سبد خرید
اکسیر بی نهایت در کلش

چالش اکسیر بی نهایت در کلش رویال چیست؟ و نحوه تکمیل آن

چالش Infinite Elixir در کلش رویال چیست؟

چالشی در کلش رویال به نام «چالش اکسیر بی‌نهایت افسانه‌ای» وجود دارد. که با آیتم‌های درون بازی مانند سکه‌های طلا به شما پاداش می‌دهد. چالش‌های کلش رویال کمی جذابیت اضافه می‌کند و همچنین برخی از سهام را افزایش می‌دهد. زیرا فقط سه بار امتحان می‌کنید (نگران نباشید، می‌توانید تلاش‌های اضافی بخرید). اگر مقداری طلا کم می‌آورید، چالش Legendary’s Infinite Elixir در کلش رویال می‌تواند راهی عالی برای کسب درآمد سریع باشد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد چالش اکسیر بی نهایت در کلش رویال بدانید.

مقالات مرتبط »

ستاره کلش اف کلنز: نحوه تکمیل چالش جادویی در کلش اف کلنز

چگونه در چالش شکرگزاری کلش اف کلنز سه ستاره بدست آوریم؟

چالش اکسیر بی نهایت در کلش رویال چیست؟

چالش اکسیر بی‌نهایت The Legendary’s Infinite Elixir در کلش رویال یک چالش هفتگی جدید است. که حجم زیادی از سکه‌های طلا را برای برنده شـدن در مسابقات به بازیکنان می‌دهد. هر مسابقه ای که برنده می شوید مقدار مشخصی طلا به شما می دهد. هر چه بیشتر برنده شوید، پاداش بیشتری دریافت می کنید. فقط برنده شـدن در اولین مسابقه چالش اکسیر بی‌نهایت Legendary در کلش رویال، 10000 سکه طلا به شما می‌دهد که واقعاً زیاد است.

هر کس مجاز به یک ورود رایگان است و در مجموع 3 تلاش برای برنده شـدن تمام جوایز دارد. در طول این چالش، تولید اکسیر 7 برابر مقدار طبیعی خواهـد بود. که به این معنی است که تعداد اکسیر مشکلی نخواهـد داشت. با این حال، شما باید تمام این اکسیر اضافی را با عرشه خود متعادل کنید و در صورت نیاز کارت های مناسب را در چرخش داشتـه باشید.

 

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *