ترفندهای حرفه ای و کاربردی فرود در بازی فری فایر free fire

فرود امدن در فری فایر

ترفندهای حرفه ای و کاربردی فرود در بازی فری فایر

فرود امدن بازی های بتل رویال علی الخصوص بازی Free Fire یکی از مهمترین نکات می باشد که متاسفانه بسیاری از بازیکنان در هنگام فرود آمدن با چالش های بسیار زیادی روبرو هستند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با چند نکته مهم در هنگام فرود آمدن در بازی فری فایر با شما صحبت کنم. حتی اگر جزو بازیکنان حرفه ای در بازی فری فایر هستید بدون شک مطالعه مطلب می تواند به شما کمک بسیاری کند.

ترفندهای حرفه ای و کاربردی فرود در بازی فری فایر

به یاد داشته باشید که انتخاب مکان فرود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین یکی از مهمترین و بزرگترین اشتباهات که بازیکنان در هنگام فرود امدن در فری فایر با آن روبرو هستند این است که در یک مکان نامناسب فرود می آیند و همین امر متاسفانه باعث شکست آنها در رقابت‌ها خواهد شد.

  • نکته اول :

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که متاسفانه بسیاری از بازیکنان دارند این است که در مکان‌های فرود می آیند که پوشش طبیعی و پوشش گیاهی وجود ندارد. زمانیکه شما در این مکانها فرود می آید به راحتی به سایر بازیکنان دشمن اجازه می دهید که شما را مورد هدف قرار دهند پس سعی کنید در مکان‌هایی فرود بیاید که دارای پوشش های گیاهی و همچنین ساختمان ها و آیتم های دیگر باشد زیرا همین موارد می توانند به عنوان یک پوشش دفاعی برای شما عمل کنند.

  • نکته دوم:

یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام فرود آمدن رعایت کنید این است که اگر جزو بازیکنان حرفه‌ای نیستید و یا جزو بازیکنان محافظه کار هستید نباید در مکانهای شلوغ فرود بیاید در واقع فرود آمدن در مکان‌های شلوغ همانند فرود آمدن بر روی یک شمشیر دولبه می باشد و شما زمانی که فرود می آید باید بلافاصله دست به اسلحه شده و شلیک کنید.

  • نکته سوم:

بسیاری یکی از بازیکنان تصور می‌کنند که اگر در اطراف نقشه فرود بیایند ممکن است که برای آنها بهتر باشد اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که در هنگام رده‌بندی در رقابت های بتل رویال شما زمان بسیار زیادی را از دست می دهید تا بتوانید به سایر بازیکنان برسید بنابراین، خود این امر می تواند برای شما مشکل ساز شود.

اما اگر بتوانید در هنگام فرود آمدن در اطراف نقشه وسایل نقلیه را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید می‌تواند به‌صورت بیشتری خود را به سایر بازیکنان برسانید و از اتلاف وقت نیز جلوگیری کرده اید. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما سطح بازی خود را ارتقا دهید تا با قدرت بیشتری به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید

  • نکته چهارم:

اما یکی از بدترین و بزرگترین اشتباهاتی که بازیکنان مرتکب می شوند این است که سعی می کنند در نزدیکی مکان‌های شلوغ فرود می آیند تا بتوانند تجهیزات را کار کرده سپس به رقابت بپردازند باید به شما بگویم که سایر بازیکنان پیش از شما قطعاً بهترین تجهیزات را غارت کرده و منتظر فرود شما و مورد هدف قرار دادن شما هستند بنابراین هرگز این اشتباه را نکنید.

  • نکته پنجم:

یکی از دیگر از مهم ترین نکاتی که در هنگام فرود در بازی فری فایر باید به آن توجه کنید این است که سعی کنید با سرعت مناسب ورود به این در واقع فرود آمدن با تأخیر می تواند تمامی استراتژی های شما را بر هم بزنند زیرا زمانی که با سایر بازیکنان سریعتر از شما فرود بیایند و در نتیجه می توانند سریعتر دست به اسلحه شوند و قطعاً شانس پیروزی شما کاهش پیدا خواهد کرد.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما قرار گرفته باشد بدون شک بیش از هزاران نکته در رابطه با چگونه فرود آمد و چگونگی اجرای بازی پس از فرود آمدن در بازی فری فایر وجود دارد که در مطالب بعدی به طور کامل در رابطه با آنها با شما صحبت خواهم کرد.

2.7/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

اموزش گرفتن اسکین AN94 Supercharger در بازی فری فایر

نوشته بعدی

همه چیز درباره اسلحه M13 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه