بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

بهترین سلاح های سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از پر طرفدار ترین بازی ها در میان جوانان است، بیشتر این محبوبیت به خاطر گیم پلی جذاب و سلاح ها و ماموریت های پر هیجان و اعتیاد آور است، در این مقاله به معرفی بهترین سلاح های سیزن 13  که می توانند پیروزی شما را حتمی کنند می پردازیم.

برای خرید بتل پس های سیزن های جدید می توانید با ارزان ترین قیمت در جمینجا اقدام کنید.

بهترین سلاح های سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل 

1- سلاح ASM 10 

این سلاح برای مسافت های دور بسیار موثر است، اماب به دلیل کند بودن سرعت شلیک گلوله یا Rate of Fire در آن نمی توان برای مبارزات کوتاه برد از آن استفاده کرد، علارقم ظاهر خفن این سلاح، هیچ دلیل راضی کننده ای نیست که از این سلاح برای مسافت های دور استفاده نکنید.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

2- سلاح Peacemaker MK2 

این سلاحِ برتر دارای میزان آسیب 50، سرعت شلیک بالا، دقت بسیار بالا و قابلیت حمل خوب است، که تمام این موارد این سلاح راه در بین بازیکنان تهاجمی پر طرفدار کرده است، ظرفیت خشاب بالا و سرعت شلیک کمی کُند که با توجه به آسیب بسیار زیاد و لگد کم و سرعت تعویض خشاب بالا می توان آنها را نادیده گرفت.

معرفی سلاح های سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل
سلاح DR-H 

این سلاح می تواند تا 47 آسیب با سرعت شلیک عالی به بازیکنان وارد کند، دقت این سلاح هم بسیار مناسب است، این سلاح تنها در صورتی که Battle pass را داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید، که برا خرید بتل پس بازی کالاف دیوتی موبایل با مناسب ترین قیمت می توانید اینجا کلیک کنید. شما می توانید به راحتی و بدون هیچ کار خاصی در لول 21 صاحب این سلاح شوید. این سلاح یکی از بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل هم هست.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

4- سلاح LK-24 

این سلاح یکی از برترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل است، اگر نشانه گیری خوبی ندارید ولی قصد دارید از یک سلاح AR استفاده کنید ، سلاح LK-24 یک انتخاب مناسب برای شماست.

این سلاح ترکیبی از دقت و سرعت شلیک گلوله ی مناسب را در اختیار شما قرار می دهد، و به همین خاطر نام این سلاح در میان بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل دیده می شود، این سلاح یک اسلحه همه کاره ی به تمام معنا است، به طوری که هم میتواند مثل یک SMG در کوتاه برد و حتی در مبارزات بلند بُرد هم نیاز های شما را بر طرف کند.

معرفی بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل
5- سلاح KN-44 

KN-44 این سلاح یکی از اثر گذار ترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل است، به آن دلیل که در تمام رنج ها می توانید از آن استفاده کنید و آسیب بی رقیب 70 را به بازیکنان وارد کنید، این سلاح در دقت، آسیب و سرعت حرف اول را می زند.

معرفی بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل
بهترین SMG های بازی کالاف دیوتی موبایل 

از آنجایی که سلاح های SMG بهترین بازدهی را در مبارزات در مسافت های نزدیک دارد ، برای همین انتخاب اکثر بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل است. در ادامه به معرفی مهم ترین آنها می پردازیم.

1- سلاح Razorback 

در میان بهترین SMG های بازی کالاف دیوتی موبایل نام سلاح Razorback به چشم می خورد، این سلاح می تواند با سرعت شلیک بسیار خوبی 42 آسیب به بازیکنان وارد کند، میزان دقت بالای آن باعث شده این سلاح یکی از قابل اعتماد ترین SMG ها نزد بازیکنان باشد، برای این سلاح تنها 2 نوع اسکین وجود دارد که یکی از آنها Cosmos و دیگری Dark Matter است، با وجود خوب بودن سلاح باید بگوییم پیدا کردن این سلاح در بازی کار آسانی نیست و خیلی سخت به دست می آید.

معرفی SMG های بازی کالاف دیوتی موبایل
2- سلاح GKS 

این سلاح تمام ویژگی های یک SMG خوب را برای بازیکنان آماتور دارا می باشد، این سلاح جزو سلاح هایی است که با آن می توانید در انواع مسافت ها و رنج ها با دقت فراوان تیر اندازی کنید، این SMG پر قدرت می تواند تا 43 آسیب به بازیکنان وارد کند.

معرفی بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل
3- سلاح QQ9

این سلاح برای مبارزات کوتاه برد یک سلاح بی رقیب است، زیرا در عین آسیب بالا سرعت شلیک گلوله ی 83 دارد، این سلاح به طرز عجیبی قدرتمند است اگر به درستی از آن استفاده شود، این سلاح برای آن ساخته شده است که بازیکنان را در مسافت های کوتاه از بین ببرد. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره ی این سلاح داشته باشید می توانید مقاله ی معرفی جامع سلاح QQ9 را در جمینجا را بررسی کنید.

سلاح QQ9 در بازی کالاف دیوتی موبایل
4- سلاح RUS-79U 

نام این سلاح از آن جهت در بین بهترین SMG های بازی هست که از لحاظ میزان آسیب بازدهی فوق العاده ای دارد، این سلاح شما را در محدوده های کوچک در حالت بتل رویال بازی به لطف آسیب عظیمی که دارد نجات خواهد داد، سلاح RUS-79U دارای 43 دمیج به همراه سرعت شلیک بالا و دقت زیاد است، شما می توانید با این سلاح وارد مکان های تنگ و با فضای محدود شوید و از آن برنده خارج شوید!

معرفی بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل
5- سلاح QXR  

این سلاح دمیج 38 را دارا می باشد، توجه داشته باشید که فایر ریت این سلاح بسیار بالا بوده و گلوله ها در کسری از ثانیه شلیک می شوند، همچنین این سلاح دقت بالایی دارد ، به طوری که در تمام مبارزات کوتاه برد شما را سر بلند می کند، بازیکنان کالاف دیوتی موبایل می توانند این سلاح را در مکان های مختلفی در بازی پیدا کنند، ظرفیت خشاب این سلاح 50 گلوله است، این سلاح در دسترس آن دسته از بازیکنان قرار می گیرد که تمام مراحل را تکمیل کرده باشند.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسنایپر ها در بازی کالاف دیوتی موبایل 

1- سلاح Locus 

این سلاح یکی از بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل و جزو پر طرفدار ترین اسنایپر های بازی است، این سلاح دمیج به شدت بالایی به همراه دقت فراوان دارد، Locus می تواند تا حدود 84 دمیج به بازیکنان وارد کند، اگر به دنبال یک سلاح مناسب برای مبارزات دور برد هستید، این سلاح همان چیزی هست که نیاز دارید.

معرفی سلاح Locus در بازی کالاف دیوتی موبایل
2- سلاح DL Q33 

این سلاح می تواند تا 80 دمیج به بازیکنان در مسافت های دور وارد کند، به لطف دوربین پر قدرتش کشتن بازیکنان را سریع تر می کند، کنترل کردن لگد این سلاح آنقدر ها هم سخت نیست،دقت داشته باشید که این سلاح از هر چند تیر 1 تیرش خطا می رود، با استفاده از اتچمنت های MIP Lite ، Bipod، AWC می توانید دقت و قدرت بالاتری را در این سلاح داشته باشید.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

3- سلاح Kilo Bolt Action 

این تک تیر انداز قادر است تا 81 آسیب به بازیکنان وارد کند ، در حالی که کاملا دقت بالایی دارد، می توان گفت این سلاح یکی از بهترین اسنایپر های بازی هست که شما می توانید از پتانسیل آن برای از بین بردن بازیکنان در دور دست استفاده کنید، به علاوه شما می توانید ظاهر این سلاح را با اسکین هایی مثل Snowframe ، SnowStream و یا Digital Death زیبا تر کنید.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

بهترین شات گان ها در بازی کالاف دیوتی موبایل 

1-سلاح  KRM-262 

این شات گان یک سلاح فوق العاده است، می تواند تا 98 دمیج را با سرعت شلیک گلوله(فایر ریت) خوبی به بازیکنان وارد کند، همچنین اگر در فاصله های کم از آن استفاده شود دقت خیلی خوبی دارد، این سلاح در لول 43 در دسترس شما قرار می گیرد که با لول آپ کردن خود سلاح می توانید اتچمنت های مختلفی بر روی آن بیاندازید.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

2- سلاح Echo 

این شات گان پر قدرت می تواند تا 93 آسیب را به بازیکنان وارد نماید و همچنین جزو سلاح های سبک و قابل حمل محسوب می شود. اسکین های زیبایی مثل Natural Causes ، Demon Eyes و Full Moon برای این سلاح وجود دارند که ظاهر متفاوتی را به آن می دهند.

معرفی سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل
بهترین مسلسل ها (LMG) در بازی کالاف دیوتی موبایل 

بدون هیچ شکی سلاح Chopper بهترین مسلسل در بازی کالاف دیوتی موبایل است، این سلاح می تواند با سرعت شلیک به شدت زیاد تا 40 دمیج به بازیکنان وارد نماید، همچنین شما می توانید از این سلاح برای مسافت های کمی دور تر هم استفاده کنید.

معرفی LMG بازی کالاف دیوتی موبایل

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه در بازی فری فایر با Camper ها مقابله کنیم؟

نوشته بعدی

معرفی مپ Sanhok در بازی پابجی موبایل و بهترین مکان ها برای فرود در آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه