آپدیت OB40 فری فایر : معرفی یک حیوان خانگی و شخصیت های جدید

آپدیت OB40 فری فایر

به‌روزرسانی Free Fire OB40 برای معرفی یک حیوان خانگی، شخصیت و … تنظیم می شود

آپدیت OB40 فری فایر مورد انتظار نزدیک است. زیرا توسعه دهندگان اخیراً تاریخ انتشار 31 می 2023 (چهارشنبه، ۱۰ خرداد) را تأیید کرده‌اند. به‌روزرسانی پیش رو تعداد زیادی ویژگی جدید از جمله حالت‌های بازی جدید، حیوانات خانگی جدید، اسلحه و موارد دیگر را به بازی خواهد آورد.

با خرید جم فری فایر از جمینجا ، واریز جم بدون نیاز به اطلاعات اکانت و تنها با آیدی و اسم شما در بازی انجام می شود.

محتوای جدید آپدیت OB40 فری فایر

معرفی سونیا، شخصیت جدید

در بازی های مبتنی بر مهارت، شخصیت ها نقش مهمی در تغییر پویایی گیم پلی بازی می کنند. یک شخصیت کاملاً جدید مبتنی بر توانایی های غیرفعال به نام سونیا به لیست شخصیت های موجود در بازی اضافه می شود.

مقالات مرتبط »   شخصیت Orion در فری فایر با به روز رسانی می 2023 عرضه می شود

توانایی بقای ویژه او Nano Lifeshield پس از آسیب کشنده، برای چند ثانیه از بازیکنان محافظت می کند. در حالی که سپر فعال است، بازیکنان می توانند با بازیابی HP دشمنان را از بین ببرند. در صورتی که نتوانند حریفان را حذف کنند، بازی برای آنها تمام شده است.

در کنار یک شخصیت جدید، شخصیت مورد علاقه طرفداران Alok با “مهارت های بیدار” ارتقا خواهد یافت. این شخصیت با نسخه جدید قدرت، سرعت و قدرت شفابخشی را دریافت خواهد کرد.

با پاگ، حیوان خانگی در آپدیت OB40 فری فایر آشنا شوید

در Free Fire حیوانات خانگی زیادی وجود دارد که شخصیت ها می توانند داشته باشند تا به آنها کمک کند تا گیم پلی و حضور خود را در بازی افزایش دهند. این حیوان خانگی جدید پاگ نام دارد و ظاهر باحالی شبیه یک سگ رئیس دارد.

اساساً مهارت خاصی ندارد، اما می تواند با مهارت های سایر حیوانات خانگی مجهز شود. بازیکنان می‌توانند قفل Pug را از طریق رویدادهای شارژ باز کنند یا بعداً آن را از فروشگاه درون‌بازی خریداری کنند. به غیر از گنجاندن کاراکتر، بسیاری از ویژگی‌های جدید مانند کاراکتر مجدد، تغییرات رابط کاربری، و رفع اشکال‌ها با به‌روزرسانی کاملاً جدید راه خود را باز خواهند کرد.

از هم‌اکنون، شخصیت‌هایی مانند دیمیتری و اولیوا برای تطبیق بهتر و سازگاری با پویایی بازی تغییر خواهند کرد. در لابی قبل از بازی و در دسترس بودن منابع در بازی درگیری رخ خواهد داد. به‌روزرسانی OB40 پس از پایان یافتن پیش‌پرداخت تا 29 می 2023 منتشر می‌شود.

مکانیک دیوار ژل جدید در مسابقات بتل رویال

از به‌روزرسانی بعدی Free Fire، بازیکنان با خالق یخ ملاقات خواهند کرد. این محصول جدید وظیفه تولید دیواره های یخی را بر عهده خواهد داشت. به طور کلی، همه بازیکنان با این یخ ساز در سطح 1 درست در موجودی خود شروع می کنند. و دیوارهای ژلی در طول مسابقه هر چند ثانیه یکبار ایجاد می شود.

در نتیجه، با شروع آپدیت OB40 فری فایر ، نیازی به جستجوی دیوارهای یخی در سراسر نقشه نخواهد بود. مهم است که به خاطر داشته باشید که محدودیت ذخیره وجود دارد و نمی توان دیوارهای یخی را به طور نامحدود ایجاد کرد. علاوه بر این، این دستگاه را می توان در سطح 5 حداکثر کرد و هر چه سطوح آن بیشتر باشد، یخ سریعتر تولید می شود.

Dual Skills در مسابقات Contra Squad از آپدیت OB40 فری فایر فعال خواهد بود

با آپدیت بعدی Free Fire در ماه می 2023، بازیکنان می توانند در طول مسابقات CS (Contra Squad) دو مهارت فعال را روی شخصیت خود تجهیز کنند. بنابراین، امکان آزمایش ترکیبی از مهارت‌ها وجود خواهد داشت، مانند:

  • Dimitri + Chrono
  • Wukong + Tatsuya
  • Tatsuya + Santino
  • Alok + Tatsuya
  • Chrono + Santino

به‌روزرسانی Free Fire زیر برای 31 مه 2023 برنامه‌ریزی شده است. توجه به این نکته مهم است که سرورهای Battle Royale Garena از کار خواهند افتاد و بازیکنان باید به نسخه جدید، آپدیت OB40 فری فایر ، به‌روزرسانی شوند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کلن گیم می 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

سه ساختمان جدید بیلدربیس 2.0 که وارد بازی کلش اف کلنز می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه