نحوه باز کردن FFAR در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

باز کردن FFAR در کالاف

چگونه قفل FFAR را در فصل 5 COD Mobile (2023) باز کنیم؟

بسیاری از بازیکنان علاقه‌مند به یادگیری نحوه باز کردن FFAR در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023) هستند. خوب! این جایی است که راهنمای ما مفید است، بنابراین به خواندن ادامه دهید.

«Get Wrecked» فصل 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) زیاد دور نیست. و با آن، ما بازیکنانی داریم که می خواهند یاد بگیرند که چگونه سلاح کاربردی جدید، تفنگ تهاجمی FFAR را در بازی باز کنند.

با خرید سی پی کالاف از جمینجا ، از تیم پشتیبانی آنلاین آماده پاسخگویی سریع به سوالات ثبت و پیگیری سفارشات در 7 روز هفته بهره مند شوید.

برای بازیکنانی که نمی‌دانند، جدا از سلاح مذکور، به‌روزرسانی فصل 5 مجموعه‌ای از محتوای جدید را در قالب یک Scorestreak جدید، The Guardian، یک نقشه کاملاً جدید، Armada Strike، یک هزار سلاح اضافه می‌کند. نقشه ها، یک Mythic جدید، یک خرک BP جدید، و خیلی بیشتر.

با این حال، یکی از موارد کلیدی اضافه شده در COD: Mobile Season 5 چیزی جز تفنگ تهاجمی جدید نیست. زیرا از نظر سرعت شلیک بهترین اسلحه در کلاس خود است.

مقالات مرتبط »   بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) به همراه محتوای جدید

حمله FFAR یک نوع Mythic و پوسته‌های بسیاری نیز خواهد داشت. این راهنما توضیح می دهد که چگونه می توانید قفل تفنگ تهاجمی FFAR را در COD: Mobile Season 5 (2023) باز کنید.

نحوه باز کردن قفل FFAR در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

می‌توانید قفل تفنگ تهاجمی FFAR را در COD: Mobile Season 5 (2023) در Tier 21 در نبرد پاس رایگان باز کنید.

بنابراین اگر می‌خواهید از سلاح در طول مسابقات استفاده کنید، BP EXP را آسیاب کنید. و بتل پس فصل جدید را تا Tier 21 بالا ببرید.

پس از آن، می توانید به منوی Loadout بروید. روی سلاح اصلی ضربه بزنید. دسته Assault Rifle را انتخاب کنید. و تفنگ تهاجمی FFAR را انتخاب و تجهیز کنید.

حتی بدون هیچ گونه پیوستی، FFAR بالاترین نرخ آتش را در بین تمام تفنگ های تهاجمی موجود در بازی ارائه می دهد.

این بدان معنی است که شما برد و آسیب یک تفنگ تهاجمی را دریافت می کنید. همچنین میزان شلیک یک SMG را در یک اسلحه نیز دریافت می کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

همکاری Ducati و پابجی موبایل برای ورود دوچرخه‌ های لوکس به بازی

نوشته بعدی

بتل پس قدیمی Battle Pass Vault کالاف دیوتی موبایل 2023 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه