به روز رسانی ژوئن 2023 کلش رویال : جوایز رویداد و Card Evolution

ژوئن 2023 کلش رویال

به روز رسانی کلش رویال در ژوئن 2023 : جوایز ایونت، Card Evolution و …

به‌روزرسانی ژوئن 2023 کلش رویال اینجاست و ما هر آنچه را که باید بدانید به شما نشان خواهیم داد. از جمله بازسازی سیستم پاداش رویداد و Card Evolution ها.

سوپرسل در ماه مارس به‌روزرسانی بزرگی را انجام داد. با این وجود از قبل برنامه‌ریزی برای معرفی به روز رسانی بزرگ ژوئن 2023 کلش رویال را آغاز کرده است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

توسعه دهندگان فاش کرده اند که تغییرات کلیدی که در راه است. از جمله آن می توان به Card Evolutions و بازسازی سیستم پاداش در رویدادها اشاره کرد. علاوه بر این، آنها در مورد برنامه های خود برای بازسازی سیستم صف صندوقچه اظهار نظر کرده اند. اگرچه هنوز هیچ چیز مشخصی در مورد آن منتشر نشده است.

همانطور که گفته شد، در اینجا یک نمای کلی از تمام تغییراتی که می توانید انتظار داشته باشید در به روزرسانی ژوئن 2023 کلش رویال مشاهده کنید، ارائه شده است.

مقالات مرتبط »

راهنمای بهترین deck ها در چالش Boost Fields کلش رویال

به روز رسانی ژوئن 2023 کلش رویال

Card Evolution

Card Evolution یک ویژگی جدید است که قرار است در به روز رسانی ژوئن 2023 کلش رویال ارائه شود. اولین کارتی که Card Evolution دریافت می کند، Barbarian خواهد بود.

پیش بینی می شود که سه کارت دیگر نیز در آینده یکی دریافت کنند: Royal Giant، Skeletons و Firecracker.

در زمان نگارش این مقاله، توسعه دهندگان نشان نداده اند که این Card Evolutions برای کارت ها چه معنایی دارد. این می تواند به کارت ها آمار افزایش یافته، توانایی جدید و انیمیشن های ویژه بدهد. بسیاری این ویژگی را به عنوان بخشی از کارت آینده سطح 15 پیوند می دهند.

بازسازی سیستم پاداش رویداد

پس از به‌ روز رسانی ژوئن 2023، بازیکنان می‌توانند تاج‌ها و صندوقچه ها را با انجام نبردهای رویداد کسب کنند.

این جوایز ابتدا در اوایل سال جاری حذف شدند. زیرا توسعه دهندگان می خواستند “بازی اصلی بازی کلش رویال” را در Trophy Road و Path of Legends از رویدادها جدا کنند. با این حال، آنها این تغییر را در به روز رسانی آینده به دلیل بازخوردهای انجمن معکوس خواهند کرد.

بنابراین زمانی که این آپدیت به بازی کلش رویال رسید، می‌توانید با شرکت در رویدادها، صندوقچه ها، تاج‌ها و نمادهای فصلی کسب کنید.

با این حال، توسعه دهندگان هشدار دادند که این پاداش ها یک تغییر دائمی نیستند. و در آینده سیستم پاداش رویدادها را بهبود خواهند بخشید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

الوک شخصیت جدید فری فایر برای دریافت «مهارت‌های بیدار» خواهد بود

نوشته بعدی

همکاری Ducati و پابجی موبایل برای ورود دوچرخه‌ های لوکس به بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه