بهترین کاراکترهای فری فایر و هزینه خرید آنها بر حسب الماس

بهترین کاراکترهای فری فایر

معرفی 5 شخصیت برتر در Free Fire

پس از انتشار آپدیت OB27، فری فایر اکنون دارای 37 کاراکتر است. هر شخصیت در Free Fire دارای یک توانایی منحصر به فرد است که از طریق آن بازیکنان می توانند برتری بیشتری نسبت به دشمنان کسب کنند.

متأسفانه، بیشتر شخصیت‌های Free Fire پولی هستند و بازیکنان باید آن‌ها را یا از فروشگاه درون‌بازی یا از طریق رویدادهای شارژ خریداری کنند. از این رو، بازیکنان باید قبل از خرج کردن پولی که به سختی به دست آورده‌اند، شخصیت‌ها را عاقلانه انتخاب کنند.

این مقاله بهترین شخصیت های Free Fire را برای خرید در حال حاضر در بازی فهرست می کند. با جمینجا همراه باشید. در نظر داشته باشید که برای بدست اوردن این کاراکتر ها به مقادیر مشخصی جم نیاز دارید که برای خرید جم فری فایر می توانید از این لینک استفاده کنید.

بهترین کاراکترهای فری فایر چه کسانی هستند؟

5) Wukong

Wukong

ووکونگ میمونی است که شبیه انسان است. او دارای توانایی انفعالی به نام استتار است که از طریق آن می تواند خود را به یک بوته تبدیل کند. خنک شـدن توانایی Wukong 220 ثانیه است و فقط در حالت ایستاده قابل استفاده است.

بازیکنان می توانند Wukong را در Free Fire را با 599 الماس خریداری کنند.

4) DJ Alok

DJ Alok

الوک یک دی جی معروف در جهان است که همیشه آماده است تا یک ضربه بزند. او دارای یک توانایی منحصر به فرد به نام Drop the Beat است. DJ Alok یک هاله پنج متری در سطح پایه خود ایجاد می کند که سرعت حرکت و سرعت دویدن را 10 درصد افزایش می دهد و پنج اسب بخار را به مدت پنج ثانیه بازیابی می کند.

مقاله مرتبط » معرفی بهترین کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

بازیکنان می توانند DJ Alok را در Free Fire به قیمت 599 الماس خریداری کنند.

3) D-Bee

D-Bee

D-Bee اخیراً در بازی معرفی شده است و به طور قابل توجهی متای فعلی را تحت تأثیر قرار داده است. در سطح پایه، توانایی بقای ویژه D-Bee، Bullet Beat دقت گلوله و سرعت حرکت را به ترتیب 10% و 5% افزایش می دهد. با این حال، مهارت او فقط در هنگام شلیک اسلحه قابل استفاده است و همچنین زمانی که شخصیت در حال حرکت است.

بازیکنان می توانند D-bee را در Free Fire به قیمت 599 الماس خریداری کنند.

2) Chrono

Chrono

Chrono در Free Fire به عنوان بخشی از آپدیت OB25 معرفی شد. این شخصیت دارای مهارت خاصی است که به عنوان Time-Turner شناختـه می شود. از طریق توانایی او، بازیکنان می توانند یک میدان نیرو ایجاد کنند که از آسیب های دشمنان جلوگیری کند. می توان از داخل میدان نیرو شلیک کرد و در حین فعال سازی شاهد افزایش سرعت حرکت بود.

مقاله مرتبط » مقایسه کاراکترهای کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

بازیکنان می توانند Chrono in Free Fire را با 599 الماس خریداری کنند.

1) Skyler

Skyler

به گفتـه بسیاری از بازیکنان حرفه ای و سازندگان محتوا، Skyler اولین گزینه در لیست بهترین کاراکترهای فری فایر است. اسکایلر توانایی بقای خاصی به نام ریپتید ریتم دارد که از طریق آن می تواند یک موج صوتی به جلو آزاد کند که به دیوارهای گلو آسیب می رساند. علاوه بر این، هر دیوار Gloo مستقر شـده منجر به بازیابی HP می شود.

بازیکنان می توانند Skyler را در Free Fire را با 599 الماس خریداری کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین زمان برای تولید طلا، اکسیر و دارک اکسیر در کلش اف کلنز

نوشته بعدی

چگونه با Ump در فری فایر بازی کنیم ؟ راهنما و نکات کلیدی اینجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه