سبد خرید
اسکین AN94 Supercharger در بازی فری فایر

اموزش گرفتن اسکین AN94 Supercharger در بازی فری فایر

اموزش گرفتن اسکین AN94 Supercharger در بازی فری فایر

اسکین ها در بازی Free Fire از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند زیرا می توانند تاثیر مثبت بسیار زیادی در نتیجه بازی داشته باشند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با یکی از اسکین های کاربردی و پرطرفدار در بازی فری فایر با شما صحبت کنم.

در بازی فری فایر اسکین ها علاوه بر این که می توانند ظاهر صلاح شما را تغییر دهند می توانند بر روی قدرت و همچنین سایر قسمت های اسلحه نیز تاثیر بگذارند به همین دلیل است که بسیاری از بازیکنان در تلاشند بتوانند به هر روشی که شده اسکین ها را در بازی فری فایر از آن خود کنند.

اموزش گرفتن اسکین AN94 Supercharger در بازی فری فایر

شما می توانید این اسکین را به صورت رایگان در یکی از ایونت های بازی فری فایر را از آن خود کنید که چهل و چهار روز دیگر این ایونت اجرا خواهد شد و در این مدت زمان شما فرصت این را دارید که در رابطه با این اسکین و به دست آوردن آن کنید و بتوانید پاداش ها و جوایز بیشتری دریافت کنید که این اسکین را از آن خود کنید.

همانطور که می‌دانید در تمامی ایونت ها معمولاً یک گردونه در اختیار شما قرار می گیرد که شما باید برای استفاده از این گردونه جم بپردازید اگر جم کافی نداشتیم میتونی برای خرید جم فری فایر به قسمت فروشگاه مراجعه کنی پس نگران این موضوع نباش!

برای هر بار استفاده از گردونه شما باید ۴۰ جم بپردازید اما برای ۵ بار استفاده می توانید ۱۸۰ جرم را به صورت یک بار پرداخت کنید که برای شما بهتر خواهد بود.

علاوه بر این اسکین شما می توانید در این ایونت از ۴ اسکین دیگر برای اسلحه خود استفاده کنید که این اسکین ها نیز در این ایونت رونمایی خواهد شد اما محبوب ترین آنها اسکین AN94 Supercharger میباشد.

به محض اینکه این ایونت در بازی فری فایر در دسترس قرار بگیرد اطلاعات کامل آن را در اختیار شما قرار خواهم داد.

5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *