نحوه باز کردن اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

اسکوراستریک نگهبان در کالاف

چگونه می توان قفل The Guardian Scorestreak را در فصل 5 COD Mobile (2023) باز و از آن استفاده کرد؟

باز کردن اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023) موضوع این راهنما خواهد بود. با جمینجا همراه باشید.

“Get Wrecked” فصل 5 COD: Mobile دقیقاً دور نیست. این به‌روزرسانی محتوای جدیدی را اضافه می‌کند. از جمله یک سلاح کاربردی جدید، تفنگ تهاجمی FFAR، یک Scorestreak جدید، The Guardian، یک نقشه کاملاً جدید، یک هزار طرح اولیه سلاح، یک اسطوره جدید، و انبوهی از مطالب دیگر.

با خیال راحت سفارش خرید CP کالاف دیوتی موبایل خود از جمینجا را ثبت کنید و از خدمات عالی و قیمت ارزان سایت بهره مند شوید.

در میان آنها، The Guardian Scorestreak چیزی است که بسیاری از بازیکنان ممکن است علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن باشند، زیرا یکی از معدود مواردی است که بر بخش گیم پلی COD:Mobile تأثیر می گذارد.

مقالات مرتبط »     نحوه باز کردن قفل FFAR در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

با مشاهده آن، ما در اینجا با یک راهنمای مفید در مورد نحوه باز کردن، تجهیز و استفاده از اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل آمده‌ایم.

نحوه باز کردن اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

در COD: Mobile Season 5 (2023)، می‌توانید The Guardian Scorestreak را در Tier 14 از نبرد پاس رایگان باز کنید.

بنابراین، اگر می‌خواهید یک Scorestreak در بازی داشته باشید که بتواند حرکات دشمن را در حالی که مانند یک نارنجک ضربه‌ای عمل می‌کند کند کند، می‌توانید پاس نبرد COD: Mobile Season 5 را بالا ببرید و در Tier 14، می‌توانید The Guardian Scorestreak را دریافت کنید.

نحوه تجهیز و استفاده از Guardian Scorestreak

هنگامی که قفل اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل را باز کردید، می‌توانید به بخش Scorestreak در Loadout خود بروید. در لیست پیمایش کنید. The Guardian Scorestreak را انتخاب و تجهیز کنید.

پس از آن، می توانید امتیاز لازم برای فعال سازی The Guardian Scorestreak را دریافت کنید. هنگامی که این اتفاق افتاد، نماد The Guardian Scorestreak در سمت پایین صفحه بازی ظاهر می شود.

هر زمان که می‌خواهید از The Guardian Scorestreak استفاده کنید، می‌توانید به سادگی روی نماد ذکر شده ضربه بزنید. گفتنی است، هنگامی که Scorestreak گفته شده قرار می‌گیرد، تشعشعات را در محدوده تنظیم شده‌ای آزاد می‌کند که در آن سرعت دشمنان درون آن کاهش می‌یابد، دید مخدوش می‌شود و HP اندکی از دست می‌رود.

در Tier 14، Guardian Scorestreak جدید را دریافت کنید. یک دستگاه قابل جایگذاری که تشعشعات را در یک مخروط ساطع می کند. این حرکت دشمن را کند می کند. دید آنها را منحرف می کند و باعث آسیب مداوم در سطح پایین می شود.

 

4.7/5 - (8 امتیاز)
نوشته قبلی

راهنمای بیلدر هال 9 کلش اف کلنز : بهترین پایگاه ها و استراتژی ها

نوشته بعدی

لول 15 کلش رویال در آپدیت ژوئن 2023 : تمام چیزی که باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه