هک کلش اف کلنز – آیا آنها وجود دارند، چگونه کار می کنند؟

هک کلش اف کلنز

هک ها و گلیچ های بازی کلش اف کلنز چگونه عمل می کنند؟

ما اینجا هستیم تا تمام آنچه را که باید در مورد هک و ایرادات در کلش اف کلنز بدانید را توضیح دهیم. اگر این مقاله را پیدا کرده باشید احتمالاً نام کلش آف کلنز را شنیده اید. اما اگر نه، کلش آف کلنز یک بازی چند نفره آنلاین است که در آن شما – بدیهی است – در حین آموزش نیروها و حمله به بازیکنان دیگر، قبیله تشکیل می دهید.

شما منابع را مدیریت می کنید، سعی می کنید درآمد بیشتری کسب کنید. و برای ایجاد یک پایگاه عالی کار می کنید که به راحتی نمی توان آن را از بین برد. با استفاده از آیتم هایی مانند طلا و اکسیر، می توانید دفاع ها را بسازید و ارتقاء دهید. تله ها قرار دهید و مطمئن شوید که نیروهای شما برای نبرد آماده هستند. این کاری است که باید انجام دهید تا به خوبی انجام شود.

مانند بسیاری از عناوین رایگان بازی، برای تسریع روند یا کمک به پیشرفت سریع‌تر بازی به یک ارز ممتاز مانند جم نیاز است. اما در کلش آف کلنز به سختی می‌توان جواهرات را پیدا کرد. احتمالاً برای به دست آوردن ارز ممتاز بیشتر به دنبال هک هستید.

با خرید جم کلش اف کلنز از سایت جمینجا ، در کمتر از 15 دقیقه در بازی اشتراکی شارژ شوید.

هک در بازی ها می تواند با مسدود شـدن حساب شما پایان یابد. و تمام لذت شما را از بین ببرد. هیچ هک واقعی کلش اف کلنز وجود ندارد. علیرغم تعداد ویدیوهای عجیب و غریبی که می توانید در این زمینه پیدا کنید. بنابراین در عوض، ما مجموعه ای از نکات و ترفندهای CoC را ایجاد کرده ایم که می توان آنها را پیاده سازی کرد. تا بتوانید به اصطلاح سیستم را هک کنید!

1) قبل از اقدام خود برنامه ریزی کنید

صحبت از پیشرفت در بازی به میان می‌آید. بسیاری از ساختمان‌ها و کارهای مختلفی که می‌توانید در کلش اف کلنز انجام دهید روی یک تایمر است. قبل از اینکه ساختمان به پایان برسد یا تعداد زیادی نیرو ایجاد شود، باید منتظر بمانید تا یک تایمر مشخص شود. همانطور که بازی می کنید، این تایمرها طولانی تر و طولانی تر می شوند. اما می توانید برای سرعت بخشیدن به آنها جواهرات را خرج کنید.

وقتی یک بسته کوچک از جواهرات ذخیره کرده اید، ممکن است وسوسه انگیز باشد که آنها را برای افزایش سرعت خرج کنید، اما واقعاً نباید این کار را انجام دهید! در عوض، جواهرات خود را برای چیزی که می‌توانید نگه دارید ذخیره کنید، که گیم‌پلی شما را فراتر از دادن کمی زمان اضافی به شما افزایش می‌دهد.

وقتی صحبت از این می شود که جواهرات خود را برای چه چیزی خرج کنید، ابتدا باید روی کلبه های سازنده تمرکز کنید. اینها به اطراف خواهند ماند و خرید آنها منطقی است.

2) تصمیم بگیرید که می خواهید تهاجمی یا دفاعی بازی کنید

وقتی نوبت به خود بازی می رسد، شما این امکان را دارید که پایه خود را به سمتی که می خواهید بازی کنید، بسازید. شما می توانید تصمیم بگیرید که پایگاهی داشته باشید که بتواند منابع بیشتری را جمع آوری کند یا یکی دیگر که قادر به مبارزه با سایر بازیکنان و تسلط باشد. شما اغلب در بین هر دوی این گزینه‌ها قرار می‌گیرید، اما تکیه به این یا آن طرف به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که چه چیزی را ارتقا دهید و روی آن تمرکز کنید – و برنامه‌ریزی می‌تواند به شما در ادامه بازی کمک کند.

گر به دنبال ایجاد یک پایگاه متمایل به تهاجمی هستید، باید ابتدا تاون هال خود را بسازید، سپس تولید اکسیر خود را بسازید – تا شروع به ذخیره منابع از ابتدای بازی کنید.

مقالات مرتبط »  بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در بازی کلش اف کلنز را بشناسید

هنگام ساختن یک پایگاه دفاعی، می خواهید تالار شهر خود را ارتقا دهید، سپس دیوارها و سپس سازه های دفاعی خود (خمپاره، برج کماندار، و توپ ها، به ترتیب) را ارتقا دهید. قرار دادن این برج‌ها نیز کلید خواهد بود.

3) نبردهای خود را انتخاب کنید

وقتی صحبت از حمله واقعی به سایر قبیله ها می شود، باید نگاهی به اینکه به چه کسانی حمله می کنید بیندازید. قبل از ورود باید چند چیز را در نظر بگیرید. باید به سطح تاون هال آن ها نگاه کنید – اگر بسیار پایین تر از سطح شما باشد، فقط مقدار کمی از منابعی که به دست می آورید دریافت خواهید کرد. نگاهی به تعداد منابع موجود برای استفاده از آن مهم است. زیرا نمی خواهید منابع خود را برای حمله به قبیله های کوچکتر هدر دهید.

شما هیچ کنترل مستقیمی بر روی نیروهای خود ندارید. بنابراین در عوض، هنگام استقرار آنها باید از اهداف مورد علاقه واحد خود آگاهی داشته باشید. بربرها به سمت نزدیک‌ترین ساختمان می‌روند. به این معنی که اغلب می‌توانند به سراغ برج‌هایی بروند که به شدت محافظت می‌شوند و در عوض تخریب شوند. ارسال دیوار شکن ها و غول ها می تواند مسیرهای جدیدی را باز کند تا بتوانید رویکرد استراتژیک تری پیدا کنید. بازیکنان باتجربه راه هایی برای قیف کردن نیروها در تله ها پیدا خواهند کرد، پس مراقب باشید.

4) از Shields استفاده کنید

وقتی به ناچار مورد حمله قرار می گیرید، بد است. با این حال، اگر 30 درصد شهر شما ویران شود یا خود تاون هال شما تخریب شود، یک سپر 12 ساعته دریافت خواهید کرد. اگر 90 درصد از پایه شما کاملاً از بین رفته باشد، چهار ساعت اضافی روی سپر خود خواهید داشت. هر سپر می تواند یک مزیت باشد، به شرطی که آن را درست برنامه ریزی کنید. کاری که نمی‌خواهید انجام دهید این است که فوراً شروع به حمله کنید. زیرا این کار بلافاصله سپر شما را از بین می‌برد.

می‌خواهید این زمان را صرف کنید تا بفهمید چگونه می‌توانید اقتصاد خود را بهبود ببخشید. ارتش خود را بسازید. برج‌ها را ارتقا دهید یا ذخیره کنید. و منابع را خرج کنید قبل از اینکه دوباره مورد حمله قرار بگیرید.

هنگامی که یک سپر دارید، مطمئن شوید که مراقب تایمر هستید. وقتی منقضی شود، زمان بیشتری خواهید داشت تا بتوانید به سایر قبیله ها حمله کنید. اما هیچ کس نمی تواند به شما حمله کند. این مدت بسته به لیگی که در آن هستید متفاوت است. اما ارزش آن را دارد که حملات خود را برنامه ریزی کنید. و از این بافر به نفع خود استفاده کنید.

5) به یک قبیله بپیوندید

هنگامی که سطح تاون هال خود را به حداکثر ارتقاء دادید، در اکثر سطوح تک نفره بازی کردید و قلعه خود را بازسازی کردید، یک حرفه ای باتجربه خواهید بود. این زمانی است که می خواهید حملات هماهنگ شده با یک قبیله را برای کمک به ورود چند سالن منابع بزرگ شروع کنید! هنگامی که به یک قبیله ملحق شدید، می‌توانید آن‌ها را برای پشتیبانی هم در حملات و هم در دفاع فراخوانی کنید. اما از شما نیز انتظار می‌رود که در قالب نیروهای خود مشارکت کنید. بیشتر از این لطف نکنید تا بتوانید پس بدهید!

6) نکات جنگ قبایل

همانطور که در بالا به Clan Wars اشاره کردیم، بیایید به چند استراتژی برای Clan Wars بپردازیم. در جنگ های قبیله ای، حتی اگر سپر داشته باشید، می توانید به سایر قبیله ها حمله کنید. ابتدا باید به دهکده‌های بدون ستاره حمله کنید. زیرا شما و قبیله‌تان بیشترین سود را از آن‌ها خواهید داشت. سپس به خواستگار بازی اجازه دهید بفهمد که با چه کسی باید روبرو شوید.

اگر در نهایت موفق شدید قبیله‌های سخت‌تر را شکست دهید، ارزش آن را دارد که متحدان خود را در نظر داشته باشید. زیرا ممکن است در حفظ و مقابله با افزایش چالش‌ها مشکل داشته باشند. اگر به نبردهایی بروید که آسان هستند، می‌توانید در نهایت حریفان خوب را برای متحدان سطح پایین‌تر بگیرید. و آنها را مجبور به نبردهایی کنید که نمی‌توانند برنده شوند. شما می خواهید بدانید که در جنگ های قبیله ای کجا باید بایستید. و به بهترین شکل ممکن به قبیله خود کمک کنید.

مقالات مرتبط »  گلد پس دسامبر کلش اف کلنز : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

ما امیدواریم که مقاله او به شما کمک کند تا بازیکنی بهتر از هر هک کلش اف کلنز شوید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آی دی Free Fire Gamer’s Zone چیست؟ آمار، درآمد ماهانه و موارد دیگر

نوشته بعدی

آموزش نحوه دریافت مدال Rejected در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه