ستاره کلش اف کلنز: نحوه تکمیل چالش جادویی در کلش اف کلنز

چالش جادویی در کلش

Clash of Clans Star : چگونه Magic Challenge را تکمیل کنیم؟ – راهنما و نکات

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک موبایلی فوق العاده محبوب است. 5ظاهر می شود. بنابراین، در این راهنما به شما خواهیـم گفت که چگونه چالش جادویی را در کلش اف کلنز تکمیل کنید.

نحوه تکمیل چالش جادویی در کلش اف کلنز

چالش جادویی

کلش آف کلنز تعداد زیادی فعالیت مختلف دارد. شما می توانید پایگاه خود را توسعه دهید، واحدها را آموزش دهید، به پایگاه های بازیکنان دیگر حمله کنید و چالش های مختلف را تکمیل کنید. علاوه بر این، بازی اغلب میزبان چالش های رویداد با جوایز جالب است.

آپدیت تاون هال 15 محتوای جدید زیادی را به بازی اضافه کرد. اکنون می توانید تاون هال خود را به سطح 15 ارتقاء دهید، چهار Hero Pet جدید دریافت کنید و در چالش های زمان محدود شرکت کنید. و البته، ما در مورد چالش جادویی صحبت می کنیم.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه ارتقاء به تاون هال 15 در کلش اف کلنز

در این چالش، باید با استفاده از واحدهای پیشنهادی، پایگاه را نابود کنید. بنابراین، برای تکمیل این، فقط باید نیروهای خود را به درستی مستقر کنید. و Magic Challenge دو نسخه دارد :

  1. چالش جادویی (The Magic Challenge) – نسخه معمولی چالش.
  2. چالش جادویی حماسی (The Epic Magic Challenge) – شما واحدهای کمتر و دفاع پایه بهتری خواهیـد داشت.

اما با وجود اینکه این نسخه ها از نظر سختی متفاوت هستند، می توانید از تاکتیک های یکسانی برای گرفتـن 3 ستاره در هر دو استفاده کنید. همچنین، محدودیتی در تلاش ندارید، بنابراین می توانید تا پایان چالش ها تلاش کنید. بنابراین، در اینجا تاکتیک هایی وجود دارد که باید از آنها استفاده کنید :

تاکتیک های کاربردی برای چالش جادویی

  • در سمت چپ پایه، از طلسم نامرئی بین برج‌های جهنمی استفاده کنید و تمام تایتان‌های الکتریکی خود را مستقر کنید. سپس باید از ملکه و توانایی او استفاده کنید. مراقب باشید، به محض اینکه طلسم نامرئی کار نمی کند، از دومی استفاده کنید. هنگامی که واحدهای شما قابل مشاهده شدند، از دو جادوی Recall در Queen و Electro Titans استفاده کنید.
  • در بالای پایه، از Wall Breaker، King، Grand Warden و Recall Spells خود استفاده کنید. پس از آن، کمی به سمت چپ، Wizard و یکی دیگر از Wall Breaker را در نزدیکی Monoliths قرار دهید. سپس، از King’s Ability و Skeleton Spell روی یکپارچه ها استفاده کنید. و فراموش نکنید که از توانایی سرپرست استفاده کنید.

مقالات مرتبط »  نحوه استفاده از Grand Warden در کلش اف کلنز

  • پس از آن، در سمت راست پایه، از Skeleton Spell، Bat Spell و Royal Champion استفاده کنید. و در سمت چپ پایه، Battle Drill را قرار دهید.
  • پس از آن، برای شما کافی است که فقط تماشا کنید که ارتش شما چگونه پایگاه را نابود می کند. همانطور که گفتیم این تاکتیک برای هر دو نسخه Challenge جواب می دهد. و حتی اگر بار اول 3 ستاره دریافت نکردید، می توانید دوباره امتحان کنید.

این تمام چیزی است که باید در مورد چگونگی تکمیل چالش جادویی بدانید. توصیه های ما را دنبال کنید و بدون هیچ مشکلی 3 ستاره در این چالش کسب خواهیـد کرد. و امیدواریم از این راهنما لذت برده باشید. برای بهتر بازی کردن در کلش بهتره خرید جم کلش اف کلنز را تجربه کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه ارتقاء به تاون هال 15 در کلش اف کلنز Clash of Clans

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه بازیابی حساب کلش اف کلنز قدیمی یا گم شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه