معرفی کاراکتر maro بازی فری فایر free fire

معرفی کاراکتر maro بازی فری فایر 

معرفی کاراکتر maro بازی فری فایر

در آپدیت جدید بازی Free Fire آیتم های جدیدی در دسترس قرار گرفته است و یک کاراکتر جدید به نام maro به ما اضافه شده است. پس شما در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

معرفی کاراکتر maro بازی فری فایر

کاراکتر مارو یا در واقع همان کاراکتر Mr1 اکنون در بازی فری فایر در دسترس قرار گرفته است و بازیکنان می توانند از آن استفاده کنند.

  • مهارت maro بازی فری فایر

این کاراکتر شامل یک ویژگی منحصر به فرد است ، ویژگی که باعث افزایش میزان آسیبی می شود که به دشمنان وارد خواهد شد. اما این آسیب در سطح های مختلف متفاوت است و حالا ما قرار است در ادامه این سطح ها را برای شما معرفی کنیم تا اطلاعات لازم را به دست آورید.

  • سطح ۱ :

زمانی که فاصله او با بازیکنان دشمن کمتر باشد میزان خسارت 5 درصد افزایش می یابد.

  • سطح ۲ :

زمانی که فاصله او با بازیکنان دشمن کمتر باشد میزان خسارت ۷ درصد افزایش می‌یابد.

  • سطح ۳ :

زمانی که فاصله او با بازیکنان دشمن کمتر باشد میزان خسارت ۱۰ درصد افزایش می یابد.

  • سطح ۴ :

زمانی که فاصله او با بازیکنان دشمن کمتر باشد میزان خسارت ۱۴ درصد افزایش می‌یابد.

  • سطح ۵ :

زمانی که فاصله با بازیکنان دشمن کمتر باشد میزان خسارت ۱۹ درصد افزایش می‌یابد.

  • سطح ۶ :

زمانی که فاصله او با بازیکنان دشمن کمتر باشد میزان خسارت ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

  • استراتژی های استفاده از کاراکتر مارو :

همانطور که ابتدای مطالب برای شما ذکر کردیم این کاراکتر هنوز قابل استفاده نمی باشد، اما بدون شک این کاراکتر یکی از شخصیت‌های حرفه ای و کامل برای تیراندازی در بازی فایر فری فایر به حساب می‌آید که می‌تواند با افزایش ۲۵ درصدی میزان خسارت آسیب بیشتری را وارد کند. با خرید جم فری فایر میتونید این کاراکتر رو قوی تر کنید.

حتی اگر این کاراکتر از سلاح های موجود در کلاس AR استفاده کند بی شک به یکی از خطرناک‌ترین کاراکترها تبدیل می‌شود و از طرف دیگر سلاح های این کلاس هم به یکی از خطرناک ترین سلاح ها در بازی فری فایر تبدیل می شود. از بهترین سلاح هایی که میتوان برای این کاراکتر استفاده کرد سلاح هایی مثل : svd , woodpecker, xm8 , m82B است.

  • ترکیب کاراکتر مارو با سایر کاراکتر ها :

یک سری از کاراکترها در بازی فری فایر وجود دارد که در به‌روزرسانی های جدیدی که انجام شده جزو بهترین تیرانداز ها به حساب می آید. یکی از این کاراکترها کاراکتر رافائل می‌باشد که در واقع یک آدمکش حرفه ای در بازی فری فایر به شمار می آید , شما می توانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ام جی سطح بازی خود را به حد قابل توجهی ارتقا دهید.

کاراکتر مارو می تواند میزان آسیبی که می خواهید به دشمن وارد کنید را با توجه به سطحی که در آن قرار دارید افزایش دهد اما این توانایی را ندارد که دیگر کاراکترها را ردیابی کند به همین دلیل ما پیشنهاد می‌کنیم که از کاراکتر های ؛ موکو و شیرو در کنار این کاراکتر استفاده کنید.

امیدواریم که مطالبی را که در بالا ذکر کردیم برای شما قابل استفاده و مفید باشد این نکته را در نظر داشته باشید به محض اینکه این کاراکتر در دسترس قرار بگیرد ما اطلاعات بیشتری را در رابطه با ترفندها و استراتژی ها در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهیم داد تا بتوانند از این کاراکتر جذاب نهایت استفاده را ببرید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

نقد و بررسی تخصصی اسلحه SP-R 208 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

اموزش گرفتن اسکین AN94 Supercharger در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه