چگونه Point Blank Kills را در مدرن وارفار 2 بدست آوریم ؟

Point Blank Kills

نحوه بدست آوردن Point Blank Kills در Modern Warfare 2

آخرین قسمت از فرانشیز طولانی‌مدت Call of Duty، Modern Warfare 2، بالاخره آمد. یک تجربه تیراندازی اول شخص سریع و پرسرعت را با چالش‌های زیادی برای تکمیل در حالت چند نفره بازی ارائه می‌کند. که به روش خاص خود پاداش‌دهنده است. انواع خاصی از کشتـن‌ها وجود دارد که می‌توانید در Modern Warfare 2 به دست آورید. که برخی از آن‌ها با چالش‌هایی مانند گرفتـن Point Blank Kills (قتل‌های نقطه خالی) مرتبط هستند. این راهنما نحوه بدست آوردن کشتار نقطه خالی در مدرن وارفار 2 را توضیح می دهد. با جمینجا همراه باشید.

مقالات مرتبط »  آموزش بهترین لود اوت SP-R 208 در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

نحوه دریافت Point Blank Kills

Point

برای به دست آوردن ضربات نقطه خالی در Modern Warfare 2، باید حداقل در یک دست از دشمن فاصله داشتـه باشید و حریف را با استفاده از شلیک لگن بکشید و نه در حین ADS. انجام این کار باعث می‌شود که در Modern Warfare 2 یک کشتـار بی‌پرده به دست آورید.

Blank Kills

Perks و Field Upgrades می‌توانند به شما کمک کنند تا در Modern Warfare 2 به کشتن نقطه‌ای خالی دست پیدا کنید. مانند Dead Silence Field Upgrade که در بازی با رسیدن به رتبه 51 قفل آن را باز می کنید. کاری که Dead Silence انجام می‌دهد این است که صدای گام‌های شما را برای چند ثانیه حذف می‌کند که می‌توانید با گرفتن kills آن را طولانی کنید.

Point Blank

جدا از این، برای بدست آوردن کشتـارهای نقطه ای در Modern Warfare 2، سلاح انتخابی شما باید یک شاتگان باشد. ما موفق شدیم به راحتی با استفاده از Bryson 800 به کشتـن های نقطه خالی برسیم. ما از “camping near a door or other such areas” استفاده نکردیم. اگر در مورد مهارت های خود مطمئن نیستید، این یک راه عالی برای به دست آوردن قتل ها در نقطه خالی است.

چرا در Modern Warfare 2 به Point Blank Kills نیاز دارید؟

برخی از چالش‌های روزانه و سایر چالش‌ها، برخی مربوط به باز کردن قفل کامو، از شما می‌خواهنـد که برای تکمیل آن‌ها و کسب امتیاز EXP و سایر جوایز پرسود، Point Blank Kills را دریافت کنید. همین است. راهنمای حرکت Modern Warfare 2 ما به پایان می رسد.

مقالات مرتبط »  چگونه کد خطای blzbntbgs00003f8 در مدرن وارفار 2 را رفع کنیم ؟

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر 2022 (۶ آبان) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس منتشر مشد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل سلاح در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

راهنمای حرکت مدرن وارفار 2 : شیرجه دلفین، اسلاید کنسل، اسپرینت تاکتیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه