محدودیت هفتگی منابع کلش اف کلنز با استفاده از مدال های Raid

محدودیت هفتگی منابع کلش

اعمال محدودیت هفتگی برای منابع در فروشگاه Trader’s Raid Medal کلش آف کلنز

ضربه ای بزرگ برای غارتگران!

یکی از بهترین آپدیت هایی که کلش اف کلنز برای بازی به ارمغان آورد، معرفی Clan Capital بود. که در جذب تعداد زیادی از بازیکنان جدید و همچنین بازیکنان قدیمی موفق بوده است. Raid Medal یک سیستم پاداش عالی است. و بسیاری از بازیکنان از آن برای پر کردن منابع و تقویت نیروها استفاده می کنند. با این حال، اعلامیه اخیر بازی بیان کرده است که محدودیت هفتگی منابع کلش اف کلنز در فروشگاه Trader’s Raid Medal با استفاده از Raid Medals وجود خواهد داشت.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

محدودیت هفتگی منابع کلش اف کلنز برای خرید با استفاده از مدال های Raid

Raid Medal یک سیستم پاداش است. که در آخر هفته های Raid به دست می آید. و در پایان Raid Weekend اهدا می شود. همه کسانی که در Raid Weekend شرکت می کنند، همان تعداد مدال Raid را دریافت می کنند. Raid Medals را می‌توان برای آیتم‌های Trader خرج کرد. و می‌توان از آن برای تقویت قلعه‌های قبیله با نیرو استفاده کرد. و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به طور مؤثر نیروها را به خود اهدا کنند.

مقالات مرتبط »   چگونه در بازی Clash of Clans مدال های Raid بدست آوریم و کجا آنها را خرج کنیم؟

مدال‌های Raid به بازیکنان کمک می‌کرد تا به سرعت غارت و آیتم‌ها را جمع کنند. و تا کنون به عنوان یک سیستم پاداش عالی در نظر گرفته می‌ش.د که مزیت نداشتن محدودیت خرید را نیز داشت. متأسفانه، کلش آف کلنز از 28 مارس (سه شنبه، ۸ فروردین) محدودیت خرید منابع را اجرا خواهد کرد.

کلش آف کلنز تعداد منابعی را که می توان هفتگی از تریدر با استفاده از مدال های Raid خریداری کرد، محدود می کند. این محدودیت از تاریخ 28 مارس، سه شنبه اعمال می شود. بازیکنان فقط می‌توانند هفته‌ای یک نمونه از هر منبع را با استفاده از Raid Medal خریداری کنند. با این حال، این تغییر فقط بر منابع Home Village و Builder Base تأثیر می‌گذارد، نه Magic Items.

این تغییر را می توان به عدم حمله منظم بازیکنان نسبت داد

دلیل این تغییر را می‌توان به عدم انجام حملات معمولی که بازیکنان انجام می‌دهند، نسبت داد. مگر اینکه آخر هفته Raid باشد. جای تعجب نیست که افراد زیادی هستند که زیاد حمله نمی‌کنند، در طول رویدادها فعال می‌شوند و فقط با لوت‌های Wars و Raid Weekends به‌روزرسانی می‌کنند.

درخواست‌ها از آنجایی که محدودیت فعلی برای جمع‌آوری مدال‌های Raid 5000 است، مطرح شده‌اند. و حذف محدودیت روزانه ممکن است علیه بازیکنانی که تعداد زیادی مدال تولید می‌کنند، کارساز باشد. ما فقط زمانی می‌توانیم بدانیم که تغییر ایجاد می‌شود، و سپس ببینیم که آیا تأثیری دارد یا خیر.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چگونه چالش نگهبان دوران تاریکی را در کلش اف کلنز شکست دهیم؟

نوشته بعدی

کالاف رتبه‌بندی‌شده سری 2 (2023) : تاریخ انتشار، جوایز و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه