آموزش کامل نحوه انجام Mirror Glitch در کلش رویال – خطای آینه ای

Mirror Glitch در کلش

چگونه Mirror Glitch را در Clash Royale انجام دهیم؟

هر بار که مشکلی در بازی‌های چندنفره محبوب مانند کلش رویال ظاهر می‌شود، تیتر خبرها می‌شود. و Mirror Glitch جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست. یافتـن یک گیمر فعال که از جدیدترین مشکل کلش رویال اطلاعی نداشتـه باشد تقریباً غیرممکن است. این راهنما را بخوانید و خواهیـد فهمید که چگونه Mirror Glitch را در کلش رویال انجام دهید.

Mirror Glitch چیست؟

Mirror Glitch جدیدترین باگ در کلش رویال است که به شما امکان می دهد کارت را در نزدیکی برج اصلی حریف خود پخش کنید و در عرض چند ثانیه 3 تاج گذاری کنید. و در زیر، راهنمای دقیقی در مورد انجام Mirror Glitch وجود دارد.

مقالات مرتبط »  خرید جم کلش رویال

Mirror Glitch در کلش رویال

قبل از انجام یک خطای آینه ای در کلش رویال، باید یک عرشه خاص بسازید. که به شما امکان می دهد از این اشکال با بالاترین اثربخشی استفاده کنید. ابتدا باید آینه، گلوله برفی غول پیکر و کارتی را که برای نابود کردن برج دشمن استفاده می کنید را در عرشه خود قرار دهید. هیچ تفاوتی در انتخاب کارت وجود ندارد. اما از بهترین ها می توان به Baloon، Inferno Dragon و دیگران اشاره کرد.

هنگامی که عرشه را ساختید، وارد نبرد شوید. منتظر بمانید تا هر 3 کارت اصلی را در استخر کارت خود داشتـه باشید. ابتدا از گلوله برفی غول پیکر برای دریافت نسخه آن در آینه استفاده کنید. پس از آن، گلوله برفی غول پیکر را به سمت برج اصلی حریف خود هدف بگیرید. در حالی که دومین گلوله برفی غول پیکر را در دست دارید، مطمئن شوید که یک بالون یا هر کارت دیگری را که می خواهیـد برای تاج گذاری حریف قرار دهید. هنگامی که کارت در میدان جنگ قرار گرفت، از آینه برای قرار دادن بالون یا اژدهای دوزخی به جای گلوله برفی غول پیکر استفاده کنید.

اجرای Mirror Glitch در کلش رویال تمام شد. همچنین، به خاطر داشتـه باشید که حتی اگر فقط یک بار از این نقص استفاده کنید، می توانید تحریم شوید. بنابراین، بهتر است حتی سعی نکنید آن را انجام دهید.

مقالات مرتبط »  خرید رویال پس کلش رویال

 

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش نحوه ایجاد کد فعالسازی سرور پیشرفته OB38 فری فایر

نوشته بعدی

هر آنچه باید درباره سرور پیشرفته OB38 فری فایر بدانید اینجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه