آموزش نحوه ایجاد کد فعالسازی سرور پیشرفته OB38 فری فایر

فعالسازی سرور پیشرفته OB38

چگونه کد فعال سازی سرور پیشرفته OB38 فری فایر را ایجاد کنیم؟

Free Fire OB37 در نوامبر 2022 وارد شد. و Arvon pet، Football Fable Campaign، فصل جدید CS-Ranked، تعادل تفنگ، تنظیمات حالت بازی و موارد دیگر را به ارمغان آورد. گارنا در حال آماده شـدن برای انتشار پچ OB38 است که انتظار می رود در ژانویه 2023 عرضه شود.

بنابراین، تاریخ انتشار Advance Server آینده نیز به پایان رسیـده است و بازیکنان می توانند انتظار داشتـه باشند که راه اندازی آن در 23 دسامبر 2022 (جمعه، ۲ دی) انجام شود. اگرچه هنوز چند روز تا رسیـدن سرور پیشرفته OB38 باقی مانـده است، هم اکنون می توانید از طریق وب سایت رسمی برنامه برای مرحله آزمایش ثبت نام کنید.

برای تجهیز و قوی شدن کاراکتر خود باید سلاح و تجهیزات بخرید. برای این خرید، بایستی جم فری فایر داشتـه باشید. برای خرید جم فری فایر کلیک کنید.

بخش زیر راهنمای گام به گام تولید کد فعالسازی سرور پیشرفته برای OB38 فری فایر را بررسی می کند.

راهنمای تولید کد فعالسازی سرور پیشرفته OB38 گارنا فری فایر

در اینجا نحوه ایجاد کد فعال سازی قبل از انتشار برنامه OB38 Advance Server برای Garena Free Fire آمـده است:

مرحله 1:

برای باز کردن وب سایت رسمی Advance Server، از لینک مستقیم داده شـده در اینجا استفاده کنید.

مرحله 2:

برای اطمینان از ثبت نام می توانید از حساب Google یا Facebook برای ورود به وب سایت رسمی استفاده کنید.

شما باید از Gmail یا فیسبوک آیدی مرتبط با حساب بازی FF یا FF MAX خود استفاده کنید. با این حال، اگر پروفایل ندارید، پس از استفاده از روش ورود مهمان، یک پروفایل ایجاد کنید یا شناسه بازیکن خود را متصل کنید.

مرحله 3:

پس از ورود به سیستم، باید ایمیل فعال خود را پر کنید و روی دکمه Join Now کلیک کنید!

وب سایت چند ثانیه طول می کشد تا جزئیات را تأیید کند و شما را به صفحه دانلود هدایت کند که در آن کد فعال سازی و پیوند APK لیست شـده است.

مرحله 4:

می توانید کد فعال سازی را کپی کرده و در یادداشت های دستگاه خود ذخیره کنید. با این حال، لینک دانلود در حال حاضر در دسترس نیست، بنابراین می توانید بعداً برای دریافت فایل APK برای فعالسازی سرور پیشرفته OB38 فری فایر بازگردید.

پیش بینی می شود APK سرور پیشرفته در 23 دسامبر راه اندازی شود

انتظار می رود کلاینت APK اصلاح شـده برای سرور پیشرفته OB38 در تاریخ 23 دسامبر در صفحه دانلود در دسترس قرار گیرد. در آن مرحله، می توانید از دکمه دانلود برای دریافت فایل APK استفاده کنید. و آن را با استفاده از کد فعالسازی تولید شـده در روش ذکر شـده در بالا فعال کنید.

بازیکنان برای دریافت سریع کد فعال سازی باید در برنامه ثبت نام کنند. پس از انتشار، گاهی اوقات کد تولید نمی شود. و در چنین مواردی نمی توانند به موقع به سرور تست دسترسی پیدا کنند.

سرور پیشرفته OB38 در 30 دسامبر 2022 (جمعه، 9 دی) به اوج خود می رسد. و انتظار می رود این به روز رسانی در هفته دوم ژانویه 2023 (23-17 دی) منتشر شود.

مقالات مرتبط »  هر آنچه باید درباره سرور پیشرفته OB38 فری فایر بدانید اینجاست

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش نحوه دریافت پوسته Red Team 141 Ghost در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه انجام Mirror Glitch در کلش رویال – خطای آینه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه