Battle Token Bank در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟

Battle Token Bank در کالاف

Battle Token Bank در MW2 چیست؟

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 Activision و Infinity Ward از زمانی که در اواخر اکتبر عرضه شد، مورد تحسین قرار نگرفتـه است. و با جمع آوری 1 میلیارد دلار در ده روز به پرفروش ترین بازی فرانشیز تبدیل شـده است. این بازی نه تنها در فروش، بلکه در مقایسه با بازی‌های قبلی فرانشیز سابقه جدیدی را ایجاد کرده است. با بیش از یک میلیون مسابقه که تاکنون انجام شـده است.

توسعه‌دهندگان بازی سرانجام Battle Pass فصل 1 را معرفی کردند. بازیکنان توکن Battle Pass را درک می‌کنند. اما تعداد زیادی از بازیکنان دقیقاً متوجه کارهایی که Token Bank در بازی انجام می‌دهد نیستند. Battle Pass اکنون به بازیکنان اجازه می دهد تا پاداش خود را بگیرند. با توجه به این امر توکن های موجود در بانک توکن آنها در بازی مهم می شوند. پس Battle Token Bank در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟ بیایید به آن پاسخ دهیم!

مقالات مرتبط »  خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی موبایل

Battle Token Bank در مدرن وارفار 2 چیست؟

Token Bank در Call of Duty Modern Warfare 2 به بازیکنان این امکان را می دهد که تمام توکن های Battle Pass جمع آوری شـده خود را ذخیره کنند. بنابراین هنگامی که بازیکنی Battle Pass خود را ارتقاء داد، می تواند جوایز خود را از موارد موجود دریافت کند. بنابراین برای بیرون کشیـدن آنها، بازیکنان به توکن های Battle Pass خود نیاز دارند.

و به عبارت دیگر، Battle Token Bank در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 جایی است که توکن‌های Battle Pass کسب‌شـده بازیکن در هنگام استفاده ذخیره می‌شوند. همچنین با رفتـن به Battle Pass و وارد کردن شکل شش ضلعی در گوشه سمت راست پایین باز و بررسی می شوند.

بررسی بانک توکن در Modern Warfare 2 بسیار ساده است. و بازیکنان می‌توانند در صورت داشتن امتیاز Call of Duty کافی توکن‌های نبرد را نیز خریداری کنند. (تا 150 امتیاز COD برای خرید یک توکن نبرد).

مانند سایر بازی‌های قبلی Call of Duty، بتل پس در Modern Warfare 2 دارای ویژگی‌های بسیار جالبی است. که نیاز به کمی کاوش دارد. و داشتـن Token Bank بخش کوچکی از آن است. و از آنجایی که بازیکنان تا حدودی بر جوایز کنترل دارند، آنها را نسبت به سیستم جدید در MW2 هیجان زده می کند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه رفع کد خطای 0x00001338 در مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

آیا حالت بازی Shoot House در مدرن وارفار 2 رایگان است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه