شخصیت Orion در فری فایر با به روز رسانی می 2023 عرضه می شود

شخصیت Orion در فری فایر

فری فایر : Orion ، هیرو جدید فری فایر ، یک شخصیت جدید است که با به روز رسانی می 2023 عرضه می شود

فری فایر اولین شخصیت شرور خود Orion را در یک حرکت جسورانه منتشر می کند. حرکتی برای حمایت از چیزهای غیر معمول، پروژه Scorpion: The Fist of Vengeance. بازیکنان از 12 تا 28 می (۲۲ اردیبهشت تا ۷ خرداد) در جشن‌ها شرکت می‌کنند. و می‌توانند از طریق انواع فعالیت‌ها، مانند رابط کاربری ویژه درون بازی که به بازیکنان Orion اعطا می‌کند، شاهد ضرب و شتم شرور انتقام‌جو باشند.

برای خرید جم فری فایر فقط کافیست آیدی و اسم بازی خود را وارد کنید و در سریعترین زمان جم های خود را دریافت نمایید.

سفر خودیابی شخصیت Orion را با تسلط بر The Fist of Vengeance در فری فایر کاوش کنید.

در 20 می (شنبه، ۳۰ اردیبهشت)، بازیکنان و طرفداران می‌توانند در معرفی بسته افسانه‌ای Scorpio که شامل لباس افسانه‌ای جدید است، شرکت کنند. در حالت جدید بازی سه‌گانه گرگ‌ها بازی کنند. و برنده جوایز ورود فریبنده برای شخصیت Orion در فری فایر شوند. و پروژه Scorpion را به یک نتیجه هیجان انگیز برسانند. طرفداران Free Fire همچنین ممکن است مراقب محتوای چندرسانه‌ای آینده باشند. مانند فیلم اصلی Orion، The Fist of Vengeance، و یک مجموعه ویدیویی 3 قسمتی که از پس‌زمینه Orion پرده برداری می‌کند.

مقالات مرتبط »  آموزش گرفتن لباس در فری فایر

شخصیت Orion در فری فایر مردی است که دائماً با خود در حال جنگ است. شیاطین درونی خود را می بلعد و اغلب عصبانی می شود. پس از قتل غم انگیز والدینش، زمانی که به مامباس پیوست، فرصت دومی به او داده شد. اما به زودی، نیاز سیری ناپذیر او به انتقام گرفتن از والدینش او را به کوچه ای تاریک سوق داد و مشت هایش را با خشم مسموم کرد.

Crimson Crush، توانایی ویژه اوریون در بازی است. که نمایشی از تلاش او برای یافتن خود در دنیایی است که او را از همه چیز محروم کرده است. Crimson Crush به شخصیت Orion در فری فایر این توانایی را می دهد که به طور موقت در طول مبارزه غیرقابل تخریب شود و HP را از دشمنان مجاور خارج کند.

لباس افسانه ای با تم عقرب و اسلحه جدید M1014 Evo برای خرید عرضه می شود

از 20 می، بازیکنان می توانند لباس افسانه ای جدید با تم عقرب را بپوشند. که مشت خراب Orion را نشان می دهد تا قدرت و قدرت او را نشان دهد. دیوار Gloo، کاتانا و پوست مشت، در میان دیگر سلاح های محبوب، همگی در انواعی با تم عقرب عرضه می شوند که بازیکنان می توانند انتخاب و استفاده کنند.

M1014 – Scorpio Shatter هم توسط Free Fire منتشر خواهد شد. که نسخه محدود و قابل تنظیم Evo Gun که از پروژه Scorpion الگوبرداری شده است. هنگامی که بازیکنی دشمن نهایی خود را می کشد، ویژگی Final Shot که انیمیشن تمام صفحه یک عقرب قرمز را پخش می کند. و جلوه های ویژه بارگذاری مجدد از جمله ویژگی های اضافی است که سلاح به بازیکنان می دهد.

علاوه بر این، اسلحه جدید با توانایی‌های سفارشی ارائه می‌شود. که به بازیکنان اجازه می‌دهد ویژگی‌ها و مهارت های خود را با Evo M1014 – Green Flame Draco تغییر دهند. و بازیکنان همچنین می توانند نام M1014 – Scorpio Shatter خود را به تعداد نامحدودی تغییر دهند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای حالت Skirmish کالاف دیوتی موبایل : نکات، ترفندها و راهبردها

نوشته بعدی

آپدیت جدید کلش رویال “فصل 47” چه زمانی منتشر خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه