همه چیز درباره چالش Triple Draft کلش رویال در ماه نوامبر

چالش Triple Draft کلش

چالش پیش نویس سه گانه نوامبر در کلش رویال : جوایز، بهترین کارت‌ها و موارد دیگر

کلش رویال، یکی از شناختـه شـده‌ترین بازی‌های موبایل، گیم‌پلی سریع، کارت‌های سرباز جدید، چالش‌های درون بازی و مسابقات را ارائه می‌دهد. با انجام چالش‌های خاص و رقابت در مسابقات، بازیکنان می‌توانند استعدادهای خود را آزمایش کنند. و جوایز ویژه‌ای مانند آیتم‌های جادویی و طلا کسب کنند.

به لطف چالش Triple Draft کلش رویال، بازیکنان می توانند در حالی که در آخرین تورنمنت 1v1 بازی، دک ها و کارت های مسابقات مختلف را تجربه می کنند، جوایزی کسب کنند.

با خرید جم کلش می توانید آیتم های خاص درون بازی را خریداری نمایید.

چالش Triple Draft کلش رویال در ماه نوامبر : بهترین

مسابقات Triple Draft جدیدترین چالش خاص در این بازی است. که بازیکنان را ملزم می کند تا در هنگام انتخاب یک عرشه به عنوان گزینه های جدید سرباز، در نبرد 1v1 شرکت کنند.

برخلاف چالش‌های معمولی سربازان، چالش Triple Draft کلش رویال بازیکنان را ملزم می‌کند که یک کارت را از مجموعه سه کارت انتخاب کنند. در حالی که درگیر مبارزه هستند تا یک عرشه قدرتمند بسازند. بازیکنان باید هشت کارت از مجموع 24 کارت را یکی یکی پس از هشت بار تکرار انتخاب کنند.

توضیحات درون بازی چالش تریپل درفت در کلش رویال به شرح زیر است :

“برای هر دور از پیش نویس، شما یک کارت از سه کارت را انتخاب می کنید. پس از 8 راند، شما عرشه کامل را برای بازی خواهیـد داشت! 3 باخت و شما بیرون هستید، اما هنوز فرصت دارید باخت های خود را تنظیم کنید و به بازی ادامه دهید.”

برخلاف وظیفه Double Draft، این چالش به حریفان کارت های دور انداخته نمی دهد. بازیکنانی که در هشت نبرد پیروز شوند، هشت جایزه مختلف دریافت خواهنـد کرد.

بازیکنان باید تلاش کنند تا یک عرشه بسازند. با این درک که، صرف نظر از سطح بازی، حریفان ممکن است هر کارتی را داشتـه باشند، از Common تا Champion. در چالش پیش نویس سه گانه، انتخاب کارت های زیر اغلب مفید است :

 • Wizard،
 • Archer Queen،
 • Skeleton King،
 • Electro Wizard،
 • Mega Knight
 • و Valkyrie

زمانی که بازیکنان در سه نبرد شکست بخورند، چالش Triple Draft کلش رویال تمام می‌شود. اما کسانی که می‌خواهنـد باخت‌ها را reset کنند، می‌توانند این کار را با خرج کردن جواهرات انجام دهند. بازیکنان همچنین می توانند نوع نبرد را با استفاده از نبردهای دوستانه امتحان کنند.

با برنده شـدن در هشت نبرد، بازیکنان می توانند جوایز انحصاری را به دست آورند. مانند سینه، آیتم های جادویی، نشانه ها، کارت ها و طلا. بازیکنان باید قبل از 29 نوامبر چالش را تکمیل کنند تا تمام جوایز را دریافت کنند.

مقالات مرتبط »  چالش اکسیر بی نهایت در کلش رویال چیست؟ و نحوه تکمیل آن

جوایز مختلف برای تکمیل چالش پیش نویس سه گانه در کلش رویال به شرح زیر است :

 • بازیکنان در اولین نبرد خود 4000 طلا دریافت خواهنـد کرد
 • پس از برنده شـدن در دومین نبرد، 80 بنر نبرد دریافت خواهنـد کرد
 • با پیروزی در نبرد 3 خود 3000 طلا دریافت خواهنـد کرد
 • پس از پیروزی در نبرد چهارم، 1 کلید سینه دریافت خواهنـد کرد
 • با پیروزی در پنجمین نبرد خود، 2000 طلا دریافت خواهنـد کرد
 • پس از برنده شـدن در نبرد ششم، 1 نشانه مشترک دریافت خواهنـد کرد
 • با پیروزی در 7مین نبرد خود 1000 طلا دریافت خواهنـد کرد
 • در نبرد هشتم خود 1 سینه طلا دریافت خواهنـد کرد

در نهایت، چالش Triple Draft در کلش رویال یکی از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن نشانه‌های بنر نبرد، آیتم‌های جادویی، کارت‌ها، طلا، صندوق‌ها و موارد دیگر است. بازیکنان می توانند این نوع نبرد منحصر به فرد را بازی کنند و با تکمیل چالش قبل از 29 نوامبر جوایزی را به دست آورند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Melting Vault فری فایر مکس : نحوه دریافت باندل Steel Cowboy

نوشته بعدی

نحوه دانلود آخرین نسخه بتا پابجی موبایل و لیست آخرین ویژگی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه