نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز – مدال افتخار CLASH

مدال لیگ در کلش

چگونه در کلش اف کلنز مدال های لیگ را بدست آوریم؟

کلش آف کلنز یکی از آن بازی‌های موبایلی است که حتماً یک بار آن را امتحان کرده‌اید. یا حداقل از طریق بازاریابی تهاجمی درباره آن شنیـده‌اید که نمی‌توان از آن اجتناب کرد. از سال 2012، این بازی اعتیاد آور رایگان و پر از بربرهای خشمگین و آتش افروزان جادوگر، میلیون ها بازیکن را در دستگاه های تلفن همراه خود سرگرم می کند. در کلش اف کلنز، بازیکنان می توانند دهکده خود را بالا ببرند، به صورت آنلاین با دیگران مبارزه کنند و اتحاد قبیله ای ایجاد کنند. لیگ های جنگ قبیله ای نیز وجود دارد که در آن شرکت کنندگان برای قبیله خود می جنگند و جوایز متعددی مانند مدال های لیگ دریافت می کنند. امروز با آموزش نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز همراه جمینجا باشید.

مقالات مرتبط »  بهترین زمان برای تولید طلا، اکسیر و دارک اکسیر در کلش اف کلنز

نحوه دریافت مدال لیگ در کلش اف کلنز

برای کسب مدال های لیگ در کلش اف کلنز، ابتدا باید یک قبیله داشتـه باشید. که بتواند در لیگ های جنگ قبیله ای شرکت کند. بنابراین، برای جمع بندی شما :

  1. باید در یک قبیله باشد، چه با ایجاد یا پیوستن به یک موجود
  2. مطمئن شوید که قبیله شما واجد شرایط شرکت در لیگ جنگ قبیله است

در کلش آف کلنز، می‌توانید در لیگ‌های وار یا لیگ‌های قهرمانان پیشرفته‌تر بجنگید که دارای جوایز بیشتری هستند، اما برای ورود به آن‌ها، قبیله شما باید رتبه بالاتری داشتـه باشد.

این وظیفه رهبر قبیله است که حداکثر دو روز قبل از شروع، قبیله خود را برای این رویدادها ثبت کند. همچنین برای اینکه بتوانید شرکت کنید، رهبر قبیله شما باید شما را به عنوان نماینده قبیله در لیگ انتخاب کند. حداکثر تعداد بازیکنانی که رهبر قبیله می تواند برای شرکت انتخاب کند 15 نفر است. همه 50 عضو قبیله می توانند در مبارزه شرکت کنند، اما اگر در ترکیب اصلی نباشید، هیچ مدال لیگی در کلن وار را نخواهیـد داشت.

بنابراین، مهم است که در فهرست اصلی 15 نماینده قبیله در لیگ قرار بگیرید. زیرا چه برنده شوید و چه ببازید، قطعاً چند مدال لیگ را به دست خواهیـد آورد. تعداد مدال های کسب شـده به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله :

  • نحوه عملکرد قبیله شما در نبرد،
  • عملکرد شخصی شما،
  • و همچنین جوایز و پاداش های مختلفی که رهبر قبیله می تواند پس از پایان لیگ به شما بدهد.

با مدال های لیگ در کلش اف کلنز چه کنیم؟

می توانید از مدال های لیگ که به سختی به دست آورده اید برای خرید در فروشگاه دهکده استفاده کنید. تب پنجم فروشگاه را با نماد طلایی مدال لیگ انتخاب کنید. در زیر منوی لیگ شاپ، ارزها و اقلام مختلفی را مشاهده می کنید که می توانید برای تعداد مشخصی مدال لیگ خریداری کنید.

مدال لیگ

اکنون می‌دانید که چگونه مدال‌های لیگ را در کلش اف کلنز به دست آورید و با آن‌ها چه کار کنید – پس به یک کلن بپیوندید و برای ۸ روز مبارزه در لیگ‌ها آماده شوید، زیرا باید از افتخار این قبیله دفاع کرد!

 

3.6/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

بتل پس سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل – سانتا اسنوپ در راه است

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه اضافه کردن دوستان در کلش رویال – نحوه درگیری با دوستان

1 دیدگاه در “نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز – مدال افتخار CLASH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه