چگونه در چالش شکرگزاری کلش اف کلنز سه ستاره بدست آوریم؟

چالش شکرگزاری کلش

Clash of Clans : چگونه چالش شکرگزاری را شکست دهیم؟

کلش آف کلنز (coc) یک بازی چند نفره آنلاین است. که در آن هر چند روز یک بار رویدادهای جدیدی توسط سوپرسل در بازی معرفی می شود. که بازیکنان بسیار به آن علاقه دارند زیرا بازیکنان می توانند در این رویدادها شرکت کنند و برنده بازی ها، طلا، اکسیر و اکسیر سیاه شوند. بازیکنان می توانند به صورت رایگان در این چالش ها شرکت کنند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که ارتش خود را حداقل با توجه به چالش ها اصلاح کنند. این بار نیز بازی دارای یک چالش جدید به نام چالش شکرگزاری است. در این چالش از قبل یک پایگاه داده شـده و نیروها نیز با آن ارائه می‌شوند، در این بازی بازیکن تنها می‌تواند از نیروهایی که آنها داده است استفاده کند، بازیکن نمی‌تواند از ارتش خود استفاده کند. که به آنها آیتم های جادویی، منابع و امتیاز تجربه می دهد. این مقاله چالش های جدید آینده و پاداش های آن را پوشش می دهد.

مقالات مرتبط »  ستاره کلش اف کلنز: نحوه تکمیل چالش جادویی در کلش اف کلنز

نحوه سه ستاره زدن چالش شکرگزاری کلش اف کلنز

در این چالش، پایه تاون هال 10 باید با کمک ارتشی متشکل از بالن ها و بچه اژدها نابود شود. قبل از حمله به پایگاه، لازم است در نظر داشته باشید که در گوشه هایی از پایگاه مین های هوایی وجود دارد که می تواند نیروهای ما را بکشد. به همین دلیل است که قبل از حمله، موقعیت مین را در پایگاه پیدا کنید.

  • در چالش شکرگزاری، ابتدا، در ساعت 7:0 3 بالون را با انداختن طلسم نفرت در نزدیکی برج کماندار و دفاع هوایی مستقر خواهیـم کرد. همچنین 3 بالون را روی تسلا پنهان در سمت راست او مستقر کنید.
  • یک بالون و یک بچه اژدها را روی تسلا مخفی در گوشه ساعت 3’0 پایه قرار دهید. وقتی cc baby dragon به گوشه می رسد، یک طلسم سمی روی آن می اندازیم و 1 بچه اژدهای دیگر را مستقر می کنیم.
  • اکنون تمام بچه اژدهاها در سمت تاون هال مستقر خواهنـد شد. هیروهای سمت راست نیز مستقر می شوند. پس از استقرار Baby Dragon، طلسم خشم 1 و طلسم فریز، دفاع ها را حذف می کنند. همچنین به محض رفتن به وسط پایه، طلسم شفا را بر روی بچه اژدها رها می کند.
  • در نهایت پس از اعمال کامل این روش به راحتی در نبرد پیروز می شویم.

جوایز چالش شکرگزاری کلش اف کلنز

  1. با تکمیل چالش شکرگزاری، 2 معجون آموزشی اعطا می شود.
  2. بازیکنان پس از انجام این چالش 400 امتیاز ex (تجربه) کسب خواهنـد کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چگونه کد خطای blzbntbgs00003f8 در مدرن وارفار 2 را رفع کنیم ؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل سلاح در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه