چگونه در بازی فری فایر با Camper ها مقابله کنیم؟

آموزش شکست دادن Camper ها در بازی فری فایر

چیزی که باعث آزار و ناراحتی بازیکنان خصوصا در بازی های رنک می شود، کمپر ها هستند، این نوع بازیکنان تقریبا در هر دست از بازی حضور دارند و تجربه ی بدی به بازیکنان دیگر انتقال می دهند، اگر نمی دانید کمپر ها کی هستن،  به دسته ای از بازیکنان می گویند که در یک موقعیت خاص مخفی می شوند و تا مجبور نشوند جای خود را عوض کنند ، در همان مکان باقی می مانند، مثلا این بازیکنان وارد یک ساختمان که در محدوده ی امن(Safe Zone) قرار دارد می شوند و در یک نقطه ی مشخص پنهان شده و صبر می کنند، این بازیکنانان آنقدر انتظار می کشند تا یک بازیکن دیگر از راه برسد و زمانی که صدای پای او را می شنوند در را هدف میگیرند و با ورود بازیکن به ساختمان در یک لحظه او را می کشند. از طرفی می توان کمپ کردن را یک استراتژی خوب برای بازی های بتل رویال نیز در نظر گرفت.

یادگیری بازی فری فایر
به هر حال، بازیکنان حرفه ای که در سراسر مپ بازیکنان را می کشند هم ممکن است به دام کمپر ها بیوفتند و کشته شوند. کمپ کردن بر خلاف قوانین بازی فری فایر نیست! پس این وظیفه ی شماست که یاد بگیرید چطور کمپر ها را شکست دهید، این مقاله به شما کمک می کند کمپر ها را شناسایی و آنها را بکشید، در پایان این مقاله تقریبا می دانید چطور با کمپر ها در بازی مقابله کنید، اماّ به این معنی نیست که دیگر توسط کمپر ها کشته نمی شوید، کمپر ها بازیکنان صبوری هستند و برای یک مدت زمان نسبتا طولانی در یک لوکیشن مخفی می شوند، در ادامه به شما می گوییم چطور با کمپر ها مقابله کنید.

اگر لازم بود عقب نشینی کنید 

این یکی از مهم ترین مواردی است که بازیکنان فری فایر باید به آن توجه زیادی داشته باشند، شما باید به سیستم مبارزات آشنایی داشته باشید، هنگامی که در حال درگیری با یک بازیکن هستید باید یک سری موارد را مورد توجه قرار دهید، باید سلاح های دشمن ، کارکتر آنها، نوع مهارت کارکتر آنها و این چنین موارد را در چشم به هم زدنی تشخیص دهید، پس زمانی که شما در یک مبارزه قرار دارید گزینه های مختلفی برای انتخاب دارید، اول آنکه از ابتدا تا انتهای مبارزه ای که قرار دارید را بررسی کنید، دوم آنکه برخی اوقات با توجه به شرایط مبارزه را رها کرده و به مکان دیگری بروید.

آموزش نکات مهم بازی فری فایر

مبارزه ی شما می تواند ، 1v1( یعنی شما در مقابل یک بازیکن) ، 1v2، 1v3 ،1v4، و  2v3، 2v4، 2v2  و یا 3v3 ، 3v4، 4v4 باشد و شما باید با تشخصی تعداد دشمن های خود وارد یک مبارزه شوید، یکی از قانون های بازی می گوید، لازم نیست همیشه تعداد برابری با دشمن داشته باشید بلکه لازم است شرایط و موقعیت بهتری در مبارزه با آنها داشته باشید، وقتی شما به یک کمپر بر می خورید، در اکثر مواقع این کمپر است که مبارزه را با شما آغاز می کند، آنها شما را به محض اینکه وارد قلمروشان می شوید، می کشند. این اتفاق به این دلیل میوفتد که بازیکن کمپر دارای شرایط بهتری نسبت به شما است، کمپر ها نشونه گیریشان بر روی شما است و آماده ی حضور شما در مکانشان هستند، پس از همه نظر برای کشتن شما آماده تر هستند.

نحوه ی مقابله با کمپر ها در بازی فری فایر

شما در  حالی وارد مخفیگاه کمپر ها می شوید که هیچ اطلاعی درمورد آنها ندارید، پس زمانی که بین شما و کمپر مبارزه می شود ، شانس کمتری برای پیروزی در آن دارید، اگر کوچک ترین شکی درباره ی نتیجه ی مبارزه ی خود با کمپر داشتید ، سریعا فرار کنید و به مبارزه با او ادامه ندهید، اگر شما 10kill دارید پس بهتره فرار کنید به جای آنکه با چنین بازیکنی در چنین شرایطی مبارزه کنید، کمپر ها بازیکنانی هستند که با تنها 2 کیل به 5 بازیکن اول تبدیل می شوند، دلیل آن هم مخفی شدن و صبر کردن در یک مکان تا پایان بازی است.

برای خرید جم فری فایر با مناسب ترین قیمت اینجا کلیک کنید.

همیشه اطرافتان را با دقت نگاه کنید

بخش خوب ماجرا این هست که کمپر ها معمولا افراد باهوشی نیستند و دچار اشتباهاتی می شوند، یکی از معروف ترین آنها این هست که وسیله ی نقلیه خودشان را دقیقا خارج ساختمانی که در آن کمپ کرده اند پارک می کنند، شما در اکثر موارد می توانید سر نخ های کوچکی از اشتباهات کمپر ها پیدا کنید و لوکیشن آنها را شناسایی کنید، برای همین قبل از ورود به هر جا خوب اطراف را بررسی کنید، اگر به ساختمانی شک دارید، برای اطمینان بیشتر به طور کامل وارد نشوید ، بخشی از بدنتان را داخل ببرید با یک نگاه سریع چک کنید، با این کار حتی اگر کمپری داخل باشد نمی تواند آسیب چندانی به شما وارد کند.

آموزش مقابله با کمپر ها در بازی فری فایر
همچنین می توانید با پرتاب یک نارنجک به داخل ساختمانی که به آن مشکوک هستید از حضور کمپر ها در آن آگاه شوید، هم می توانید در محلی که ساختمان های زیادی قرار دارد چند تیر ساختگی و الکی شلیک کنید و ببینید آیا کمپری واکنش نشان می دهد یا نه، همچنین از آنجایی که کمپر ها نشانه ی در یا پنجره را می گیرند، می توانید یک دودزا به داخل پرتاب کرده و دید آنها را بگیرید، در برخی موارد هم می توانید از Gloo wall ها برای ایجاد یک فاصله بین شما و کمپر استفاده کنید.

سلاح ها 

زمانی که قصد دارید یک سلاح را انتخاب کنید، در حالی که اکثر بازیکنان می روند سراغ سلاح های قدرت مند، برداشتن سلاح قدرت مند برای بازی های بتل رویال ایده ی مناسبی است، اماّ برای مقابله با کمپر ها هرگز! شما به سلاحی نیاز دارید که تنها قدرتمند نباشد، شما باید بدونید چطور با کمپر ها درگیر شوید، آنها معمولاََ در گوشه ای می نشینند و با بهترین سلاحی که پیدا کرده اند خطِ در را می گیرند، کمپر ها معمولا از سلاح های AK و SCAR برخی اوقات هم از SMG ها استفاده می کنند، به طور کلی سلاح هایی را انتخاب می کنند که برای کوتاه برد مناسب باشد و همچنین لگد کمتری  را داشته باشد.

آموزش بازی فری فایر

اگر برای شما سلوال شده که چرا از سلاحی مثل M1887 استفاده نمی کنند، به این دلیل است که این نوع سلاح نیازمند مهارت های نسبتاََ زیادی برای استفاده ی مناسب است، کمپر ها در کنترل کردن یک محدوده و مبارزه با مخفی کاری مهارت زیادی دارند، پس سلاحی که باید برای مقابله با کمپر ها استفاده کنید باید مناسب برای کوتاه برد باشد، سلاح هایی مثل MP5 و MP40 از بهترین گزینه ها برای مبارزه با یک کمپر است، تنها چیزی که شما نیاز دارید ، لگدِ کم، سرعت شلیک بالا است، که سلاح هار MP5 و MP40 هر دو گزینه را به خوبی دارند.

5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

مهم ترین وسایلی که باید بعد از فرود آمدن پیدا کنید | پابجی موبایل

نوشته بعدی

بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه