کارت Poison در کلش رویال چه چیزی را می تواند بکشد؟

کارت Poison در کلش

Poison چه چیزی را در کلش رویال می کشد؟

کارت Poison یکی از هفت جادویی است که در ابتدا در فرانشیز بازی کلش وجود داشت. بقیه جادوها عبارتند از Earthquake، Lightning، Freeze، Rage، Clone و Heal (که از آن زمان حذف شـده است).

Poison در ابتدا بر اساس طلسم همنامی بود که در Clash of Clans منتشر شد. و حتی افکت‌های صوتی و اسپرایت‌های مشابهی را به اشتراک می‌گذاشت. در کلش رویال، برخلاف همتای CoC خود، Poison بر ساختمان‌ها تأثیر می‌گذارد، هیچ تأثیری برای کاهش آسیب ندارد و بر سرعت حمله نیروهای مخالف تأثیر نمی‌گذارد.

Poison همچنین در کلش رویال کمی متفاوت از کلش آف کلنز عمل می کند، از نظر کارت های مختلفی که می تواند بکشد. اگر می خواهیـد بدانید که Poison می تواند چه چیزی را در کلش رویال بکشد، این راهنمای شماست!

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه دریافت مجیک داست در کلش رویال – Magic Dust

کارت Poison در کلش رویال

Poison

کارت Poison جایگاه خاصی در کلش رویال دارد. بازیکنان معمولاً Poison را چندان قابل اجرا نمی دانند زیرا Fireball می تواند در نگاه اول همان کاری را انجام دهد که Poison انجام می دهد و همچنین بسیار سریعتر از آن. اما اینطور نیست.

Poison را می توان به راحتی برای Fireball در یک عرشه تغییر داد. اگر ترجیح داده شود هر چیزی را در شعاع بزرگ فلج کند. مهمتر از آن، آسیب کلی Poison می‌تواند به طور کامل یک تفنگدار، جادوگر یا الکترو ویزارد را بکشد، اگر به گونه‌ای قرار گیرد که نیرو در تمام مدت زمان راه رفتن در شعاع خود باشد. کاری که فایربال به سادگی نمی تواند انجام دهد.

نظر شما در مورد فایربال به عنوان یک طلسم در کلش رویال چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه اضافه کردن دوستان در کلش رویال – نحوه درگیری با دوستان

نوشته بعدی

چالش اکسیر بی نهایت در کلش رویال چیست؟ و نحوه تکمیل آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه