نحوه رفع خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل

نسخه خیلی قدیمی 74031

خطای Version Too Old 74031 در COD Mobile : چگونه آن را برطرف کنیم؟

این راهنما راه حلی برای رفع خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل به اشتراک می گذارد.

جمینجا با سرعت بالا در شارژ سی پی کالاف و فراهم کردن پایین ترین قیمت ، و با پشتیبانی بالا به یکی از محبوب ترین سایت ها برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل تبدیل شده است.

COD: Mobile یک بازی با سرویس زنده است. پس با خطاهای شبکه و دیگر خطاهایی مواجه است که بازیکنان را از بازی باز می دارد. در میان بسیاری از موارد، ما خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل را داریم. که اولین بار در سال 2021 گزارش شد. و همچنان هر زمان که به روز رسانی جدیدی وجود دارد ظاهر می شود.

کالاف دیوتی موبایل “Version too old 74031” یک خطای مربوط به به روز رسانی بازی است که در صورت عدم تطابق نسخه رخ می دهد. به عبارت ساده، بازیکنان هر زمان که کلاینت بازی آنها به روز رسانی قدیمی را اجرا می کند، خطای گفته شده را دریافت می کنند.

به خواندن این راهنما ادامه دهید. زیرا ما یک راه حل کارآمد را به اشتراک می گذاریم که به بازیکنان کمک کرده تا خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل را حل کنند. در حالی که در مورد چند چیز مرتبط دیگر صحبت می کنیم.

مقالات مرتبط »     تنظیمات تعادل سلاح سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 – باف ها و نرف ها

به روز رسانی:
ما رفع‌های جدید را بررسی کردیم و موارد موجود را در ۹ مارس ۲۰۲۴ تأیید کردیم.

نحوه رفع خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل

می توانید با به روز رسانی بازی خطای COD: Mobile “Version too old 74031” را برطرف کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید COD: Mobile را راه‌اندازی کنید، اجازه دهید فایل‌های اضافی دانلود شوند، و تمام! خطا برطرف خواهد شد.

توجه داشته باشید:
هنگام نوشتن این راهنما، COD: Mobile Season 5 (2023) هنوز بر روی پلتفرم iOS منتشر نشده است. در حالی که به روز رسانی در پلتفرم اندروید برای هر دو نسخه گلوبال و گارنا در دسترس است.

به همین دلیل است که بسیاری از بازیکنان در زمان نوشتن، خطای Version too old 74031 در کالاف دیوتی موبایل را دریافت می کنند. بنابراین، اگر شما یکی از بازیکنان آسیب دیده هستید و در دستگاه iOS خود با مشکل مواجه هستید، منتظر بمانید. تا به‌روزرسانی به‌طور رسمی منتشر شود و سپس بازی را به‌روزرسانی کنید.

به غیر از به‌روزرسانی بازی، هیچ راه‌حل یا راه‌حل دیگری وجود ندارد که بتوانید از آن برای رفع یا اجتناب از خطای نسخه خیلی قدیمی 74031 در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.

کاربران اندروید می توانند COD: Mobile را از طریق فروشگاه گوگل پلی یا با استفاده از فایل های APK و OBB به روز کنند.

از طرف دیگر، کاربران iOS می توانند بازی را از طریق اپ استور اپل یا با راه اندازی نسخه فعلی بازی و اجازه دانلود فایل های اضافی، به روز کنند. مورد دوم را می توان در دستگاه های اندرویدی نیز برای به روز رسانی بازی استفاده کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لانچر در فری فایر و فری فایر مکس کدام ها هستند ؟

نوشته بعدی

بیشترین آسیب اسلحه در پابجی موبایل متعلق به کدام اسلحه هاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه