آموزش کامل نحوه باز کردن قفل سلاح در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

قفل سلاح در کالاف

چگونه قفل سلاح ها را در Call of Duty: Modern Warfare 2 باز کنیم؟

Call of Duty: Modern Warfare 2 بالاخره منتشر شد. و بازیکنان در حال حاضر در حالت های چند نفره و کمپین آن گم می شوند. با این حال، باز کردن قفل سلاح‌ها در بازی یکی از جنبه‌های مهم MW2 است. و این بار توسعه‌دهندگان یک Gunsmith 2.0 جدید را معرفی کرده‌اند.

همچنین بحث‌های زیادی از سوی انجمن‌های CoD در مورد بازگشت فرانشیز Modern Warfare به مینی مپ کلاسیک‌اش مطرح است. که علامتی را روی بازیکنانی که از سلاح‌های بدون صدا خفه‌کننده با نقاط قرمز استفاده می‌کنند، ایجاد کرده است. بنابراین در این مقاله، نحوه باز کردن قفل سلاح ها در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 و همچنین روشن کردن بازی جدید Gunsmith 2.0 را بررسی خواهیـم کرد.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه بازکردن Kilo 141 کالاف دیوتی موبایل

نحوه باز کردن قفل سلاح در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

برای باز کردن قفل اسلحه‌ها در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، بازیکنان فقط باید سلاح‌های گرم مختلفی را از منوی Loadout بازی تجهیز کرده و سطح آن‌ها را بالا ببرند. Gunsmith 2.0 جدید یک پیوست جدید به نام Receiver را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. که به بازیکنان اجازه می دهد قفل سلاح های مرتبط با پیشرفت آن سلاح را باز کرده و تجهیز کنند.

قفل سلاح

بنابراین با فرض اینکه بازیکنی M4 را مجهز کرده باشد و بعد از چندین مسابقه آن را بالا ببرد، زمانی که با M4 به سطح 13 رسیـدند، می‌توانند قفل ضمیمه گیرنده را باز کنند. ضمیمه گیرنده به بازیکنان این امکان را می دهد که از تفنگ تهاجمی FTAC Recon استفاده کنند. و پس از رسیـدن به سطح 18، می توانند قفل 556 Icarus LMG را نیز باز کنند.

همچنین، اگر بازیکنی از تفنگ تهاجمی FTAC Recon تا سطح 16 استفاده کند و سطح آن را بالا ببرد، اسلحه دستی FSS Hurricane را باز خواهـد کرد. و اگرچه کل سیستم پیشرفت و قفل سلاح جدید می تواند تا حدودی پیچیده باشد، اما همه چیز بدی نیست.

بازیکنان می توانند به بخش Gunsmith بروند. سلاح مورد نظر خود را از منوی Loadout و تب Progression انتخاب کنند. سپس سیستم باز کردن قفل سلاح بازی را حذف کنند. تا بررسی کنند که با پیشبرد سلاح انتخابی می توانند قفل کدام سلاح ها را باز کنند.

بنابراین در نهایت، سیستم Gunsmith در MW2 کمی پیچیده است. زیرا برخلاف بازی‌های قبلی، که در آن لازم نیست برای هر سلاحی قفل‌های پیوستی مشابه را باز کنید، این دقیقاً برعکس MW2 است.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه در چالش شکرگزاری کلش اف کلنز سه ستاره بدست آوریم؟

نوشته بعدی

چگونه Point Blank Kills را در مدرن وارفار 2 بدست آوریم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه