بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) به همراه محتوای جدید

بتل پس سیزن 5 کالاف

COD Mobile Season 5 (2023) Battle Pass : تاریخ انتشار، سلاح ها، پوسته ها، اسپری ها و …

این راهنما بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) به همراه تاریخ انتشار بازی را در حالی که در مورد محتوای آن صحبت می کند، به اشتراک می گذارد.

فصل چهار COD:Mobile “قیام انجمن مخفی” در اواسط فصل است. ما در حال حاضر بازیکنانی داریم که می‌پرسند چه زمانی فصل 5 منتشر می‌شود؟ موضوع فصل چیست؟ محتوای پاس‌های جنگی و موارد دیگر.

سایت جمینجا مرجع معتبر خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد.

قبلاً در مورد تاریخ انتشار و پیوندهای دانلود APK و OBB فصل 5 COD: Mobile، در مقاله دیگر خود صحبت کرده ایم. در این راهنما، ما عمدتاً در مورد تاریخ انتشار نبرد پاس فصل 5 COD: Mobile صحبت خواهیم کرد. و در عین حال محتوای آن را بر اساس درزها و اطلاعات موجود شرح می دهیم.

بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) : تاریخ انتشار

هنگام نوشتن این راهنما، تاریخ انتشار رسمی بازی بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) هنوز به پایان نرسیده است. با این حال، بر اساس تاریخ پایان بتل پس فصل 4، «قیام انجمن مخفی»، انتظار می‌رود که بتل پس فصل 5 COD:Mobile در 2 ژوئن 2023 (جمعه، ۱۲ خرداد) منتشر شود.

اگر تغییراتی در تاریخ انتشار ایجاد شود، این بخش را به روز خواهیم کرد. در حال حاضر، می توانید انتظار داشته باشید که Battle Pas در هفته اول ژوئن منتشر شود.

محتویات جدید: سلاح ها، پوسته ها، امتیازات و موارد دیگر

در حال حاضر، جزئیات کمی در مورد محتوای بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) در دسترس است. اطلاعات استخراج‌شده نشان می‌دهد که تعداد زیادی از طرح‌های سلاح همراه با به‌روزرسانی‌های فصل ۵ و فصل ۶ ارائه می‌شوند. اما هیچ تأییدی برای آن وجود ندارد.

جدای از آن، چند فاش شده حاکی از یک Scorestreak جدید و موارد دیگری از این دست است. که ممکن است با به‌روزرسانی COD: Mobile Season 5 در راه باشد. اما در حال حاضر، جزئیات قطعی وجود ندارد.

زمانی که جزئیات بیشتری در مورد بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) در دسترس باشد، این بخش را به روز خواهیم کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

تاون هال 16 کلش اف کلنز چه زمانی در بازی عرضه خواهد شد ؟

نوشته بعدی

بهترین دک های چالش Mega Monk کلش رویال – راهنمای کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه