کلن گیم می 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

کلن گیم می 2023

Clan Game های می 2023 Clash of Clans : جزئیات، پاداش ها و …

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به انتظارات بازیکنان کلش آف کلنز در کلن گیم می 2023 بیندازیم.

زمانی برای برخی از پاداش های جمعی!

با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا ، تحویل جم در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

Clan Games بدون شک یکی از محبوب ترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش اف کلنز است. این بازی‌ها دارای اهداف و چالش‌های درون بازی برای اعضای قبیله هستند. تا قبل از اینکه جوایز از طریق سیستم Tier در دسترس قرار گیرند، آن‌ها را باز می‌کنند. تجزیه و تحلیل جوایز ارائه شده در Glan Games و تعیین اینکه کدام یک از آنها بیشترین سود را برای آنها دارد، همیشه به نفع بازیکن است.

مقالات مرتبط »   تمام توانایی های جدید سربازان در Builder Base 2.0

کلن گیم می 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

کلن گیم می 2023 کلش اف کلنز در 22 می 2023 آغاز و در 28 می 2023 (یکشنبه، ۷ خرداد) به پایان می رسد. درست مانند کلن گیم آوریل، یک بازیکن می تواند در مجموع 4000 امتیاز جمع کند. و 4000 امتیاز باید برای باز کردن قفل پاداش جوایز مورد نیاز است.

پاداش

الگوی سنتی شش طبقه با باز کردن قفل نهایی در 50000 نقطه دنبال می شود. ریاضیات برای رسیدن به مرحله نهایی ثابت باقی می ماند. بنابراین اگر قبیله شما کمتر از 13 عضو فعال داشته باشد که هر یک از آنها 4000 امتیاز کسب می کنند، به دست آوردن جوایز ردیف نهایی دشوار خواهد بود.

همه افرادی که با انجام حداقل یک چالش در بازی‌های قبیله شرکت کرده‌اند، می‌توانند از هر ردیف پاداشی که کلن به آن رسیده است، یک جایزه انتخاب کند. توزیع پاداش بسیار عالی است. و همچنین جوایز غارت به کسانی که زیاد حمله نمی کنند کمک می کند.

بازیکنان می‌توانند در مجموع 110 جواهر را با 2 برابر معجون نیرو، 2 برابر معجون تحقیقاتی، و 30% تقویت اکسیر جمع‌آوری کنند. اگر آنها جوایز مناسب را از ردیف‌ها انتخاب کنند. به طور کلی توزیع عالی جوایز است.

سخن پایانی

خب خب! دعای اکثر بازیکنان در حالی که Dark Elixir Rune را دریافت کرده اند که آخرین بار آن را از دست داده اند، مستجاب شده است. بازیکنانی که به جدیدترین تاون هال ارتقاء یافته اند، تعداد زیادی جوایز و تقویت هایی خواهند داشت که می توانند ادعا کنند. ما ترجیحات خاصی از هر سطح نداریم که جدا از Dark Elixir Rune که بی‌معنی است، انتخاب کنیم. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند. بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه باز کردن قفل B.O.B در بیلدر بیس در کلش آف کلنز

نوشته بعدی

آپدیت OB40 فری فایر : معرفی یک حیوان خانگی و شخصیت های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه