مهم ترین وسایلی که باید بعد از فرود آمدن پیدا کنید | پابجی موبایل

آموزش بازی پابجی موبایل

پیدا کردن وسایل و تجهیزات ، اولین اولویت هر بازیکنی هست، وقتی با دست و کیف خالی بر روی مپ فرود می آیید، شما باید بدانید چه لوازمی مناسب هست که بردارید و با آن به ادامه ی بازی بپردازید.

اینجاست که این مقاله به کمک شما می آید، ما تمام آیتم های پیشنهادی و مناسبی که پس از فرود در پابجی موبایل باید بردارید را در ادامه به شما خواهیم گفت، شما باید از هر گروه بهترین تجهیزات را داشته باشید، به طوری که وقتی در اواسط بازی به کیف خود نگاه می کنید ، باید دارای مهمات کافی، نارنجک های مناسب، تجهیزات حفاظتی(جلیقه و کلاه) ، سلاح و… باشید.

یکی از راه های پیشرفت سریع در بازی پابجی موبایل خرید یو سی پابجی موبایل هست.

بهترین وسایل و لوازم برای اوایل بازی 

در ادامه لیستی از آیتم های بازی به ترتیب از کم ارزش تا با ارزش برای شما قرار دادیم، پس شما خواهید فهمید چه آیتم هایی را بردارید و چه آیتم هایی را بی اهمیت از کنارش رد شوید، دقت داشته باشید که این لیست در زمینه مهمات و اتچمنت ها متغیر است چون ممکنه این تجهیزات با توجه به شرایط مختلف تغییر کند و هیچ معیاری برای خوب یا بد معرفی کردن آنها وجود ندارد، اماّ در بیشتر مواقع اوضاع بر طبق این لیست پیش می رود.

آیتم های درجه 4 | بی اهمیت از کنار این موارد رد شوید 

آموزش بازی پابجی موبایل

این آیتم ها از بی ارزش هم بی ارزش تر هستند و آنقدر بی استفاده اند که حیف فضای کیف شما است که برای قرار دادن آنها اشغال شود، در کل اگر این آیتم ها را در بازی مشاهده کردید طوری رفتار کنید انگار اصلا آنها را ندیده اید چه برسد که آن ها را بردارید.

اتچمنت های Pistol یا Crossbow

اتچمنت های Crossbow و Pistol از آیتم های بی اهمیت و بسیار فراوان هستند، به گونه ای که در هر مکانی که فکرش را بکنید می توانید این آیتم ها را پیدا کنید، به طور کلی شما هیچ وقت نباید فضای کیفتان را برای قرار دادن این چنین آیتم هایی اشغال کنید.

بانداژ

برداشتن این آیتم کمی بستگی به شرایط دارد، از آنجایی که بانداژ ها بهبود ناچیز و کمی دارند، برداشتن آنها در اوایل بازی کار منطقی نیست، اماّ ممکن است شرایط طوری باشد که شما به همین آیتم کم ارزش هم نیاز پیدا کنید و در اون صورت می توانید از آن استفاده کنید، در صورتی که کیف بزرگ داشتید برداشتن 10 الی 20 تا از این آیتم ایده ی بدی نیست.

فلش بنگ، نارنجک و دودزا ها 

این آیتم بحثش با بقیه فرق دارد و ممکن است ارزش آن را داشته باشد که یک جایگاهی برای آن اختصاص دهیم، در کل استفاده از نارنجک ها کاملا بستگی به وضعیت دارد، برخی اوقات ممکنه از آنها استفاده نکنیم اماّ زمان هایی هم هست که از این آیتم ها استفاده می کنیم، برای مثال داشتن یک یا دو عدد دودزا برای آخر بازی ایده ی جالبی است.

گالون بنزین 

شما می توانید در حالت معمول این آیتم را نادیده بگیرید، چون در کمتر مواردی نیاز به آن پیدا می کنید و اگر حتی نیاز پیدا کردید آنقدر در مپ فراوان است که تقریبا در هر جا می توانید یکی از آن را پیدا کنید.

اتچمنت تعویض سریع خشاب 

شاید فکر کنید این آیتم خیلی مهم و با استفاده است اماّ در حقیقت اینطور نیست و این آیتم بی مصرف می باشد چون شما می توانید از خشاب اضافه استفاده کنید و مزیت های بهتری نسبت به این وسیله دریافت کنید.

آیتم های درجه 3 | اگر فکر می کنید به کارتان می آیند بردارید 

آموزش بازی پابجی موبایل

این آیتم ها معمولا وسایلی هستند که در اوایل بازی بیشتر مورد استفاده ی بازیکنان قرار می گیرند، اماّ اگر به کار شما نمی آیند و نمی توانید با این آیتم ها نقشه ای بریزی، همان بهتر است روی زمین رهایشان کنید.

مهمات 12 Gauge, 9mm and .45mm ammo 

داشتن مهمات به مقدار کافی بسیار عالی است، اماّ این مهمات جزو آن دسته هستند که شما کمترین استفاده را از آن ها دارید، در کل اگر زمانی اوضاع خوبی از لحاظ مهمات نداشتید از این مهمات استفاده کنید ، در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم از این مهماتِ کم ارزش دوری کنید.

اتچمنت های Shotgun و SMG 

شما باید خیلی بد شانس باشید که مجبور شوید در یک بازی از شات گان ها یا SMG ها به عنوان سلاح اصلیتون استفاده کنید، همین موضوع دلیلی است که این اتچمنت ها را بر ندارید چون این نوع سلاح ها کمتر مورد استفاده ی شما قرار می گیرند، در حالت کلی اگر SMG یا Shotgun دارید ، پس این اتچمنت ها را بردارید و بر روی سلاحتون بیاندازید، اماّ اگر ندارید از حتی نگاه این اتچمنت ها هم نکنید.

قنداق(دسته) ی تفنگ 

این ها وسایل بسیار بدرد بخوری هستند، خصوصا برای سلاح های تک تیر زن، اماّ نگه داشتن آن ها در کیف لوازمتون ایده ی جالبی نیست، اگر سلاحی داشتی که می توانستید بر روی آن قنداق بیاندازید این کار را انجام دهید، خوشبختان این وسیله به طور فراوان در مپ وجود دارد به طوری که وارد هر ساختمانی  می شوید می توانید یکی از آنها را پیدا کنید.

اتچمنت های AR 

از آنجایی که در بیشتر بازی ها از سلاح های AR به عنوان سلاح اصلی استفاده می کنید پس استفاده از اتچمنت های این سلاح یک امر ضروری است،  اماّ همیشه دقت کنید که از کدام یک از اتچمنت ها بر روی سلاح خود استفاده می کنید، همچنین حواستون باشه اتچمنت اضافی در کیفِ خود نگه ندارید.

آیتم های درجه 2 | آنها را بردارید اماّ در صورت نیاز آن ها را Drop کنید

آموزش بازی پابجی موبایل
وقت آن رسیده که به آیتم های کمی با ارزش تر بپردازیم، از آنجایی که داریم وارد قلمرو آیتم هایی می شویم که شما به آنها نیاز جدی دارید، به طور کلی اگر به یکی از این آیتم ها بر خوردید و در کیف جا برای آن داشتید حتما آن را بردارید، اماّ اگر چیز مهمتری پیدا کردید، بدون نگرانی این آیتم ها را رها کنید.

دوربین های 2x ، Red Dot و Holographic sights 

یک سری از بازیکنان هستند که بدون دوربین ( در حالت Iron sight) از سلاح استفاده می کنند، اماّ قطعا استفاده از یک دوربین نوری کمک زیادی به هدف گیری شما می کند، این سه دوربین جزو پر طرفدار ترین ها و همچنین پر استفاده ترین ها بین بازیکنان پابجی موبایل هستند، دقت داشته باشید از آنجایی که این دوربین ها در بیشتر جا های مپ قرار دارند، اگر آیتم مهمی دیدید که برای برداشتن آن به فضای دوربین نیاز داشتید می توانید دوربین ها را دور بیاندازید.

اتچمنت های تک تیر انداز ها( Sniper) 

اتچمنت های تک تیر انداز ها بسیار کمیاب هستند و شما باید در هر صورتی اگر یکی از آنها را مشاهده کردید بردارید، اگر به اندازه ی کافی جا داشتید حتی تا آخر بازی آن ها را نگه دارید، خدا را چه دیدید ممکنه یک سلاح اسنایپر در طول بازی پیدا کنید، اماّ دلیل آنکه این آیتم را در بین آیتم های درجه 1 قرار ندادیم همان کم بودن میزان سلاح های تک تیر انداز در طول مپ است، تا آنجایی که می توانید این اتچمنت ها را نگه دارید، اماّ اگر به جایی رسیدید که فضای آن نیاز جدی داشتید، آنگاه می توانید دور بیاندازید.

نوشیدنی های انرژی زا ( Energy drink) 

همیشه باید تا آنجایی که می توانید از این نوشیدنی ها همراه خود داشته باشید، اماّ مثل آیتم های قبل اگر به فضا نیاز  داشتید می توانید آن را دور بیاندازید.

گلوله ی 7.62 

این مهمات برای گروه کوچکی از سلاح ها قابل استفاده است، اماّ اگر یک سلاح AK یا SKS پیدا کردید به تعداد زیادی از 7.62mm نیاز پیدا خواهید کرد، اماّ اگر سلاح های مخصوص این گلوله را استفاده نکردید می توانید به سادگی این مهمات را دور بیاندازید.

نارنجک های انفجاری 

نارنجک ها یکی از محبوب ترین آیتم ها نزد بازیکنان هستند، پس هرچه بیشتر از آن داشته باشید بهتر است، شما می توانید به وسیله ی آن آسیب زیادی به بازیکنان ، خصوصا داخل ساختمان ها وارد کنید، پس همیشه همراهتون داشته باشید، اماّ باز اگر مجبور شدید می توانید Drop کنید.

آیتم های درجه 1 | تحت هر شرایطی این آیتم ها را بردارید 

آیتم های مهم بازی پابجی موبایل
این آیتم ها بهترین چیزی هستند که شما می توانید در بازی داشته باشید، پس هر جا یکی از آنها را دیدید در برداشتن آن شک نکنید، حتی اگر کیفتان پر باشد شما باید آیتم های کم اهمیت تر را انداخته و این آیتم ها را بردارید.

دوربین های 4x یا 8x 

داشتن چنین دوربینی بر روی یک سلاح دور زن کلید پیروزی شماست، دوربین 4x بر روی تمام سلاح ها مناسب است، پس حتی اگر 2 تا دوربین 4x پیدا کردید هر دوی آن ها را برای سلاح هاتون بردارید، دوربین 8x هم عالی هست اماّ برای یک سری سلاح هایی که دور برد هستند ، مثل تک تیر انداز ها.

گلوله ی 5.56

این گلوله مهمات تمام سلاح های AR است،  شانس پیدا کردن یک سلاح از گروه AR ها در بازی پابجی موبایل آنقدری هست که شما گلوله ی 5.56 را بدون کوچک ترین شکی بردارید، در برخی از بازی ها ممکن است تیر کم بیارید، خصوصا وقتی به همراه اسکواد بازی می کنید، پس اگر این آیتم را دیدید بدون شک بردارید.

کمک های اولیه، مدکیت، Pain killer 

یکی از حقاسق بازی این هست که شما آسیب می بینید و برای اینکه این آسیب را جبران کنید و بهبود پیدا کنید به این آیتم ها نیاز پیدا خواهید کرد، این 3 آیتم مهم ترین اقلام برای پر کردن HP شما هست، همچنین این آیتم ها تنها آیتم هایی هستند که تحت هیچ شرایطی نباید Drop کنید چون بسیار مهم و ضروری هستند.

سلاح های AR و تک تیر اندازها و اتچمنت صدا خفه کن (Sniper)

هیچ شکی در در آن نیست که این سلاح ها مهمترین آیتم هایی هستند که می توانید در بازی پابجی موبایل پیدا کنید، یک صدا خفه کن برای تک تیر انداز ها نقش کلیدی برای پیروزی را دارد، اگر در شرایطی که خوش شانس باشید بتوانید 2 تا از این سلاح ها پیدا کنید از هر دو آنها استفاده کنید و ریسک برداشتن آن سلاح توسط بازیکنی دیگر را به جان نخرید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

راهنمای سلاح Woodpecker در بازی فری فایر

نوشته بعدی

چگونه در بازی فری فایر با Camper ها مقابله کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه