کارت هایی که می توانند سربازان کلش اف کلنز خوبی باشند!

سربازان کلش اف کلنز

11 کارت کلش رویال که می توانند نیروهای کلش آف کلنز خوبی ایجاد کنند

در این مقاله، 11 کارت از کلش رویال را فهرست می کنیم که در صورت انتشار در کلش آف کلنز، احتمالاً می توانند سربازان کلش اف کلنز جالبی باشند.

کلش رویال و کلش آف کلنز از محبوب ترین بازی های استراتژی در دسترس هستند. هر دو بازی دارای مکانیک های گیم پلی منحصر به فرد و ترکیب نیروها هستند. بسیاری از کارت ها برای هر دو بازی در دسترس هستند. اما برخی از کارت ها در کلش رویال می توانند افزوده های جالبی به کلش آف کلنز باشند.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

11 کارت برتر در کلش رویال که می توانند سربازان کلش اف کلنز خوبی باشند

Electro Wizard

این یک کارت همه کاره است که می تواند به واحدهای زمینی و هوایی حمله کند. همچنین می تواند دفاع و واحدهای دشمن را بیهوش کند. و آن را به یک دارایی ارزشمند در نبرد تبدیل کند. به عنوان مثال، یک Electro Wizard می تواند در نزدیکی یک برج جادوگر دشمن مستقر شود، آن را خیره کند و به نیروهای زمینی شما اجازه دهد تا بدون آسیب رساندن به آن وارد شوند و آن را خارج کنند.

Bandit

راهزن می تواند به جلو حرکت کند و از هرگونه حمله ورودی برای مدت کوتاهی جلوگیری کند. که می تواند به جلوگیری از حملات دفاعی دشمن کمک کند. یک راهزن می تواند مستقر شود تا یک ملکه کماندار دشمن را از بین ببرد، به سرعت فاصله را ببندد و قبل از اینکه ملکه فرصتی برای آسیب رساندن به سربازان شما داشته باشد، یک حمله قدرتمند انجام دهد.

مقالات مرتبط »  فهرست رده‌ های سربازان کلش اف کلنز برای ماه آوریل 2023

Executioner

توانایی Executioner برای آسیب رساندن به ناحیه اثر (AoE) می تواند آن را به یک مکمل ارزشمند برای سربازان کلش اف کلنز تبدیل کند. می توان از آن برای خارج کردن گروه هایی از واحدهای دشمن یا دفاع به طور همزمان استفاده کرد.

Firecracker

Firecracker دارای برد طولانی و توانایی مقابله با منطقه آسیب اثر است. در نتیجه می تواند برای از بین بردن پدافند دشمن از فاصله ایمن استفاده شود. این به سایر سربازان کلش اف کلنز اجازه می دهد تا به راحتی وارد شوند و آسیب وارد کنند. همچنین، می‌توان آن را پشت کارت‌های امتیاز بالایی مانند Pekka رها کرد. در حالی که پکا به جلو حرکت می کند، می تواند از پشت حمله کند.

Royal Ghost

توانایی رویال گوست در نامرئی شدن است. پس می‌توان از آن برای عبور از دفاع دشمن و از بین بردن اهداف با ارزش استفاده کرد. می توان آن را در نزدیکی خمپاره انداخت. و پس از آن می توان با خیال راحت به سمت آن حرکت کرد و بدون آسیب رساندن به آن حمله کرد.

Skeleton Dragon

آنها دارای قابلیت پرواز و آسیب پاشش هستند. که آنها را به یک نیروی پشتیبانی هوایی مؤثر تبدیل می کند. که می تواند دفاع دشمن را از آسمان خارج کند. همانطور که آنها به صورت جفت می آیند، به راحتی می توانند حواس نیروهای دشمن و دفاع را منحرف کنند.

Goblin Gang

توانایی گابلین باند در ازدحام سریع واحدها و دفاع های دشمن می تواند در ارتش سربازان کلش اف کلنز بسیار مفید باشد. بازیکنان می توانند از آن برای منحرف کردن حواس دفاعی دشمن استفاده کنند. و می توانند در برابر واحدها و ساختمان های تک هدف موثر باشند.

Hunter

توانایی شکارچی در آسیب رساندن زیاد در فاصله نزدیک و دور آنرا به یک افزودنی همه کاره تبدیل می کند. اهداف با سلامت بالا مانند قهرمانان یا تانک های دشمن را از بین می برد یا از فاصله ایمن به دفاع دشمن آسیب می رساند.

Mega Knight

سلامتی و حمله قدرتمند مگا نایت می تواند آن را به یک مهاجم قدرتمند تبدیل کند. توانایی آن در پرش و مقابله با منطقه آسیب اثر می تواند آن را در برابر گروه هایی از واحدهای دشمن موثر کند. یک شوالیه مگا می تواند برای جذب آسیب از دفاع دشمن مستقر شود. در همین حین، نیروهای دیگر وارد شده و خسارت وارد می کنند. توانایی آن برای پرش همچنین می تواند به آن اجازه دهد تا دیوارها را دور بزند و به اهداف کلیدی برسد.

Mirror

توانایی Mirror برای کپی کردن هر کارتی که در دست شماست می‌تواند برای احضار سریع نیروها یا جادوها در یک خرج کردن استفاده شود، به بازیکن اجازه می‌دهد تا بر دفاع دشمن شما غلبه کند و می‌تواند منجر به تخریب گسترده در پایگاه دشمن شود.

Electro Giant

سلامتی بالا و توانایی Electro Giant در بیهوش کردن دفاع دشمن می تواند آن را به یک مکمل ارزشمند برای هر ارتش کلش آف کلنز تبدیل کند. بطور بالقوه برای خنثی کردن آسیب از دفاع دشمن یا برای بیهوش کردن دفاع دشمن استفاده می شود. در حالی که سایر سربازان شما وارد می شوند و آسیب وارد می کنند. و به سایر نیروهای شما اجازه می دهد راحت تر وارد شوند.

باید دید که آیا این کارت‌ها هرگز از کلش رویال به کلش آف کلنز جهش خواهند کرد یا خیر. اما واضح است که هر دو بازی دارای یک پایگاه هواداران اختصاصی هستند که دوست دارند امکانات جدید گیم‌پلی را بررسی کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کلن گیم آوریل 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

آیا پابجی موبایل لایت برای ios منتشر خواهد شد یا خیر؟ چه زمانی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه