سوپر تروپ در کلش اف کلنز چیست؟ و چگونه فعال می شود؟

سوپر تروپ در کلش

Super Troops در کلش اف کلنز چیست؟

کلش آف کلنز می‌تواند یک بازی رقابتی و بی‌نظیر باشد، و بهتر است که سربازان و دهکده خود را همیشه یک قدم جلوتر از دیگران نگه دارید. حمله به دهکده های دیگر و به دست آوردن حملات 3 ستاره می تواند به طور قابل توجهی تروفی های شما را تقویت کند و همچنین غارت بزرگی را ارائه دهد. نیروهایی که استفاده می کنید نقش مهمی دارند و می توانند سرنوشت مسابقه را تعیین کنند. سوپرسل نوع جدیدی از نیروها به نام سوپر تروپ ها را در کلش اف کلنز معرفی کرد تا تنوع بیشتری به بازیکنان بدهد و به بازیکنان اجازه دهد گیم پلی خود را تقویت کنند. خرید جم کلش اف کلنز در سایت جمینجا با قیمت مناسبی انجام می شود . با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

اما سوپر تروپ ها در کلش اف کلنز چه هستند؟

Super Troops با آپدیت بهار 2020 به کلش آف کلنز اضافه شد. و نسخه قدرتمندتری از واحدهای موجود شماست که برای مدت زمان محدودی در دسترس است. برای فعال کردن آنها به تاون هال 11 نیاز دارید. یا می توانید آنها را به عنوان کمک مالی دریافت کنید. پس از فعال شدن، Super Troops را می توان در منوی آموزشی ارتش آموزش داد. برای فعال کردن یک Super Troop به Dark Elixir نیاز دارید و می‌توانید با همان منبعی که نسخه معمولی این نیروها است آموزش دهید.

مقالات مرتبط »  چگونه قفل Electro Titan در کلش اف کلنز را باز کنیم؟

با این حال، شما فقط می توانید 2 Super Troops را به طور همزمان فعال کنید. و می توانید از Super Potion برای فعال کردن یک Super Troop به صورت رایگان استفاده کنید. هنگامی که سرباز شما Supered شد، آن Super Troop به مدت یک هفته در دسترس است. و پس از انقضای آنها از کمپ های ارتش حذف نخواهـد شد. پس از انقضا، تا 7 روز دیگر دیگر نمی توانید از همان Super Troop استفاده کنید. در حال حاضر، تنها چهار واحد ارتقاء یافتـه اند (Super Barbarian، Sneaky Goblin، Super Wall Breaker و Super Giant). اگرچه قرار است انواع جدیدی از Super Troops در به روز رسانی های آینده وارد شوند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه اجرای بازی کلش اف کلنز روی کامپیوتر

نوشته بعدی

بهترین زمان برای تولید طلا، اکسیر و دارک اکسیر در کلش اف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه