Booyah Pass فوریه فری فایر مکس : جوایز جدید و جزئیات

Booyah Pass فوریه

February Booyah Pass فری فایر مکس : جوایز جدید در کنار نام عنوان فصل دوم لو رفت

نسخه افتتاحیه Booyah Pass در Free Fire MAX مطمئناً توجه مخاطبان انبوه را به خود جلب کرده است. Season 1 Booyah Pass با جوایز بهتری نسبت به نسخه های قبلی Elite Pass شروع شد و سطوح مختلفی از جوایز را معرفی کرد. با این حال، گیمرها قبلاً چشم خود را به نسخه آینده دوخته اند. درزهایی با ذکر جوایز و همچنین نام پاس ها شروع شده است. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره Booyah Pass فوریه فری فایر بدانید.

برای خرید جم فری فایر و دریافت آسان و سریع می توانید از بسته های جمینجا استفاده کنید

Booyah Pass فوریه فری فایر مکس

گیمرها بالاخره می‌توانند جوایز هیجان‌انگیز فصل 1 Booyah Pass را دریافت کنند. این نسخه از BP Fumes on Fire نامیده می‌شود و طبق معمول تا پایان ماه ژانویه (سه شنبه، ۱۱ بهمن) در دسترس خواهد بود. Garena یک تکرار جدید از Booyah pass را معرفی می‌کند و پاداش‌های زیادی را برای بهبود تجربه گیم‌پلی معرفی می‌کند. دو پاس مختلف وجود دارد – رایگان و پریمیوم. از این رو، گیمرها باید برای به دست آوردن یکی مهم‌تر، آن را به نسخه برتر ارتقاء دهند. علاوه بر این، دو گزینه پریمیوم وجود خواهد داشت – Premium و Premium Plus. پریمیوم پس 499 الماس هزینه دارد، در حالی که پریمیوم پلاس 999 الماس به گیمرها باز می گرداند.

مقالات مرتبط »  درباره شناسه Free Fire Gamer’s Zone چه می دانید؟

Popular Data Miner پستی را به اشتراک گذاشت که جوایز آتی Booyah Pass فوریه را بدون ذکر نام آنها فاش کرد. بر اساس چندین فاش شده دیگر، نام بویاه پس آینده ALLIGATOR است. Booyah Pass طبق معمول دارای یک باندل نر و ماده به همراه پوسته های دیگر خواهد بود. همانطور که قبلاً ذکر شد، اسامی هنوز مشخص نیست.

Elite Pass قبلی دارای نشان هایی برای تکمیل است، در حالی که Booyah Pass دارای سطوح است. Premium Pass به گیمرها اجازه می‌دهد تا 120 سطح را ارتقا دهند. در حالی که Premium Pass به آنها اجازه می‌دهد تا فراتر از سطح ذکر شده، که تا سطح 170 است، ارتقا دهند. یکی روش ارتقاء پاس برای همه Booyah Pass های آینده یکسان خواهد ماند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش نحوه دریافت مدال Raid در کلش اف کلنز و چگونگی استفاده از آن

نوشته بعدی

تمام scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل : نحوه باز کردن قفل و استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه