3 بهترین اسنایپر فری فایر و فری فایر مکس کدامند؟ (Snipers)

بهترین اسنایپر فری فایر

سه بهترین تک تیرانداز در Free Fire و Free Fire MAX

سه بهترین اسنایپر فری فایر و فری فایر مکس کدامند؟ گیم پلی ما را بررسی کنید تا بدانید کدام تفنگ دوربرد برای شما مناسب است.

برای خرید جم فری فایر و دریافت آسان و سریع می توانید از بسته های جمینجا استفاده کنید

Garena Free Fire کلاس‌های اسلحه‌ای زیادی دارد. اما وقتی صحبت از مبارزات دوربرد به میان می‌آید، هیچ چیز بهتر از تیراندازان نیست. بازیکنان در صورت تسلط بر تک تیراندازی به راحتی در میدان نبرد با یک ضربه حذف می شوند. علاوه بر قابلیت‌هایی که در طول مسابقه دارند، سلاحی که استفاده می‌کنند نیز در عملکرد کلی و نتایج نهایی آن‌ها تفاوت ایجاد می‌کند. از این رو، بازیکنان اگر می‌خواهند نبردهای دوربرد را فتح کنند، می‌توانند از یکی از سه بهترین اسنایپر فری فایر و فری فایر مکس استفاده کنند:

مقالات مرتبط »     سرور ادونس OB44 فری فایر : تاریخ انتشار، زمان‌ بندی و موارد دیگر

سه بهترین اسنایپر فری فایر و فری فایر مکس

ری فایر و فری فایر مکس دارای پنج تفنگ تک تیرانداز است، به استثنای “Heal Sniper”. و هر یک از آنها برای استفاده در یک درگیری درون مسابقه عالی هستند. با این حال، اگر بازیکنان بخواهند از بهترین تک تیراندازها از نظر آسیب، نفوذ زره، دقت و موارد دیگر استفاده کنند، می توانند سلاح های زیر را در نظر بگیرند:

3) M82B

M82B، در مقایسه با سایر تک تیراندازهای فری فایر، تا حدودی در حد وسط سقوط می کند. به خوبی AWM نیست، اما می تواند به راحتی از Kar98K و M24 پیشی بگیرد. M82B از نفوذ زره بهتری برخوردار است و آسیب بیشتری نسبت به M24 و Kar98K وارد می کند. که آن را به گزینه بهتری در Free Fire و Free Fire MAX تبدیل می کند. این یک تک تیرانداز سنگین‌تر است و از ظرفیت خشاب کمتری نسبت به M24 برخوردار است. اما در موقعیت‌های نبرد دوربرد اهمیت چندانی ندارد.

2) VSK94

VSK94 یک سلاح نسبتاً جدید در مقایسه با M82B است و به دلیل آسیب‌دیدگی بهتر سر، تنه و اندام در بردهای مختلف، می‌تواند به عنوان یک ارتقاء در نظر گرفته شود.
علاوه بر این، VSK94 از دقت چشمگیری برخوردار است، در حالی که سرعت حرکت بالاتر آن را به بهترین اسنایپر فری فایر تبدیل می کند، به استثنای سلاح های airdrop. با این حال، مانند M82B، VSK94 نیز مانند M24 دارای ظرفیت مجله بالاتری نیست، که می تواند یکی از معایب آن باشد.

1) AWM

AWM که یک تفنگ ایردراپ است، بهترین تک تیراندازی است که بازیکنان می توانند در مسابقه بتل رویال حمل کنند. این یک سلاح به اندازه کافی قدرتمند است که با یک شلیک دقیق دشمنان را از بین می برد. در عین حال، شلیک غیر کشنده به اندام حریف به اندازه کافی آسیب رسان است که آنها را در معرض ضرر قرار می دهد. با این حال، سرعت شلیک کند AWM آن را به سلاحی نامناسب برای استفاده در فاصله نزدیک تبدیل می کند. بنابراین، بازیکنان می توانند AWM را با یک تفنگ جامد مانند AK47، M4A1 یا هر تفنگ مشابه دیگری جفت کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سرور ادونس OB44 فری فایر : تاریخ انتشار، زمان‌ بندی و موارد دیگر

نوشته بعدی

بهترین تفنگ دوربرد در پابجی موبایل : اسلحه M416 Assault Rifle

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه