چگونه چالش نگهبان دوران تاریکی را در کلش اف کلنز شکست دهیم؟

چالش نگهبان دوران تاریکی

Clash of Clans: چگونه چالش Warden Ages Dark Ages را شکست دهیم؟

کلش آف کلنز دوباره با چالش جالب دیگری روبرو شد. چالش نگهبان دوران تاریکی . این چالش بیشتر بر جنبه اصلی Dark Ages Warden متمرکز است. بنابراین، بازیکنان باید به چالش بروند و سعی کنند 3 ستاره را به همراه بهترین مجموعه جوایز ارائه شده توسط مسئولان کسب کنند.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

مقالات مرتبط »   نحوه استفاده از Grand Warden در کلش اف کلنز – بهترین زمان بندی نگهبان

معرفی چالش نگهبان دوران تاریکی در کلش اف کلنز

چالش نگهبان دوران تاریکی یک پایگاه بسیار آسان و در عین حال دشوار برای پاکسازی در بازی است. پایه یکی از بهترین دفاع ها را شامل می شود. بنابراین بازیکنان باید از استفاده های ارائه شده به درستی استفاده کنند.

پس از پیروزی بر آرزو با تمام 3 ستاره، بازیکنان 25 جم، 400 EXP، و یک معجون منبع پاداش دریافت خواهند کرد.

چگونه در بازی کلش آف کلنز چالش Warden Ages را شکست دهیم؟

این پایه برای حمله بسیار آسان است و بسیار دلهره آور به نظر می رسد. اما بسیار خوب طراحی شده است. با اطمینان از اینکه سرپرست بزرگ شما آماده است شروع کنید. Skeleton Spell خود را انتخاب کنید و آن را درست بالای آن قلعه قبیله قرار دهید. سپس Grand Warden را بردارید و آن را با هیلر خود در بالای تروفی Dragon در سمت چپ قرار دهید و سپس Healer را کلون کنید. هنگامی که یک والکیری را درست بالای سر نگهبان قرار دادید، به سمت شمال می رود. دلیل اینکه بازیکنان باید این کار را انجام دهند این است که بازیکنان این استراتژی را بسیار و در موارد نادر تمرین کرده اند.

نگهبان جذب کلبه سازنده می شود و Scattershot را از دست می دهد. بنابراین فقط اطمینان می دهد که به Scattershot حمله می کند. حالا طلسم قرمز را انتخاب کنید، اگر هنوز قفل آن را باز نکرده باشید، این طلسم فراخوانی شماست. بازیکنان این را روی نگهبان و شفا دهنده ها قرار می دهند، پس از پایین آمدن پراکندگی، سپس به سمت حمله می روند. حالا بازیکنان باید طلسم پس زدن را انتخاب کنند که نگهبان دارد، این در سمت راست است.

او را در آنجا قرار دهید. سپس به جایزه اژدها در سمت راست بروید و شفا دهنده های خود را دوباره کلون کنید. سپس بازیکنان می‌توانند طلسم فراخوان آماده را برای فراخوانی نگهبان پس از برداشتن این پراکندگی انتخاب کنند. بخشی از این حمله، انتخاب طلسم‌های شما را مدیریت می‌کند. اکنون می‌توانید تا زمانی که آن Scattershot را می‌گیرد، کمی آرام باشید. سپس این Scattershot پایین می آید، ما این Warden را یک بار دیگر به یاد خواهیم آورد. بنابراین ما دوباره او را به یاد می آوریم، اکنون مکان valkyrie را در بالای تروفی Dragon انتخاب کنید.

در اینجا

در سمت راست، بالای تروفی اژدها، بازیکنان چپ می‌توانند سپس به آن‌ها اجازه دهند تا Builder Huts را پایین بیاورند و به سمت جنوب حرکت کنند.

سپس بازیکنان می‌خواهند تقریباً یک تقسیم یکنواخت در دو طرف فلش‌ها داشته باشند. بنابراین در حدود پنج گولم یخی در سمت چپ و پنج در سمت راست. سپس می‌توانید این Warden و The Raged Valkyries را قرار دهید. سپس دو جادوگر و چهار والکری یکی از آنها را در کنار آن طلسم شبیه سازی نجات می دهند.

پس از این، با استفاده از توانایی Warden سعی کنید تا آنجا که ممکن است از آن Valkyries معمولی استفاده کنید. آنها به سمت آن تالار شهر خواهند دوید و Whirlwind به تالار شهر و Monoliths حمله می کند. وقتی تالار شهر پایین رفت، به جایی که بیشتر نیروها می روند نگاه کنید. و والکری خود را در طرف دیگر قرار دهید. در این مورد، در سمت راست، و سپس می توانید آن والکری را شبیه سازی کنید.

همانطور که به جلو حرکت می کند، تقویت یکپارچه ها همیشه ضروری نیست. اما این تضمین می کند که آنها از بین می روند. زیرا در موارد نادر ممکن است بدشانس شوید Warden شما توسط یکپارچه روی شما قفل می شود. اما شبیه سازی Valkyrie به بازیکنان اطمینان می دهد که در چالش نگهبان دوران تاریکی هر سه ستاره را دریافت می کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کمپین برکت رمضان فری فایر 2023 با مأموریت‌ها و جوایز جدید

نوشته بعدی

محدودیت هفتگی منابع کلش اف کلنز با استفاده از مدال های Raid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه