور جا ها نیست، در ادامه برای این مشکل و اشتباه چند راه حل بیان میکنیم:

بازی کالاف دیوتی موبایل

چیزی که الان یاد خواهید گرفت peeker’s advantage نام دارد میتواند به روش ها مختلفی باشد، حمله ناگهانی از بغل،هجوم بردن به دشمن از طریق پریدن به سمتش، نوع دیگر آن پیک دادن و کاور گرفتن مکرر هست به این صورت که شما پست مانعی قرار دارید و هی سرتان را از مانع خارج میکنید تیر اندازی خیلی سریع میکنید دوباره به پشت مانع پناه میبرید.توجه کنید برای بهتر شدن در بازی کالاف دیوتی موبایل باید به این نکات عمل کنید.

حواستون به خودتون باشه:

یکی از راه های پیشرفت این هست که بازی خودتون رو ریکورد و ضبط کنید و بعدا نگاه کنید که متوجه اشتباهات و سهل انگاری هاتون میشوید و یاد میگیرید دیگر آنها رو تکرار نکنید، یکی دیگه از راه های پیشرفت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل است. این روش یکی از بهترین کار هاست برای اینکه به یک بازیکن عالی تبدیل شوید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین آرمور و تجهیزات حفاظتی در بازی پابجی

نوشته بعدی

بهترین اسلحه ها در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه