لول 15 کلش رویال در آپدیت ژوئن 2023 : تمام چیزی که باید بدانید

لول 15 کلش رویال

کلش رویال در آپدیت بعدی خود Level 15 را معرفی می کند : همه آنچه لازم است بدانید

لول 15 کلش رویال بدون هزینه ارتقاء!

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بله، اطلاعیه رسمی اینجاست. پس از بحث‌های فراوان در مورد اینکه آیا سطح کارت 15 برای کلش رویال ضروری است یا خیر و حدس‌های بی‌شماری در مورد اینکه آیا سوپرسل برنامه‌های آینده خود را کنار می‌گذارد یا خیر، آپدیت ماه آینده، همانطور که از طریق توییتر اعلام شد، به‌روزرسانی خواهد شد. با این حال، بزرگترین خبر برای همه این است که هیچ طلایی برای افزایش سطح کارت های شما به سطح 15 وجود ندارد. بنابراین، کسانی از شما که در مورد آمدن آن شک داشتید، آیا نظر خود را تغییر داده اید یا هنوز روی حرف خود هستید؟ وقتی جزئیات بیشتری پیدا کردید، ممکن است موضع خود را تغییر دهید.

مقالات مرتبط »    به روز رسانی ژوئن 2023 کلش رویال : جوایز رویداد و Card Evolution

لول 15 کلش رویال : : هزینه ارتقاء، ارتقاء سطح و موارد دیگر

Zero Gold برای ارتقا به سطح 15

یکی از نگرانی های اصلی در مورد هزینه های طلا بود که سطح 15 در صورت معرفی به همراه داشت. سطح 14 قبلاً برای اکثر کاربران سنگین بود و یکی از دلایل عدم تأیید بود. با این حال، ارتقاء به سطح 15 در بدو ورود هیچ هزینه ای نخواهد داشت، که برای بازیکنان آسوده خاطر است. با این حال، یک شکار جزئی وجود دارد.

اگر طلایی در کار نباشد، چگونه به سطح 15 ارتقا می دهید؟ او باید چیزی باشد، مانند یک نشانه، تا آن را ارتقا دهد، درست است؟ اینطور نیست که هر کارت به طور خودکار با یک کلیک به سطح 15 ارتقا یابد. بله، همه این سوالات یک پاسخ دارند: Elite Wild Cards.

Max Level به Elite Level

کلش رویال تأیید می کند که اصطلاح “Max Level” دیگر استفاده نمی شود. سطح 15 اکنون به عنوان سطح نخبگان شناخته می شود، بنابراین نمی توانید بگویید “کارت های حداکثر شده” یا شاید بتوانید مخفیانه بگویید. هنگامی که یک کارت به سطح 14 می رسد، هر کارت اضافی از آن نوع تحت سیستم جدید به Elite Wild Cards تبدیل می شود. می توانید از آنها در هر کارت سطح 14 برای پیشروی به Elite استفاده کنید.

با این حال، از آنجایی که سطوح Elite بالاترین کارت‌هایی هستند که ممکن است به دست آورید، سازندگان انتظار دارند درصد بسیار کمی از بازیکنان این کارت‌ها را داشته باشند، که از این رو به سختی به دست می‌آیند. در نتیجه، Path of Legends در سطح 14 حدود شش ماه پس از حذف سطوح Elite محدود می شود. برگه رویداد همچنان در سطح 11 محدود می شود.

Gold Overflow

با گنجاندن این کارت‌های الیت، کلش رویال Gold Overflow (سرریز طلا) را از کارت‌های حداکثر حذف می‌کند. این بدان معناست که طلای اضافی که هنگام دریافت یک کارت تکراری دریافت می‌کردید، از به‌روزرسانی بعدی در دسترس نخواهد بود. اما، آنها همچنین طلای موجود در بازی را بیش از 3 برابر نسبت به قبل از به روز رسانی افزایش می دهند، بنابراین تعادل بسیار مناسبی دارد.

Card Evolutions

هفته گذشته مشخص شد که کارت Barbarian بازی در ماه ژوئن یک Card Evolution دریافت خواهد کرد. با این حال، تأیید دیگری نیز این است که تکامل کارت به Elite Levels قفل نخواهد شد. بنابراین، برای دسترسی به ویژگی آینده Card Evolution نیازی به داشتن سطوح Elite ندارید.

اسلش رویال

برای آماده‌سازی بازیکنان برای سطوح الیت، کلش رویال یک رویداد اسلش رویال دیگر را برگزار می‌کند. که در آن هزینه‌های ارتقای طلا تا ۵۰ درصد کاهش می‌یابد. اسلش رویال ماه آینده، از 5 ژوئن تا 18 ژوئن برگزار می شود.

کارت لول 15 کلش رویال حتی قبل از ورودش بحث های زیادی را برانگیخت

اعلام ورود کارت های لول 15 کلش رویال به بازی در نقشه راه رسمی سال 2023 اعلام شد. از آنجایی که ارتقاء سطح 14 دشوار بود، این موضوع باعث اختلاف شدید بین جامعه شد. به گفته دیگران، این کار اضافی است و چیزی به علاقه بازیکنان اضافه نمی کند.

بلافاصله پس از آن، سازندگان در انجمن Reddit r/ClashRoyale پست کردند و درباره بازخوردی که در مورد برنامه قریب الوقوع برای افزودن سطح کارت جدید در عرض یک هفته پس از ارائه نقشه راه دریافت می کنند، بحث کردند و پیشنهاداتی را که مشتریان ارائه کردند، خواستند. به‌دنبال آن به‌روزرسانی وحشتناک مارس 2023 انجام شد. بنابراین وضعیت بازی در چنین آشفتگی، حتی قبل از پخش شدن سطح 15، باقی ماند.

به‌روزرسانی آینده در ژوئن امسال با تکامل کارت در نوزدهم برنامه‌ریزی شده است. و ما سرانجام کارت‌های لول 15 کلش رویال را خواهیم دید. با این حال، این سوال که آیا این ممکن است تعادل بازی را به هم بزند، همچنان باقی است. ما به زودی پاسخ آن را خواهیم یافت.

 

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه باز کردن اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

نوشته بعدی

بازگشت نقشه بتل رویال آلکاتراز در کالاف دیویی موبایل (2023)

2 دیدگاه در “لول 15 کلش رویال در آپدیت ژوئن 2023 : تمام چیزی که باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه