کلن گیم آوریل 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

کلن گیم آوریل 2023

Clash of Clans April 2023 Clan Games : جزئیات، جوایز، و …

در این مقاله نگاهی دقیق تر به انتظارات بازیکنان از کلن گیم آوریل 2023 کلش اف کلنز داریم.

سابقه چند ساله سایت جمینجا و داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های خرید جم کلش اف کلنز مطمئن است.

Clan Game ها یکی از محبوب ترین رویدادها در بین بازیکنان کلش اف کلنز است. این بازی‌ها شامل وظایف و چالش‌های درون‌بازی برای اعضای قبیله می‌شوند. که پس از آن، جوایز از طریق سیستم Tier در دسترس قرار می‌گیرند. زیرا هر یک از آنها را باز می‌کنند. همیشه به نفع بازیکنان است که جوایز موجود در Glan Games را بررسی کنند. و تعیین کنند که کدام یک از آنها بیشترین سود را برای آنها خواهد داشت.

مقالات مرتبط »  بهترین چیدمان کلن کپیتال در کلش اف کلنز – Clan Capital Peak

کلن گیم آوریل 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

کلن گیم آوریل 2023 در تاریخ 22 آوریل 2023 آغاز و در 28 آوریل 2023 (جمعه، ۸ اردیبهشت) به پایان می رسد. درست مانند فصل مارس، یک بازیکن می تواند در مجموع 4000 امتیاز و 4000 امتیاز جمع آوری کند. باید برای باز کردن قفل پاداش پاداش مورد نیاز است.

جوایز

یک بار دیگر، همان الگوی شش‌لایه‌ای دنبال می‌شود، که در آن ردیف 1 کمترین است. با 3000 امتیاز Clan Games باز می‌شود و تا سطح 6 بالا می‌رود. لایه نهایی با 50000 امتیاز باز می‌شود. بنابراین اگر قبیله شما کمتر از 13 عضو فعال داشته باشد، با در نظر گرفتن هر کدام 4000 امتیاز، بدست آوردن جوایز ردیف نهایی دشوار است.

هرکسی که با انجام حداقل یک چالش در کلن گیم آوریل 2023 شرکت کرد، می‌تواند یک جایزه از هر ردیف پاداشی که کلن دریافت می‌کند انتخاب کند. بعد از کلن گیم ها، Clan به طور کلی بر اساس سطوح پاداشی که به دست آورده است، Clan XP دریافت می‌کند. بنابراین به نفع قبیله است که اعضا برای باز کردن حداکثر پاداش ممکن به شدت فشار بیاورند.

سخن پایانی

در مورد جوایز ارائه شده صحبت کنیم. جوایز ردیف 6 با 1 کتاب ساختمان، 1 رون اکسیر و 100 جواهر برای بازیکن بسیار مناسب به نظر می رسند. اما بهتر بود که ما Rune of Dark Elixir را می داشتیم چون این کار را نداشتیم. ماه گذشته نیز آن را دریافت نکنید. بازیکنانی که جادوهای زیادی دارند می‌توانند جواهرات و منابع را انتخاب کنند، مخصوصاً در Tier 1 و Tier 3. در حالی که بقیه می‌توانند بسته به پایگاه و دهکده‌ای که به دنبال ارتقاء آن هستند تصمیم بگیرند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

همکاری پابجی و BE@RBRICK برای پرطرفدارترین کلکسیون‌های جهان

نوشته بعدی

کارت هایی که می توانند سربازان کلش اف کلنز خوبی باشند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه