آموزش کامل نحوه رفع کد خطای 0x00001338 در مدرن وارفار 2

کد خطای 0x00001338

چگونه کد خطای 0x00001338 را در MW2 برطرف کنیم؟

از زمان عرضه، Call of Duty: Modern Warfare II با مشکلات فنی مواجه بوده است. بازی به درستی باز نمی شود، اغلب خراب می شود، عملکرد ضعیفی دارد … لیست ادامه دارد. امروز، یکی از خطاهای مختلف را حل خواهیـم کرد، و آن کد خطا 0x00001338 است. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه رفع کد خطای 0x00001338 در مدرن وارفار 2 است.

عیب یابی کد خطای 0x00001338 در MW2

قبل از اینکه راهنمای عیب یابی را شروع کنیم، باید این را با این واقعیت مطرح کنیم که این کد خطا یک خطای داخلی در خود MW2 است. این بدان معناست که این اصلاحات احتمالی ممکن است برای شما کار نکنند. و فقط باید منتظر بمانید تا اکتیویژن یک به‌روزرسانی را برای بازی ارائه کند.

اول از همه، همیشه مطمئن شوید که آخرین درایورها را برای کارت گرافیک خود اجرا می کنید. با استفاده از برنامه مربوطه خود، می توانید به راحتی بررسی کنید که آیا به روز رسانی هایی برای کارت گرافیک شما وجود دارد یا خیر. (GeForce Experience برای کارت های NVIDIA و AMD Adrenalin برای کارت های AMD).

در مرحله بعد، بازی را دوباره نصب کنید. بازی را از طریق هر پلتفرمی که استفاده می‌کنید، اعم از Steam یا Battle.net، حذف نصب کنید و مطمئن شوید که یک پاکسازی انجام دهید.

این بدان معناست که باید به فهرست نصب بازی بروید و فایل‌های باقی‌مانده را حذف کنید. زیرا امروزه هر زمان که یک بازی را حذف نصب می‌کنید، تعدادی از آن‌ها وجود دارد. وقتی همه چیز را پاک کردید، می توانید بازی را دوباره نصب کنید.

در مرحله بعد، مطمئن شوید که هر نوع اورکلاکی را که روی سیستم خود انجام داده اید، غیرفعال کنید. ما گزارش‌های زیادی را خوانده‌ایم که Call of Duty: Modern Warfare II با هیچ پیکربندی اورکلاک خوب اجرا نمی شود. بنابراین آنها را فقط برای اهداف آزمایشی غیرفعال کنید.

یک چیز دیگر:

هر پوششی را که ممکن است اجرا کنید غیرفعال کنید. این شامل پوشش‌های پلتفرم مانند Steam، برنامه‌های چت مانند Discord و پوشش‌های ضبط مانند GeForce Experience است.

اکنون، بررسی کنید که آیا می توانید بازی را با موفقیت اجرا کنید یا خیر. اگر حداقل می توانید به منوی اصلی بروید، به تنظیمات گرافیک بروید و در زبانه Quality، On-Demand Texture Streaming را غیرفعال کنید. اگر GPU شما از آن پشتیبانی می کند DLSS را روی Quality تنظیم کنید. و NVIDIA Reflex را روی On + Boost قرار دهید.

0x00001338

مقالات مرتبط »

آموزش کامل نحوه رفع کد خطای 0x887a0005 در مدرن وارفار 2

چگونه کد خطای blzbntbgs00003f8 در مدرن وارفار 2 را رفع کنیم ؟

این تقریباً تمام اصلاحاتی را که مردم در انجمن‌های مختلف برای بازی در مورد آن بحث کرده‌اند، به پایان می‌رساند. یک بار دیگر، باید تأکید کنیم که پورت رایانه شخصی Modern Warfare II در حال حاضر بسیار ناپایدار است. بنابراین ممکن است مجبور باشید فقط منتظر رفع مشکل از سوی توسعه دهندگان باشید.

اگر روش‌های دیگری را امتحان کرده‌اید که در اینجا ذکر نشـده است، لطفاً در نظرات زیر به ما اطلاع دهید تا به همکار گیمر رایانه شخصی خود کمک کنیم.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه تعمیر و رفع لگ زدن سرورهای وارزون 2

نوشته بعدی

Battle Token Bank در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه