آموزش نحوه دریافت مدال Rejected در کالاف دیوتی موبایل

مدال Rejected در کالاف

چگونه در COD Mobile مدال Rejected کسب کنیم؟

Call of Duty: Mobile دارای مدال های بسیار متنوعی است که بازیکنان می توانند با انجام مأموریت های خاصی در بازی به دست آورند. در زمان نگارش، عنوان چند نفره دارای بیش از 86 مدال است که مدال Rejected در کالاف دیوتی موبایل یکی از آنهاست.

برای کسانی که نمی دانند، ریجکتد یکی از معروف ترین مدال های چند نفره در COD Mobile است. کسب مدال های خاص اغلب به عنوان یک هدف در چالش های فصلی مختلف دیـده می شود. و مدال ریجکتد تفاوتی ندارد.

با این حال، توسعه دهندگان هرگز به نحوه کسب این مدال ها در Call of Duty: Mobile اشاره نمی کنند. به همین دلیل بسیاری از بازیکنان در کسب مدال مردود با مشکل مواجه هستند. اما به لطف این راهنمای جامع، توضیح کاملی برای مدال Rejected در کالاف دیوتی موبایل داریم.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از جمینجا بدون شک ، خریدی با قیمت ارزان ، تحویل سریع و پشتیبانی آنلاین قوی را تجربه خواهیـد کرد.

مراحل کسب مدال Rejected در کالاف دیوتی موبایل

Rejected

کسب مدال Rejected در بازی کالاف دیوتی موبایل یک کار نسبتاً آسان است. بازیکنان COD Mobile فقط باید پهپاد شکارچی قاتل دشمن را نابود کنند. از آنجایی که این یک دستاورد انحصاری چند نفره است، بازیکنان نمی توانند مدال Rejected را در حالت BR کسب کنند.

مقالات مرتبط »  نحوه باز کردن قفل مدال Backstabber در کالاف دیوتی موبایل

برای شروع، بازیکنان باید یک مسابقه چند نفره را در Call of Duty: Mobile شروع کنند. یک بار در مسابقه منتظر بمانید تا حریف Hunter Killer Drone را فعال کند و آن را نابود کنید تا مدال Rejected را در Call of Duty: Mobile کسب کنید.

این تنها روش کسب این مدال Rejected در کالاف دیوتی موبایل است. با این وجود، اگر بازیکنان در حین انجام آن با مشکلی مواجه شدند، حتماً نظر خود را در زیر بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

هک کلش اف کلنز – آیا آنها وجود دارند، چگونه کار می کنند؟

نوشته بعدی

آموزش نحوه تماس با help center فری فایر برای درخواست تجدید نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه