اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

در بازی PUBG mobile این امکان وجود دارد که شما می توانید دوستان خود را در رقابت‌های دعوت کنید و بازی را به همراه آنها اجرا کنید اما، متاسفانه بسیاری از کاربران بازی پابجی موبایل نسبت به این که چگونه می‌توانند سایر بازیکنان را به عنوان هم تیمی خود در رقابت‌های خاصی دعوت کنند اطلاعی ندارند. در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با اینکه چگونه می توانید دوستان خود را در بازی پابجی موبایل دعوت کنیم صحبت کنم.

اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

پیش از اینکه به سراغ مراحل آموزش این کار بروم این نکته را خاطرنشان کنم که در ابتدا شما باید حداقل یک دوست را در لیست دوستان خود داشته باشید!

زمانی که شما دوستان خود را به اجرای بازی دعوت می‌کنید قطعاً تاثیر بسیار زیادی در روند و نتیجه بازی خواهد داشت، انتخاب یک هم تیمی مناسب و درست به راحتی می تواند نتیجه بازی را به نفع شما کند، در واقع شما با دعوت کردن از دوستان خود می توانید از تکنیک های جدید و استراتژی های جدیدی استفاده کنید و به راحتی می توانید بازیکنان دشمن را از دور رقابت‌ها حذف کنید.

فراموش نکنید که با خرید یوسی شما می توانید سطح بازی خود را به راحتی ارتقا داده و با قدرت بیشتری در رقابت ها شرکت کنید.

  • قدم اول

در ابتدا شما باید لیست دعوت را پیدا کنید، که در تصویر زیر می توانید آن را مشاهده کنید. پس از اینکه به قسمت مورد نظر وارد شدید، می‌توانید مشاهده کنید که ببینیم کدام یک از دوستان شما در حال حاضر آنلاین بوده و می توانند دعوت شما را بپذیرند. شما میتونید با خرید یوسی براحتی سطح بازی خودتونو ارتقا بدین!

دعوت کرردن دوستان در پابجی موبایل

  • قدم دوم

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید شما باید بر روی گزینه + کلیک کرده تا دوستان خود را بتوانید رقابت ها اضافه کنید، پس از اینکه آنها درخواست شما را پذیرفتند به راحتی میتوانید در رقابت ها به همراه دوستان خود شرکت کنید.

دعوت کرردن دوستان در پابجی موبایل

قطعاً می دانید که اجرای رقابتهای تیمی می تواند امتیازات بیشتری را برای شما در بر داشته باشد و همچنین امکانات ویژه تری به شما تعلق خواهد گرفت.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین ترکیب کاراکترها در اپدیت ob30 بازی فری فایر

نوشته بعدی

ترفند هایی برای اجرای بازی حرفه‌ای در پابجی موبایل Pubg mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه