آموزش نحوه دریافت مدال Raid در کلش اف کلنز و چگونگی استفاده از آن

مدال Raid در کلش

چگونه در بازی Clash of Clans مدال های Raid بدست آوریم و کجا آنها را خرج کنیم؟

وقتی صحبت از کلش آف کلنز به میان می آید، نکات ظریف و کوچک زیادی وجود دارد که باید آنها را پیگیری کنید! کلش آف کلنز به عنوان یک بازی، اگر نمی‌دانید، در دنیایی با مضمون فانتزی اتفاق می‌افتد، جایی که شما کنترل دهکده خود را در دست دارید. شما باید منابع به دست آورید و دهکده خود را بسازید تا زمانی که دیگران به شما حمله می کنند آماده باشید! همچنین می توانید به دهکده های غریبه ها حمله کنید و آنها را غارت کنید. ساختمان هایی بسازید که به شما کمک می کند منابع به دست آورید. ارتش بسازید و مناطق خود را بازسازی کنید.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان بصورت مستقیم و فوری طراحی و راه اندازی شده است.

مناطق مختلف در کلش اف کلنز پاداش های متفاوتی را ارائه می دهند. یکی از جوایزی که می توانید در بازی به دست آورید Raid Medal است. که در Clan Capital یافت می شود و به عنوان پاداش اولیه Raid Weekends عمل می کند. آنها اساساً مدال های لیگ در بازی هستند.

مقالات مرتبط »  نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز – مدال افتخار CLASH

چگونه می توانم مدال های RAID را در کلش اف کلنز دریافت کنم؟

مدال های Raid در پایان آخر هفته Raid بر اساس آنچه که قبیله شما در آخر هفته توانسته است انجام دهد، اعطا می شود. مدال‌های Raid شما که از حمله به دست می‌آیند، بر اساس تعداد مناطق تخریب‌شـده و حمله‌های تکمیل‌شـده است. در حالی که مدال‌های Raid شما که از دفاع به دست می‌آیند، بر اساس مقدار فضای مسکنی است که نیروهای دفاعی شما موفق به تخریب آن شـده‌اند. تا زمانی که قبیله شما حداقل یک منطقه دشمن را در طول حمله نابود کند. همه بازیکنانی که در Clan Raid Weekend مورد حمله قرار گرفتند، جوایز آن قبیله را دریافت خواهنـد کرد. حتی اگر شما را ترک کنید یا از قبیله اخراج شوید، جایزه را نیز به دست خواهیـد آورد.

مدال Raid

با مدال های Raid در کلش اف کلنز چه کاری می توانم انجام دهم؟

مدال های Raid را می توان به دو روش مختلف استفاده کرد. شما می توانید از مدال های Raid خود برای خرید اقلام از معامله گر استفاده کنید. آنها اغلب آیتم ها و منابع جادویی هستند، در دسته بندی مدال های Raid خاص از فروشگاه تاجر. Raid Medal همچنین می تواند برای تقویت نیروهای خود در Clan Castles استفاده شود. که به بازیکنان اجازه می دهد تا به خود نیرو اهدا کنند.

بعد از RAID آخر هفته چه اتفاقی می افتد؟

پس از یک یورش آخر هفته، نتایج از طریق دکمه کنار دکمه Raid، در رابط منطقه قابل مشاهده است. این منطقه تعداد مدال‌های Raid کسب‌شـده، و تفکیک کل Raid Weekend را نشان می‌دهد.

  • طلای غارت شـده
  • تعداد حملات تکمیل شـده،
  • حملات مورد استفاده
  • و مناطق تخریب شـده.

سایر اطلاعات در این زمینه عملکردهای اعضای قبیله را به نمایش می‌گذارد، رتبه‌بندی شـده توسط Capital Gold غارت شـده، خلاصه‌ای از حملات حملات تکمیل شـده، و برگه‌ای که هر Raid Weekend را که Clan در آن شرکت کرده است به نمایش می‌گذارد.

هنگامی که در چند آخر هفته Raid شرکت کردید، می‌توانید با مدال های Raid در کلش اف کلنز بازی کنید و ببینید که آیا خودتان می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید یا خیر.

 

1/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش نحوه باز کردن قفل نارنجک گازی در کالاف دیوتی موبایل : نکات و تقلب ها

نوشته بعدی

Booyah Pass فوریه فری فایر مکس : جوایز جدید و جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه