بهترین تفنگ دوربرد در پابجی موبایل : اسلحه M416 Assault Rifle

تفنگ دوربرد در پابجی

بهترین تفنگ در PUBG Mobile برای Long-Range

اسلحه M416 Assault Rifle بهترین تفنگ دوربرد در پابجی موبایل به دلیل پایداری است.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

برای افزایش نسبت K/D و شانس بهتر برای گرفتن یک شام مرغ، بازیکنان PlayerUnknowns Battlegrounds Mobile (PUBG Mobile) باید در مبارزه از برد نزدیک و دوربرد تسلط داشته باشند. بازی بتل رویال دارای بیش از 40 اسلحه است. بنابراین انتخاب بهترین آنها برای هدف قرار دادن دشمنان در فواصل طولانی می تواند گیج کننده و پرجنجال باشد.

مقالات مرتبط »     اسکین AKM در پابجی موبایل – بهترین پوسته این اسلحه کدام است؟

M416 بهترین تفنگ دوربرد در پابجی موبایل است

اسلحه M416 Assault Rifle به دلیل پایداری اسلحه مورد علاقه بازیکنان PUBG Mobile است. این دستگاه که در فاصله نزدیک مؤثر  و دارای آسیب اصابت 41 است، همچنین می تواند از 6X Scope پشتیبانی کند. و دارای گزینه Single Fire است که می تواند برای از بین بردن اهداف دوربرد استفاده شود.

M416 می تواند به عنوان یک تفنگ تیرانداز تعیین شده (DMR) و یک تفنگ تهاجمی به طور همزمان عمل کند. این نقش دوگانه، AR را به گزینه‌ای بهتر از اسنایپر برای بردهای بلند تبدیل می‌کند. که سرعت بارگیری مجدد کمتری دارند و می‌توانند پیوست‌های کمتری داشته باشند. به تفنگ M416 می توان پوزه، جبران کننده، سرکوبگر، خشاب تعمیم یافته، قنداق و انواع اسکوپ ها را متصل کرد.

یکی دیگر از مزایای M416 به عنوان بهترین تفنگ دوربرد در پابجی موبایل این است که در دسته Assault Rifle قرار می گیرد. با داشتن سرعت آتش و سرعت گلوله مناسب، در اسپری‌های دوربرد که فقط با اسلحه‌های 5.56 میلی‌متری مانند Scar-L و AUG مطابقت دارند، بسیار مؤثر است. تفنگ های تک تیرانداز مانند Lynx AMR به دلیل اثربخشی دوربرد خود شناخته شده اند. اما به دلیل سرعت پایین شلیک آنها به شدت محدود شده اند.

آخرین آمار سلاح

  • خسارت: 41
  • سرعت/سرعت گلوله: 880 متر بر ثانیه
  • زمان بین شوت ها: 0.086 ثانیه
  • حالت های شلیک: خودکار/تک

کنترل اسپری‌های دوربرد M416 به استفاده مؤثر از ویژگی ژیروسکوپ و همچنین به تغییراتی در تنظیمات حساسیت نیاز دارد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

3 بهترین اسنایپر فری فایر و فری فایر مکس کدامند؟ (Snipers)

نوشته بعدی

سرور پیشرفته OB44 فری فایر : آموزش کامل نحوه استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه