بهترین تنظیمات برای هدف گیری ژیروسکوپی کالاف دیوتی MW2 و Warzone

هدف گیری ژیروسکوپی کالاف

بهترین تنظیمات برای Gyro-Aiming در MW2 و Warzone 2

بازی‌های جدید CoD که امسال منتشر شدند، پیشرفت چشمگیری در توسعه شوتر داشتـه‌اند. و هدف گیری ژیروسکوپی (Gyro-Aiming) جدید احتمالاً یکی از بهترین چیزهای این بازی است. این راهنما را بخوانید و با بهترین تنظیمات برای هدف گیری ژیروسکوپی کالاف دیوتی MW2 و Warzone آشنا خواهیـد شد. هیچ زمانی برای از دست دادن نداریم. بیایید شروع کنیم!

هدف گیری ژیروسکوپی

هدف گیری ژیروسکوپی کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفار 2 چیست؟

قبل از یافتـن بهترین تنظیمات برای Gyro-Aiming، بهتر است بدانید که چیست. Gyro-Aiming ویژگی جدیدی است که در به روز رسانی 1.010 فقط برای پلی استیشن منتشر شـده است. شما می توانید در بازی با حرکت دادن کنترلر خود به چپ یا راست با استفاده از Gyro-Aiming هدف گیری کنید. و چنین رویکردی برای کنترل درون بازی، در صنعت بازی های ویدیویی خبرساز شـده است.

مقالات مرتبط »

آموزش کامل نحوه پینگ کردن دشمن در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

راهنمای نحوه باز کردن قفل کامو در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

حتی اگر بیشتر بازیکنان می خواهنـد از Gyro-Aiming استفاده کنند، تنها بخش کوچکی از آنها می دانند که چگونه آن را به درستی انجام دهند. تنظیمات مناسب ممکن است به شما کمک کند تا از Gyro-Aiming بسیار مؤثرتر استفاده کنید. به خواندن راهنما ادامه دهید، و در مورد آنها خواهیـد فهمید.

تنظیمات برای هدف گیری ژیروسکوپی در MW2 و Warzone

واقعیت این است که Gyro-Aiming دارای 6 تنظیمات سفارشی است که می توانید آنها را انتخاب کنید. و در جدول زیر نحوه تنظیم آنها برای رسیـدن به بهترین اثربخشی را مشاهده می کنید.

تنظیمات گزینه
Gyro Behaviour فقط ADS
Gravity Vector روشن
Gyro Sensitivity Horizontal 15
Gyro Sensitivity Vertical 15
Gyro Horizontal Inversion خاموش
Gyro Vertical Inversion خاموش

همچنین، باید در نظر داشتـه باشید که Gyro Sensitivity یک پارامتر سفارشی است. اگر با Sensitivity 30 احساس راحتی می کنید، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. اما در نظر داشتـه باشید که حساسیت افقی و عمودی باید برابر باشد. در غیر این صورت، نمی توانید بازی را به طور مؤثر انجام دهید.

در پایان، Gyro-Aiming یکی از بهترین ویژگی های بازی های جدید CoD است. اما برای استفاده مؤثر از آن باید تنظیمات خاصی را تنظیم کنید. همان طوری است که میبینید. از شما برای خواندن راهنما متشکرم. امیدوارم که شما آن را مفید بدانید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه رفع کد خطای 14515 در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت FJX Weapon Vault در مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه