به‌ روز رسانی کلش رویال در ژوئن 2023 با رویدادهای پر جایزه در راه است!

به‌ روز رسانی کلش رویال

به‌ روز رسانی June 2023 کلش رویال به بازیکنان امکان می‌دهد crown ها و chest ها را از طریق رویدادها به دست آورند 

کلش رویال در به‌ روز رسانی ژوئن 2023 تاج‌ها و صندوقچه ها را از طریق حالت رویدادها بازمی‌گرداند. با پیگیری تصمیم خود برای حذف تاج‌ها و صندوقچه ها از Events 2.0، این به‌روزرسانی یک بار دیگر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تاج‌ها را از طریق انجام نبردهای رویداد و صندوقچه ها از پیروزی در نبردهای رویداد به دست آورند.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه دریافت صندوقچه قهرمان و رویال وایلد در کلش رویال

در به‌ روز رسانی ژوئن 2023 کلش رویال هدف از حذف، تمایز گیم پلی اصلی بازی بود

سازندگان کلش رویال تصمیم گرفتند تاج‌ها و صندوقچه ها را از حالت مهمانی 2v2 حذف کنند. رویدادی که تعداد زیادی از بازیکنان را به خود جلب کرد. در یک به‌روزرسانی بسیار بحث برانگیز دو ماه پیش. این به خاطر این واقعیت بود که هم لذت بخش بود و هم لذت بخش. در نتیجه، بازیکنان زمان بازی خود را در حالت‌های 2v2 کاهش دادند. زیرا دیگر به اندازه گذشته پاداش نداشت.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

با این حال، به نظر می رسد که کلش رویال تصمیم خود را تغییر داده است. آنها معتقدند این یک راه حل دائمی نیست. با این حال تنظیمات را در به روز رسانی ژوئن آینده بازیابی خواهد کرد. این بیشتر به دلیل شکایت‌های جامعه کلش رویال در مورد اینکه چگونه حذف منبع تاج‌ها و صندوقچه ها بر پیشرفت آن‌ها از حالت‌های بازی معمولی تأثیر گذاشته است.

توجیه حذف آنها نیز ارائه شد. زیرا قصد آنها این بود که گیم پلی اصلی بازی های کلش رویال، تروفی رود و راه افسانه ها را از رویدادهای معمولی متمایز کنند. و می‌خواستند از تمام تمرکز روی بازی‌های رویدادها که طبق برنامه پیش نمی‌رفت، اجتناب کنند.

از نظر برنامه های آینده، تیم همچنین در حال تعدیل تنظیمات بزرگتر است. در حالی که به دور شدن از صف صندوقچه اشاره می کند. با این حال، تصمیم‌ها برای برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی زمان می‌برند. پس بازیکنان تا زمانی که به‌ روز رسانی کلش رویال آماده شود، به کسب تاج و صندوقچه ادامه می‌دهند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت جدید کلش رویال “فصل 47” چه زمانی منتشر خواهد شد؟

نوشته بعدی

ماشین جدید بیلدربیس کلش اف کلنز معرفی شد : بتل کوپتر ، ماشین پرنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه