ترفند هایی برای اجرای بازی حرفه‌ای در پابجی موبایل Pubg mobile

ترفند هایی برای اجرای بازی حرفه‌ای در پابجی موبایل

ترفند هایی برای اجرای بازی حرفه‌ای در پابجی موبایل

تمامی بازیکنان بازی PUBG mobile در تلاشند که بتوانند عملکرد بهتری از خود برجای بگذارد و به یکی از بازیکنان حرفه‌ای تبدیل شوند همان طور که می دانید بازی‌ پابجی‌ موبایل طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد و روزانه بیش از ۲۰۰ میلیون بار این بازی بارگذاری خواهد شد و هم اکنون ۳۰ میلیون کاربر فعال دارد.

این بدان معناست که روزانه تعداد بازیکنانی که قصد دارند به چیکن دینر دست پیدا کنند بیشتر خواهد شد بنابراین شما باید بتوانید عملکرد بهتری نسبت به بازیکنان تازه وارد داشته باشید ضمن اینکه قطعاً باید از استراتژی ها و تکنیک های خاص خود استفاده کنید.

ترفند هایی برای اجرای بازی حرفه‌ای در پابجی موبایل

در تمامی بازی های بتل رویال یکی از نکاتی که می‌تواند باعث پیروزی شما شود این است که خونسرد باشید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید در واقع شما نباید خود را دست کم بگیریم و به فکر عقب نشینی باشید سعی کنید که از تمامی سلاح ها در بازی پابجی موبایل استفاده کنید تا بتوانید کنترل آنها و نحوه استفاده درست از آنها را یاد بگیرید در رقابت های انفرادی شرکت کنید و در رقابت های تیمی نیز شرکت کنید تا بتوانید کنترل هر دوی این رقابت ها را به دست بگیرید.

  • گوش دادن به صداهای اطراف!

باید حسابی مراقب اطراف خود باشید تا غافلگیر نشوید! به خوبی اطراف را بررسی کنید به خوبی صداهایی که در اطراف می شنوید را مورد بررسی قرار دهید، گاهی اوقات ممکن است بازیکنان برای شما کمی کرده باشند در چنین مواقعی شما با گوش دادن به صداهای اطراف خود به راحتی می توانید موقعیت آنها را تشخیص دهید و از باطل شدن جلوگیری کنید.

  • مدام در حال یادگیری باشید!

اگر شما در یک رقابت پیروز شد این بدان معنا نیست که می توانید در تمامی رقابت ها پیروز باشد قطعاً در یک سری از رقابت‌ها شما بازنده آن دور از بازی خواهید بود و باید پس از شکست مواردی که باعث شکست شما شده‌اند را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید در رقابت های بعدی از آنها استفاده نکنید.

بعنوان مثال: اگر شما در یک رقابت دیر فرود آمده اید و همین امر موجب شکست شما شده است، اگر در روابط بعدی باز هم به این مشکل برخوردید نباید بازی را ترک کرده و یا عقب نشینی کنید باید به فکر باشید که بتواند راهکارهایی را برای کنترل این مسئله عملی کنید. با خرید یوسی میتونید سطح بازی و امکاناتی که در اختیار دارید رو ارتقا بدین!

  • در طول اجرای بازی حریص نباشید!

بله درست متوجه شده اید شما نباید به هیچ وجه در طول اجرای بازی هریس باشید گاهی اوقات جمع آوری آیتم های متفاوت بیش از حد می‌تواند مانع پیروزی شما شود. سعی کنید آیتم‌هایی را که لازم دارید و میدانید برای استراتژی های شما می تواند مفید باشد را جمع آوری کنید تنها کافیست ۵ الی ۶ نوشیدنی انرژی زا در هر رقابت داشته باشید نیاز نیست که تعداد بیشتری را جمع آوری کنید قطعاً حریص بودن در جمع آوری غنائم می‌تواند به ضرر شما باشد.

  • با دقت به همه جا نگاه کنید!

اینکه شما با آگاهی لازم به منطقه‌ای که قرار است در آن بازی را اجرا کنید وارد شوید می تواند باعث پیروزی شما شود و می تواند در کسب امتیاز بیشتر به شما کمک کند یکی از مواردی که می تواند آگاهی شما را در طول بازی افزایش دهد این است که از هدفون در طول بازی استفاده کنید هدفون به شما کمک می کند که تمامی صداهایی که در اطراف شما وجود دارد را به خوبی بشنوید.

  • اجرای بازی در مپ ها!

چالش های مپ ها را دست کم نگیرید! در هر مپ از بازی پابجی موبایل شما با چالش‌های متفاوتی روبرو خواهید شد تمامی مپ ها فضای متفاوتی دارند و قطعا آیتم‌هایی که در هر مقطع در دسترس می باشد نسبت به دیگری متفاوت است و همین مسائل می‌تواند برای شما چالش برانگیز باشد نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که باید در هر مپ که قصد اجرای بازی را دارید یک نقطه امن برای خود بتوانید پیدا کنید!

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

نوشته بعدی

اموزش گرفتن شمشیر کاتانا در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه