چگونه با Ump در فری فایر بازی کنیم ؟ راهنما و نکات کلیدی اینجاست

نحوه بازی با Ump در Free Fire : راهنما و نکات

در فری فایر سلاح های زیادی وجود دارد. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید انتخاب کنید، از تفنگ های مختلف تا انواع تفنگ های تک تیرانداز. با این حال، استفاده از برخی اسلحه ها ممکن است بسیار سخت به نظر برسد، به خصوص اگر مبتدی باشید. برعکس، برخی از سلاح ها به طور همزمان در Free Fire مؤثر و آسان هستند. یکی از این سلاح ها Ump است. برای یادگیری نحوه بازی با ump در فری فایر ، این راهنما را همراه جمینجا بخوانید. در اینجا بهترین نکات وجود دارد. در ضمن برای خرید جم فری فایر میتوانید از سایت جمینجا استفاده کنید.

راهنمای Ump و نکات در فری فایر

مهمترین و بهترین چیز در مورد Ump این است که یکی از دقیق ترین سلاح های Free Fire است. دقت 36 دارد که بسیار بالاست. با این حال، می توانید دقت را با استفاده از قابل پیوست افزایش دهید. بنابراین، می توانید برای بازی با Ump از صدا خفه کن، سر لوله، جلوگیر، مجله و اسکوپ استفاده کنید.

مقالات مرتبط »  بهترین کاراکترهای فری فایر و هزینه خرید آنها

همچنین با بازی با Ump می‌توانید خیلی سریع حرکت کنید و جاخالی دهید، زیرا سرعت حرکت بالایی را برای بازیکن فراهم می‌کند. به یاد داشته باشید که شما سریعتر از سایر بازیکنان SMG حرکت خواهیـد کرد.

بنابراین، بهتر است از Ump فقط در فواصل میانی و کوتاه استفاده کنید. حتی سعی نکنید از آن در دوربرد استفاده کنید. این تفنگ بی فایده به نظر می رسد. همچنین اگر در حال بازی در حالت انفرادی یا مناطق روستایی هستید، استفاده از صدا خفه کن توصیه می شود.

سلاح Ump در فری فایر

و آخرین چیزی که هنگام استفاده از UMP باید بدانید این است که باید از پوسته ها استفاده کنید. آنها آمار تسلیحات را افزایش خواهنـد داد. به عنوان مثال، پوست کاتاکلیسم آسیب و دامنه آتش را افزایش می دهد. هنر جنگ پوست سرعت آتش و آسیب را افزایش می دهد. با این حال، این پوسته ها نیز برخی از آمارها را کاهش می دهند. بنابراین، قبل از انتخاب بهترین مورد برای خود فکر کنید.

در نتیجه، UMP در آتش آزاد یکی از قوی ترین سلاح ها برای مبتدیان است. و اگر یک پوست روی آن بگذارید، عالی می شود. همان طوری است که میبینی.

از شما برای خواندن راهنما متشکرم!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین کاراکترهای فری فایر و هزینه خرید آنها بر حسب الماس

نوشته بعدی

آیا به دلیل استفاده از ابزار تولید الماس فری فایر بن می شویم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه