آموزش کامل نحوه دریافت FJX Weapon Vault در مدرن وارفار 2

دریافت FJX Weapon Vault

چگونه می توان FJX Weapon Vault را در COD MW2 دریافت کرد؟

FJX Cinder Weapon Vault یکی از اضافات جدید به Modern Warfare 2 است. که بازیکنان می توانند برای سفارشی سازی فوری از آن استفاده کنند. این مجموعه وسیعی از گیرنده‌ها، بشکه‌ها، انبارها، دستگیره‌های عقب، مجلات و موارد دیگر را به همراه پوسته FJX Cinder ارائه می‌دهد. که می‌توان آن را بر روی هر ضمیمه‌ای برای سلاح مربوطه تجهیز کرد. این راهنما جزئیاتی را در مورد نحوه بدست آوردن FJX Weapon Vault در COD MW2 به اشتراک می گذارد.

نحوه دریافت FJX Weapon Vault در مدرن وارفار 2

FJX Weapon

در Modern Warfare 2، می‌توانید با خرید نسخه Vault بازی که قیمت آن 99.99 دلار است، FJX Cinder Weapon Vault را دریافت کنید. هنگامی که نسخه Vault را خریداری کردید و محتوای آن را با موفقیت بارگذاری کردید، نوع FJX Cinder M4 را در Loadouts سفارشی چند نفره خود خواهیـد یافت.

از آنجا می‌توانید اسلحه را انتخاب کنید و هر پیوستی را به همراه پوسته FJX Cinder روی آن اعمال کنید. علاوه بر این، می‌توانید از پوسته حتی بر روی ضمیمه‌های جدید استفاده کنید. زیرا هنگام پیشبرد سلاح، قفل آن‌ها را برای آن گروه سلاح باز می‌کنید. و به همین دلیل است که Weapon Vaults “نقشه نهایی سلاح” نامیده می شود.

برخلاف طرح‌های معمولی، Weapon Vaults به بازیکنان امکان دسترسی به تعداد زیادی ضمیمه برای یک خانواده سلاح‌های خاص را می‌دهد. همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهد از پوسته مضمون روی هر پیوستی که می‌خواهنـد استفاده کنند. این کار با Blueprints اصلی که در بازی‌های Call of Duty گذشته دیده‌ایم غیرممکن است.

جدا از این، FJX Cinder Weapon Vault انحصاری نسخه Vault Modern Warfare 2 است و هیچ گزینه درون بازی برای دریافت FJX Weapon Vault به صورت رایگان یا از طریق microtransaction از فروشگاه درون بازی وجود ندارد. خب! حداقل فعلاً.

مقالات مرتبط »  چگونه Point Blank Kills را در مدرن وارفار 2 بدست آوریم ؟

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین تنظیمات برای هدف گیری ژیروسکوپی کالاف دیوتی MW2 و Warzone

نوشته بعدی

اسپارو در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چگونه کار می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه