بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل متعلق به کدام اسلحه هاست؟

بیشترین آسیب اسلحه در پابجی

اسلحه با بیشترین Damage در PUBG Mobile

با بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل بر میدان نبرد مسلط شوید.

ایمن کردن یک شام مرغ برنده برنده به دو عامل متکی است. هدف گیری دقیق، مانور استراتژیک و انتخاب بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل. بازیکنانی که آسیب بیشتری نسبت به دشمنان خود وارد می کنند، شانس بیشتری برای بقا در تیراندازی های شدید دارند.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

پیش از این، Accuracy International Arctic Warfare Magnum (AWM) در صدر فهرست متا قرار داشت. هیچ سلاحی به جنبه آسیب در هر ضربه تفنگ تک تیرانداز مورد علاقه طرفداران نزدیک نشد. با این حال، از سال 2022، یک تک تیرانداز نیمه اتوماتیک جدید با آسیب و سرعت خود بر میدان های جنگ حکمرانی کرده است.

مقالات مرتبط »      ششمین سالگرد پابجی موبایل : نحوه دریافت مجموعه سالگرد و جوایز دیگر

بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل متعلق به Lynx AMR است

Lynx AMR به عنوان اولین تفنگ ضد ماده در PlayerUnknowns Battlegrounds Mobile شناخته می شود. و بهترین تک تیرانداز و همچنین دارای بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل است. در هر ضربه 118 آسیب وارد می کند. و در صورتی که دشمن کلاه ایمنی نداشته باشد، 295 آسیب هدشات دارد. حتی اگر هدف از کلاه ایمنی اسپتسناز استفاده کند، تک تیرانداز نیمه اتوماتیک می تواند آنها را با تقریباً 120 آسیب در هر ضربه در داخل 550 متر از بین ببرد.

با توجه به مفید بودن این سلاح، Lynx AMR به Air Drops محدود شده است. به دست آوردن آن بسیار دشوار است، معمولاً به این دلیل که همه آن را می خواهند. و ممکن است متوجه درگیری شدید بین تیم هایی شوید که تک تیرانداز را برای خود می خواهند. به kill feed توجه کنید تا بررسی کنید که آیا کسی از سلاح استفاده می کند یا خیر و اگر به محل شما نزدیک است، ادامه دهید و مبارزه کنید.

Lynx AMR نه تنها بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل را دارد، بلکه بالاترین سرعت گلوله را نیز دارد. سرعت گلوله بی بدیل Lynx AMR 1100 متر بر ثانیه است. سرعت بالاتر به این معنی است که احتمال ریزش گلوله کمتر است. و پس از تجهیز به اسکوپ 8X برای تیراندازی دوربرد بسیار موثر است.

علاوه بر این،

گلوله های تفنگ تک تیرانداز ضد مواد می تواند تا سه وسیله نقلیه نفوذ کند. این تفنگ 1.4 ثانیه تاخیر بین هر شلیک دارد. و به عنوان یک تفنگ تیرانداز عمل می کند که برای شلیک های مکرر به یک هدف عالی است. سه گلوله از Lynx AMR می تواند یک موتورسیکلت را در PUBG Mobile از بین ببرد. در حالی که چند گلوله دیگر می تواند یک تانک زره پوش و بازیکنانی را که فکر می کردند در داخل آن امن هستند را از بین ببرد.

کاستی های Lynx AMR

Lynx AMR تقریباً از هر نظر نسبت به سایر تفنگ های تک تیرانداز برتری دارد. با این حال، هنوز هم از کاستی های یک تک تیرانداز رنج می برد – سرعت کم شلیک و زمان بارگذاری مجدد کند.
بازیکنان می توانند یک شاتگان یا تفنگ های تهاجمی مانند M416، Groza یا Scar-L را برای گزینه های بهتر مبارزه نزدیک مجهز کنند.

یکی دیگر از معایب Lynx AMR این است که در مقایسه با اکثر سلاح های دیگر، فاقد اتصال است. این فقط می تواند یک Scope را پشتیبانی کند. در همین حال، رقیب آن Sniper Rifle، AWM، تا پنج اسلات پیوست برای Scope، قنداق، خشاب، Suppresor و Canted Sight دارد.

تک تیرانداز انحصاری دراپ تا مدتی ظاهراً بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل را خواهد داشت. حتی اگر به دست آوردن Lynx AMR می تواند به شدت بر نسبت کشتار شما تأثیر بگذارد، چند چیز دیگر برای بازی مناسب وجود دارد.

 

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه رفع خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

Tier List 2024 پابجی موبایل : بهترین سلاح ها برای انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه