بهترین دک های چالش Mega Monk کلش رویال – راهنمای کامل

چالش Mega Monk کلش

راهنمای بهترین عرشه‌ های چالش مگا مونک کلش رویال

سه انتخاب برتر دک های چالش Mega Monk کلش رویال برای شما!

دومین چالش فصل جدید فصل 47 “کتاب‌های کلش می 2023” اکنون زنده است. چالش Mega Monk کلش رویال شامل Monk با یک توانایی جدید است. اگرچه او در هر دو طرف بازی خواهد کرد. درست مانند چالش Super Archers vs Golem.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

برای انتخاب چند عرشه عالی، نیاز به راهنمایی برای بازیکنان وجود دارد که در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای پاک کردن چالش Mega Monk در کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

مقالات مرتبط »   به‌ روز رسانی June 2023 کلش رویال به بازیکنان امکان می‌دهد crown ها و chest ها را از طریق رویدادها به دست آورند 

بهترین دک های چالش Mega Monk

Mega Monk دارای قابلیت سوپرشارژ ویژه ای است که تنها ساختمان ها و برج ها را هدف قرار می دهد. او به اسپاون برای هر دو بازیکن به طور همزمان ادامه می دهد. پس این بر عهده بازیکن است که از نابود کردن برج های آنها جلوگیری کند. بنابراین، بدون خداحافظی زیاد، در اینجا سه بهترین دک های چالش Mega Monk کلش رویال وجود دارد.

1. Skeleton Army، Inferno Dragon، Elite Barbarians، Electro Dragon، Healer، Electro Spirit، Furnace، Rage

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

با شروع اولین عرشه، ما یکی از پرطرفدارترین عرشه‌های جامعه، عرشه Double Dragon را داریم. این یک عرشه قوی به دو دلیل است:

  1. پشتیبانی هوایی
  2. و سهم تهاجمی که کارت ها می توانند بدون مشکل ارائه دهند.

مگامونک به راحتی توسط این دو نیروی هوایی قوی قابل مقابله است. در حالی که قدرت تهاجمی در استفاده مؤثر از بربرهای نخبه است. Skarmy به نفع شما عمل می کند تا حواس سایر نیروهای زمینی را منحرف کند و در عین حال شفا را به نفع شما و همچنین افزایش خشونت در خشم را افزایش دهد.

2. Magic Archer، Goblins، X-Bow، Fireball، Ice Spirit، Hog Rider، Bats، The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

این یکی دیگر از عرشه های متداول است زیرا تعادل در سراسر آن نوشته شده است. از آنجایی که Mega Monk دوست دارد از شر ساختمان ها خلاص شود، داشتن یک کارت دفاعی قوی مانند X-Bow به کاهش سرعت آسیب به برج های شما کمک می کند.

بقیه به یک چرخه سریع کمک می کنند، جایی که می توانید کارت های زیادی را در جلو بازی کنید. بله، این عرشه ای نیست که در آن مخزن دارید، اما تخم ریزی مونک در فواصل منظم به هوگ رایدر شما کمک می کند تا به سمت برج برود در حالی که طلسم ها به پاک کردن راه او کمک می کنند.

3. Skeleton Army, Prince, Electro Dragon, Zappies, Pheonix, Poison, Rage, Tombstone

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

این باید یکی از محبوب ترین دک های مورد استفاده باشد زیرا بازیکنان زیادی از این دک استفاده کرده اند. نتایج نیز شگفت‌انگیز است، و به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر است که اجازه می‌دهد چند تغییر در این عرشه، به غیر از مدل‌های معمولی، Prince، Pheonix، و Electro Dragon انجام دهد.

از بین بردن Monk کار سختی نیست، زیرا می توان با ترکیب الکتریکی Zappies و Dragon به راحتی با آنها مقابله کرد، در حالی که Tombstone یک کارت ساختمانی ارزان است که بهترین ارزش را در بیشتر مسابقات شما دارد. مطمئن شوید که راه را برای شاهزاده باز کرده اید!

سخن پایانی

وقتی کارت‌های جدید منتشر می‌شوند، جامعه همیشه مشتاق است که ببیند آنها در بازی چگونه عمل می‌کنند. مونک قبلاً وجود داشته است. اما رویدادهایی مانند این که در آن بطور مداوم اسپاون می کنند می تواند به نفع هر کسی تغییر کند. برخی از ترکیبات جامد اگر به خوبی با هم ترکیب شوند در مسابقات به خوبی کار می کنند. بنابراین عرشه هایی غیر از سه مورد پیشنهادی را امتحان کنید.

ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کارساز نباشد. اما اگر کارت‌ها به درستی بازی می‌شوند، دسته‌های آزمایش‌شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند. اگر توصیه دیگری برای عرشه دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) به همراه محتوای جدید

نوشته بعدی

فهرست کامل توانایی نیروهای بیلدربیس 2.0 در کلش اف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه